Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 19.Dub.2024 - 15:45
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 121 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čím je fretka na procházce...?
OdeslatNapsal: 29.Lis.2009 - 13:00 
  Moje galerie  Profil

Registrován: 24.Lis.2009 - 15:15
Příspěvky: 88
Thais_ napsal:
Dneska nám nějakej páreček řekl Ať to radši pustíme zpátky do lesa :shock: :x :roll:

Ahojky,
tak včera se mi stalo to samé,nejen že pán vůbec nevěděl,co to je za zvíře,ale když jsem mu řekla,že fretka,tak hned se přel,že jí mám pustit,že jí doma týrám,že patří do přírody a ne do bytu apod. :evil:
A když jsem mu vysvětlila,že ve volné přírodě se nevyskytují,až snad na Sicílii nebo co to bylo(jsem jen četla) a že by tam nepřežila,tak mi tvrdil,že se postará určitě,že takový lovec s kožichem to vydrží a že jeho sousedi loni dvě fretky vypustily,že je doma kousaly a nešly ovládat :evil:
Tak jsem mu na to už naštvaně řekla,že má de***ní sousedy a že fretky díky nim jen trpěly ještě víc a určitě už nežijí a že to bylo pubertou nebo špatnou výchovou :evil:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čím je fretka na procházce...?
OdeslatNapsal: 29.Lis.2009 - 22:53 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 5.Kvě.2009 - 15:29
Příspěvky: 532
Bydliště: Praha 4 - Modřany
No co na to říct. Některý lidi jsou s prominutím fakt dementi :roll: :roll: :evil:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čím je fretka na procházce...?
OdeslatNapsal: 30.Lis.2009 - 9:32 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 7.Dub.2009 - 13:07
Příspěvky: 320
Bydliště: Slovensko Kopčany ( kúsok od Hodonína)
Súhlasím :evil:

_________________
FERDÍK a KIKINKA & FREDÁNEK a JESSIENKA
http://adrianavalachovicova.rajce.idnes.cz/
http://fretihafi.estranky.cz/
http://www.youtube.com/user/adina936


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čím je fretka na procházce...?
OdeslatNapsal: 4.Pro.2009 - 0:38 
 E-mail  Profil

Registrován: 21.Srp.2009 - 20:55
Příspěvky: 70
Vo tom žádná :roll:
Sem dneska měla prezentaci na angličtině o fretkách právě. Jen co sem přinesla Svatopluka do třídy tak angličtinář zařval "Oh my God, oh my God, what is it?" :lol: Sem netušila, kolik lidí a podotýkám na vysoký, obor BIOLOGIE!!! v životě todle zvíře nevidělo :lol: a ještě bylo zařazeno mezi "unusual animal" :lol: Tak já nevim, žila sem čtvrt roku na bytě s handicapovanýma netopýrama, to je podle mě neobvyklý :lol:
Nejlepší sou lidi na nádražích nebo někde, kde se jen tak stojí a zevluje, to je stupidních dotazů až nad hlavu :lol: Dneska si pán nechtěl nechat vysvětlit, že to zvíře v přepravce není vydra a nakonec nás i s přítelem chtěl obrátit na židovství, no konec :cheesy: A otázky typu "co je to za křečka/psa/morče?" naprosto ignorujeme, jinak by nám hráblo :wink: :lol:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čím je fretka na procházce...?
OdeslatNapsal: 4.Pro.2009 - 8:50 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 8.Srp.2009 - 13:57
Příspěvky: 236
No toto. Včera jsem se konečně dostala ven, mám vycházky, po více než měsíci doma, konečně. No, šli jsme přítelákovi naproti. K zastávce přijel nějaký jeho známý autem a že čeká na ženu, že přijede busem. Ale to není tak podstatný. Paní vystoupila z busu, přišla k nám a povídá : to je fretka, že jo, ta je krásná. Asi máme štěstí na lidi zvířat znalé :lol:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čím je fretka na procházce...?
OdeslatNapsal: 4.Pro.2009 - 20:10 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 5.Kvě.2009 - 15:29
Příspěvky: 532
Bydliště: Praha 4 - Modřany
Tak včera se mě ve škole ptaly dvě ženský co to mám jestli fretku nebo kunu ( učitelky na vysoký zemědělský by to podle mě měly znát :roll: ). Tak řikám že fretku. Pak se vyptávaly, jak moc je to agresivní, jak často se musí venčit a jak moc koušou nábytek a kabely :lol: A dneska nějaká ženská v tramvaji říkala že mám nějakýho křečka :lol: A samozřejmě jsme byli opět objekty zájmu v metru a pak mi nějakej chlápek říkal že mám krásný zvířátko a pak se ptal jestli je to tchoř a jestli má "ty váčky se smradem u zadku" :lol: :lol:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čím je fretka na procházce...?
OdeslatNapsal: 16.Pro.2009 - 15:18 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 20.Zář.2009 - 18:05
Příspěvky: 8
Tak to já jsem byla u přítele v Dašicích a tam nějaká ženská naproti přes ulici, když jsem byla naprocházce s tím naším zlatíčkem, řekla takovým hnusným hlasem: "Teda vidíte to? Dřív to lidi přejížděli autama na silnici a teď si to voděj na šňůře. Pch!" :evil: No já myslela, že se otočím a něco jí řeknu, bůhví, co si myslela, že to je.
Potom jsme ale šli kolem náměstí a potěšilo mě, že tam mají i znalce. Nějaký mladý pár s malým klučinou si ji hned začali mazlit a pán říkal: "Hmmm, stříbrná, to se tak často nevidí." Tak mě to po tom předchozím zážitku docela potěšilo. :)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čím je fretka na procházce...?
OdeslatNapsal: 23.Úno.2010 - 6:58 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 17.Úno.2010 - 13:14
Příspěvky: 155
To k nám na nádraží přistoupil mladej pár a ten asi 30ti letej borec říká své slečně: " Koukej, tahle slečna má v přepravce vačnatce. No fakt, vačnatec. " Sem byla v takovým šoku, že sem ani nestihla nijak zareagovat :lol:

_________________
http://ferret.offlajn.net - Stránky našeho Teddyho


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čím je fretka na procházce...?
OdeslatNapsal: 25.Úno.2010 - 18:16 
 E-mail  Profil

Registrován: 21.Srp.2009 - 20:55
Příspěvky: 70
"Dobrý den,slečno,co to máte za zvířátko?" "To je fretka" "Cože?Treska??" "Né treska, ale fretka!" "Ahaaa a neni divný venčit tresku??" :lol: :lol: Treska dobrá ne?? :lol:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čím je fretka na procházce...?
OdeslatNapsal: 13.Srp.2010 - 16:35 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 10.Srp.2010 - 12:29
Příspěvky: 4
Bydliště: Praha 4 - Modřany / Plzeň / Ústí nad Labem
My jsme nedávno vzali malýho na výlet na hrad. Když jsme pak seděli na zahrádce místní restaurace, usnul v přepravce. Vedle seděla rodinka, která celou dobu řešila, co že to máme. Po chvilce k nám přišel chlapeček a díval se bez jedinýho slova do přepravky. Načež se otočil a utíkal zpátky ke stolu, kde se ho ostatní samozřejmě vyptávali, co že to tam máme. No a chlapeček vyvalil oči a zajíkavě povídá "Voni ho ukradli ze zoo!" :shock: :D

Jinak s fretkama to moc nesouvisí, ale s poznáváním zvířátek ano:
Je to pár let zpátky, co jsem jela vlakem a naproti mě seděla stará babička, která si evidentně chtěla povídat. Vagon byl "otevřený", bez kupé, a když se ona babička začala zajímat o to, co že to mám v přepravce, lidi začali natahovat uši. Nechtěla jsem způsobovat paniku, ani se s nikým dohadovat nebo cokoliv vysvětlovat, a tak jsem řekla tišším hlasem "Potkánka". Stará paní se evidentně přeslechla, a tak nahlas zopakovala "Jo kanárka". Chtěla jsem se nadechnout a opravit ji, ale raděj jsem u toho všechny paní nechala - a byl klid :wink:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čím je fretka na procházce...?
OdeslatNapsal: 11.Lis.2010 - 15:43 
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 8.Lis.2010 - 9:28
Příspěvky: 1
se mnou se dokonce jeden pán hádal, že můj Pišta je králík. :shock: Fakt nevím co ty lidi mají v hlavě. Když jsme mívali doma páva s pávicí a procházeli se na zahradě před barákem. Šla kolem jedna mladá rodina. Děti se ptaly tatínka co to je za zvíře. Páv byl v té době 5 let stray, tedy ocas měl uplně nádherný a zrovna se s ním krásně chlubil. Tatínek řekl, že je to bažant. to mě dosatl a já se řezala smíchy. :lol: Nedávno sem natírala vrata na dvoře a koukám přes vrata před barák. Šli mladý lidé a obdivovali náší už mnohaletou moruši porostlou břečťanem. Moruše měla ještě listy tak i z nich mohli poznat že to opravdu lípa není, ale podle nich krásnější a zajmavější lípu neviděli :!: :?: . Z toho mi bylo opravdu smutno, že neví jak vypadá lípa.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čím je fretka na procházce...?
OdeslatNapsal: 14.Lis.2010 - 2:13 
Uživatelský avatar
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 4.Říj.2010 - 21:08
Příspěvky: 130
Bydliště: Tábor
Tak to mi chodime ven nejdriv za sera a jeste chodime tam co lidi moc ne takze jich moc nepotkavame tudis se zatim zdarne vyhybame komentarum. Ale to ze si nekdo splete fretku s kunou .lasickou .tchorem popr necim podobnym to jeste relativne chapu ale to ze nekdo muze z pusy vypustit ze to je potkan ,veverka ,krecek ,morce ,opicka ,kralik ,kocka ,pes nebo treska to je fakt nepochopitelny!
chapete to nekdo???


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čím je fretka na procházce...?
OdeslatNapsal: 14.Lis.2010 - 12:10 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 14.Kvě.2010 - 19:22
Příspěvky: 32
Tak my jsem byli uz pejsek, kocicka a dokonce i opicka :shock: :lol: ...copak lidi uz nevedi jak vypada opice? :lol:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čím je fretka na procházce...?
OdeslatNapsal: 14.Lis.2010 - 14:29 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 1.Srp.2010 - 17:38
Příspěvky: 77
Včera náš šmudla byl HAD :D

_________________
Pokud si myslíte, že vidíte nějaké chyby v mnou psaném textu. Tak se pravděpodobně nemýlíte, ale bohužel já je nevidím. http://cs.wikipedia.org/wiki/Dyslexie http://cs.wikipedia.org/wiki/Dysortografie


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čím je fretka na procházce...?
OdeslatNapsal: 14.Lis.2010 - 19:25 
Uživatelský avatar
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 4.Říj.2010 - 21:08
Příspěvky: 130
Bydliště: Tábor
Had? :shock: no tak to e fakt hodně.


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 121 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign