Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 7.Kvě.2024 - 6:23
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté, nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: SHÁNÍM FRETEČKU !!! SPĚCHÁ - okolí Prahy
OdeslatNapsal: 23.Led.2010 - 18:38 
 E-mail  Profil

Registrován: 23.Led.2010 - 17:54
Příspěvky: 14
Ahoj všem chovatelům, sháním fretčí holčičku, vím, že je ještě brzy na krytí a odchov, ale hrozně to spěchá (důvod: ztráta první fretečky :( :( :( )

Prosím o informace, jinak se také dívám po nabídkách, ale zatím neúspěšně :-(

Veronika


AKTUÁLNĚ : Freťulku nesháníme, poštěstilo se nám a mazel je doma :P


Naposledy upravil veronika84 dne 25.Led.2010 - 19:42, celkově upraveno 1

Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: SHÁNÍM FRETEČKU !!! SPĚCHÁ - okolí Prahy
OdeslatNapsal: 23.Led.2010 - 19:11 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 6.Led.2009 - 22:30
Příspěvky: 45
já tedy nevím Veroniko,ale já bych rozhodně mrzla venku a hledala dnes tu mamky ztracenou ...... nemyslíš ? a né hned hledat novou :x
to je mi tedy přístup :(
představa , že mám někde venku moji malou breberku mě natolik děsí,že bych oko nezamhouřila a hledala bych do vyčerpání sil ....
jestli měla doma nějakou oblíbenou hračku třeba pískací,zkusit venku na ni zapískat atd.....nevzdávej to takhle rychle a dělej něco,ještě není pozdě :!: a né ztrácet čas na netu s hledáním nové ,chjo

držíme tlapky při hledání

_________________
Můj manžel mi dal na vybranou - buďto on nebo fretka. Občas se mi po něm stýská....


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: SHÁNÍM FRETEČKU !!! SPĚCHÁ - okolí Prahy
OdeslatNapsal: 23.Led.2010 - 19:20 
 E-mail  Profil

Registrován: 23.Led.2010 - 17:54
Příspěvky: 14
marnelbar napsal:
já tedy nevím Veroniko,ale já bych rozhodně mrzla venku a hledala dnes tu mamky ztracenou ...... nemyslíš ? a né hned hledat novou :x
to je mi tedy přístup :(
představa , že mám někde venku moji malou breberku mě natolik děsí,že bych oko nezamhouřila a hledala bych do vyčerpání sil ....
jestli měla doma nějakou oblíbenou hračku třeba pískací,zkusit venku na ni zapískat atd.....nevzdávej to takhle rychle a dělej něco,ještě není pozdě :!: a né ztrácet čas na netu s hledáním nové ,chjo

držíme tlapky při hledání



marnelbar - prosím ???? co si myslíš :frown: , že já si v klidu sedím u PC, zatímco beruška malá někde mrzne ??!!!!! Moje fretečka se neztratila, ta spinká v pelíšku vedle mě, ztratila se mamce. Já bydlím 400km od mamky, mamka je samozřejmě už 5hodin na mrazu a s baterkou a žrádlem Amálku hledá ! a já ji teď můžu pomoct jen tak, že sedím na všech možných servrech a dožaduji se rady a jelikož je venku opravdu velký mráz a Amálka může být kdovíjak daleko, raději se ptám už po nové, prtž každý den vedle prázdné klece bude pro mamku hrozně těžký ! :( :( :( :( :(


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: SHÁNÍM FRETEČKU !!! SPĚCHÁ - okolí Prahy
OdeslatNapsal: 24.Led.2010 - 3:10 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 6.Led.2009 - 22:30
Příspěvky: 45
jo.... tak je tedy vše o.k. ......z textu bylo vše výstižné :roll:
pochopila jsem velice dobře ,že se ztratila mamce a né tobě, jinak co si myslím? -jo
hledej novou :!: a nepíše se mi to dobře....to mi věř !!....
já na tvém místě bych opravdu jela za mamkou a pomohla jí hledat,protože té malé jde o život a jenom Vy ji můžete pomoci :cry: ....
v mrazech chodit na procházku taky není dobrý nápad...stále držíme tlapky,je nám to líto !!!
(jinak na žrádlo ji venku asi nenaláká,zkuste třeba nějakou tu pískací oblíbenou hračku,pokud nějakou má,ale v tuto dobu bude nejspíše někde schoulená a celá vystrašená,nevzdávejte to !!! )
hodně sil

_________________
Můj manžel mi dal na vybranou - buďto on nebo fretka. Občas se mi po něm stýská....


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: SHÁNÍM FRETEČKU !!! SPĚCHÁ - okolí Prahy
OdeslatNapsal: 25.Led.2010 - 14:31 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
Ono to opravdu neslo moc poznat, ze ty jsi o 400km dal, nez tva mama.. A Problem je v tom, ze takovych lidi, co shaneji fretku, misto aby hledali ztracenou sem uz prislo vic nez dost :roll: :roll:
I tak mi prijde stale celkem "morbidni" hledat hned po par hodinach novou - byt mamka hleda venku..
Pusobi to cele na me, jako by proste fretka byla jen vec, ktera se da nahradit dalsi veci :( Proste nechapu, ze by nekdo prisel o fretku a "do hodiny" mel novou.. Fretka je osobnost a takto se to nahradit neda..
Treba to tak neberes, ale fakt to takto pusobi..

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: SHÁNÍM FRETEČKU !!! SPĚCHÁ - okolí Prahy
OdeslatNapsal: 25.Led.2010 - 15:03 
 E-mail  Profil

Registrován: 23.Led.2010 - 17:54
Příspěvky: 14
yasmin napsal:
Ono to opravdu neslo moc poznat, ze ty jsi o 400km dal, nez tva mama.. A Problem je v tom, ze takovych lidi, co shaneji fretku, misto aby hledali ztracenou sem uz prislo vic nez dost :roll: :roll:
I tak mi prijde stale celkem "morbidni" hledat hned po par hodinach novou - byt mamka hleda venku..
Pusobi to cele na me, jako by proste fretka byla jen vec, ktera se da nahradit dalsi veci :( Proste nechapu, ze by nekdo prisel o fretku a "do hodiny" mel novou.. Fretka je osobnost a takto se to nahradit neda..
Treba to tak neberes, ale fakt to takto pusobi..



yasmin - nebudu se tu vůbec rozepisovat, nemá to cenu, ... už několikrát se mi tady totiž stalo, že tu všichni reagují přehnaně, aniž by znali situaci .... mně je jedno, jak to přijde tobě, já nehledala hned novou, ale mamka byla tak vystresovaná a na dně, že jsem si řekla, raděj začnu rozhazovat sítě, abych byla aspoň v pořadníku, ... samozřejmě jsme to nevzdávaly .... a kdyžtak to zruším ..... takže mi tu laskavě nepiš, že je něco morbidní a že fretka není věc, ale osobnost a do hodiny novou a bla bla bla !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to mě fakt točí !!!!!!!!!!! a navíc, několik lidí mi (nejden na tomto serveru) napsalo, proč sedím u netu a píšu že se nám ztratial fretečka ...... že mám jít hledat, že takhle jí nepomůžu ... AHA !!!!! HMMMMMM ..... a víte, kdo a jak jí pomohl ???? já a to tím, že sem to tady napsala a pán, kt. ji včera našel to tu viděl a kontaktoval mě !!! takže to k něčemu bylo a bylo to všechno jen proto, že já sama dobře vím, co jsou freťulky zač !!! Vím, že to není věc !!! Vím, že je to osobnost a neskutečně mě štve, že jen hrstka tady z vás všech umí napsat nějakou pěknou věc a poradit :( všichni tu píšete, jak milujete tyhle zvířátka a když jde do tuhého umíte jen kritizovat !!!!! Já chápu, že hodně lidí tahle (nejen tahle) malá stvoření zneužívá k přivýdělku a berou to jako COSI ... ale neútočte hned na každého, koho neznáte ...

tak jsem se stejně rozepsala :P ... na závěr MOOOC DĚKUJI VŠEM, KDO NÁM DRŽEL PALEČKY (TLAPIČKY) a na ostatní ... :lol: :lol: :lol: :mrgreen:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: SHÁNÍM FRETEČKU !!! SPĚCHÁ - okolí Prahy
OdeslatNapsal: 25.Led.2010 - 16:17 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
No proste jsem se ti snazila rici: JAK PUSOBI TO, CO PISES NA LIDI ;) Jak to poberes, ci nepoberes je tva vec :) jen se proste nediv, ze tu po tobe clovek vyjede. Protoze psat, ze se ztratila fretka - bez toho aniz by jsi napsala, ze 400km od tebe, tve mamce a pak jeste napsat, ze shanis fretku - proste nikdy na nikoho dobre pusobit nebude :lol: :lol: 8)
Psala jsem to jen proto, ze to ty ses tu oborila na marnelbar - ktera pouze reagovala na to jak to vypadalo - nejsme jasnovidci, aby jsme vedeli, ze nebydlis s mamou a dalsi okolnosti ztraty fretky..

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: SHÁNÍM FRETEČKU !!! SPĚCHÁ - okolí Prahy
OdeslatNapsal: 25.Led.2010 - 17:19 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 13.Led.2009 - 13:25
Příspěvky: 501
Bydliště: Jihlava, Havířov, Mikulov
Jasnovidci nejste, ale chováte se tak... Yasmin, příště počítej do deseti, než někoho seřveš na tři doby... A jestli to na tebe působí nepatřičně, tak to nečti.

Čau

_________________
Katka, fretečka Myška, a Opiculka za duhou


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: SHÁNÍM FRETEČKU !!! SPĚCHÁ - okolí Prahy
OdeslatNapsal: 25.Led.2010 - 18:37 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
Khaki: rozdil je trochu v tom, ze ja tady nervu - doted jsem to psala vazne dost v klidu.. Nepisu tady stopadesat vykricniku a otazniku za vetama a pod :)

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: SHÁNÍM FRETEČKU !!! SPĚCHÁ - okolí Prahy
OdeslatNapsal: 25.Led.2010 - 18:39 
 E-mail  Profil

Registrován: 23.Led.2010 - 17:54
Příspěvky: 14
khaki - dííííky :oops:

yasmin - ty mě bavíš :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: SHÁNÍM FRETEČKU !!! SPĚCHÁ - okolí Prahy
OdeslatNapsal: 25.Led.2010 - 19:16 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 30.Led.2008 - 22:22
Příspěvky: 315
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Jak je nám "dlouholetým" foristum známo, Yasmin přece všechno ví, všechno zná , všude byla,od všeho má klíče.
Ja tedy asi nejsem člověk, protože na mě Verunčiny příspěvky tak nezapůsobily ,jako na lidi, jak píšeš.
Ostatně v utulku se hrozně často setkávám s podobnou reakcí na ztrátu fretky, honem honem jinou, ta bolest rodinu vždycky nutí bez rozmyslu honem přinést jinou fretku. Zrovna ted mám takový e-mail v poště, je to tak vždycky. A už jsem zažila že rodina nakonec měla tím pádem fretky dvě, páč ta puvodní se vrátila ajak jsou šťastní nakonec. Takže reakce Verči je uplně shodná ostatními takto postiženými lidmi, a není na tom vubec nic divnýho, naopak, klasická reakce ve stejné situaci.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: SHÁNÍM FRETEČKU !!! SPĚCHÁ - okolí Prahy
OdeslatNapsal: 25.Led.2010 - 19:23 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
jj Bozo rozhodne a proto Tobe zakazali pristup na ceske forum :lol: :lol: :lol: Zvlastni, ze s tim jaka ja jsem, tam mohu :wink:

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: SHÁNÍM FRETEČKU !!! SPĚCHÁ - okolí Prahy
OdeslatNapsal: 25.Led.2010 - 19:36 
 E-mail  Profil

Registrován: 23.Led.2010 - 17:54
Příspěvky: 14
boža - přesně jsi vystihla, co daná situace pro majitele freťulky znamená ... :mrgreen: a ano, už se mi tu několikrát stalo, že "dáma" yasmin všechno ví, všude byla, ONA JEDINÁ je ta NEJ ...... takové miluji !!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :cheesy: :cheesy: :cheesy: ale co, otrávit den si rozhodně nenechám, ať si žbleptá co chce .... třeba to někomu přijde chytré a já nevím co .....

yasmin - potřebuješ asi chlapa, nic jiného v tom nevidím :cheesy: :cheesy: :cheesy: a neber to zle :cheesy: to je pravda pravdoucí ..... tak to u žen bývá :mrgreen: :cheesy: :mrgreen: :cheesy:



pěkný večer :wink:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: SHÁNÍM FRETEČKU !!! SPĚCHÁ - okolí Prahy
OdeslatNapsal: 25.Led.2010 - 19:41 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 30.Led.2008 - 22:22
Příspěvky: 315
Bydliště: Jablonec nad Nisou
správně, nesmim, a zaplatbuh za to! :D


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: SHÁNÍM FRETEČKU !!! SPĚCHÁ - okolí Prahy
OdeslatNapsal: 25.Led.2010 - 21:02 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 19:38
Příspěvky: 2171
Bydliště: Duchcov
se to tu zas zvrtlo do osobních sporů a urážek.. myslím, že yasmin nic tak špatnýho nenapsala, já se raději ani nevyjadřovala, protože bych byla daleko ostřejší. mě osobně se taky nelíbí způsob, že ztratim zvíře a hned po nějakých dvou hodinách hledám náhradu... :| nedivím se tomu, že reakce tady a na CZ foru byly takové, jaké byly, protože by stačilo, kdyby ses, Veroniko, vyjádřila přesněji a nemuselo k tomu dojít, pak se tu vztekáš jak malý děcko a ptáš se co si myslíme. když dostaneš odpověd co si myslíme, vztekáš se zas. opravdu tě neznáme a tak zprávy o ztracené fretce a v zápětí zpráva že koupim fretku novou v takovém podání v jakém byla nepůsobí zrovna nejlíp, těžko z toho někdo může rozeznat jestli fretku hledáte a nebo prostě jen napíšete že se ztratila a když jí nikdo nedonese, tak prostě co, koupíte si fretku novou a tím to hasne. bohužel i takových lidí je dost.

_________________
Žofka, Filip, Bigi, Semy, Miška, GinTonic -> http://www.myferrets.wz.cz
*Na životě nejvíc miluju tu rozmanitost... Každej den mě nasere někdo jinej...*
*Moderní ženy se dnes nevdávají, protože pochopily, že nemá smysl kvůli kousku klobásy tahat domů celé prase...*


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté, nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign