Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 23.Dub.2024 - 22:46
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hledám šťastný konec pro svůj příběh
OdeslatNapsal: 26.Led.2011 - 19:06 
 Profil

Registrován: 4.Bře.2008 - 21:56
Příspěvky: 28
Romanius napsal:
dakujem, posielam info aj s fotkami dalej. a už len tajne dúfam, že sa chlapec, teda mladý muž rozhodne! budem informovať, prípadne pošlem kontakt do SZ.


Díky moc.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hledám šťastný konec pro svůj příběh
OdeslatNapsal: 26.Led.2011 - 22:05 
 Profil

Registrován: 26.Led.2011 - 21:56
Příspěvky: 4
Bydliště: Ostravsko
Ahoj,
kdyby to nikomu z předchozích potencionálních zájemců nevyšlo,ráda se fretečky ujmu.Jsem kousek od Ostravy (směr Opava),ale není problém se k Vám do Frýdku přes kamarádku,která tam bydlí a do Ostravy dojíždí za prací,dopravit.
Fretečka je nádherná :oops:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hledám šťastný konec pro svůj příběh
OdeslatNapsal: 28.Led.2011 - 0:30 
 E-mail  Profil

Registrován: 10.Led.2011 - 17:54
Příspěvky: 37
Bydliště: Bratislava
tak práve čítam mail, že sa mladí nerozhodli pre fretku, pretože priatelka toho mladého muža nemá fretky rada :?: asi nemá zmysel im čokolvek vnucovať, vysvetlovať. nebolo by dobré, ak by agatku nemali radi, to radšej do iných a vdačných rúk.
uvažoval som, či by som nemohol agatku prichýliť, ale máme 8 mesačnú samičku, takže neviem ako by sa zniesli. na skúšanie sme dosť daleko, navyše od chovatelky mám info, že sa moja Daisy moc neznáša s ostatnými.
tak aspoň držím palce, nech sa podarí agátku dobre umiestniť!


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hledám šťastný konec pro svůj příběh
OdeslatNapsal: 28.Led.2011 - 9:52 
 Profil

Registrován: 4.Bře.2008 - 21:56
Příspěvky: 28
Romanius napsal:
tak práve čítam mail, že sa mladí nerozhodli pre fretku, pretože priatelka toho mladého muža nemá fretky rada :?: asi nemá zmysel im čokolvek vnucovať, vysvetlovať. nebolo by dobré, ak by agatku nemali radi, to radšej do iných a vdačných rúk.
uvažoval som, či by som nemohol agatku prichýliť, ale máme 8 mesačnú samičku, takže neviem ako by sa zniesli. na skúšanie sme dosť daleko, navyše od chovatelky mám info, že sa moja Daisy moc neznáša s ostatnými.
tak aspoň držím palce, nech sa podarí agátku dobre umiestniť!


To nevadí, děkuju za ochotu. Jste moc hodný.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hledám šťastný konec pro svůj příběh
OdeslatNapsal: 31.Led.2011 - 15:31 
 Profil

Registrován: 4.Bře.2008 - 21:56
Příspěvky: 28
Psala jsem do vzkazníku, ale odpověď nepřišla. Tak nevím jestli dorazila. Máte ještě zájem?

Smečka napsal:
Ahoj,
kdyby to nikomu z předchozích potencionálních zájemců nevyšlo,ráda se fretečky ujmu.Jsem kousek od Ostravy (směr Opava),ale není problém se k Vám do Frýdku přes kamarádku,která tam bydlí a do Ostravy dojíždí za prací,dopravit.
Fretečka je nádherná :oops:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hledám šťastný konec pro svůj příběh
OdeslatNapsal: 3.Úno.2011 - 13:06 
 Profil

Registrován: 4.Bře.2008 - 21:56
Příspěvky: 28
Tak slečna "Smečka" už se neozvala... takže nabídka pořád platí :(


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hledám šťastný konec pro svůj příběh
OdeslatNapsal: 3.Úno.2011 - 16:54 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 1.Úno.2011 - 16:07
Příspěvky: 46
Teda mě osobně by strašně mrzelo, fretečku někomu dávat, když bych věděla, že se o ní budu moci, za nějaký čas, opět starat. Proto Vám nabízím, že bych si vzala fretečku k sobě na potřebnou dobu a až se o ní budete zase moci starat (třeba do jara, pak by mohla být ve venkovní voliéře, o které se tady psalo) tak bych Vám ji zase vrátila. Co vy na to?


Naposledy upravil Jádračka dne 3.Úno.2011 - 19:09, celkově upraveno 1

Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hledám šťastný konec pro svůj příběh
OdeslatNapsal: 3.Úno.2011 - 16:57 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
To je taky výborný nápad :-) Já jsem takto také přátelům pomohla B-)

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hledám šťastný konec pro svůj příběh
OdeslatNapsal: 3.Úno.2011 - 21:02 
 Profil

Registrován: 4.Bře.2008 - 21:56
Příspěvky: 28
Odkud jste?
Je to taky řešení. Mně spíš bylo líto, že už na ní nebudu mít čas. Když ji ubytuju venku, tak už se s ní nikdo nebude tolik mazlit, jako kdyby byla někde v obýváku a pustila se každou volnou chvíli, a tak se z ní pravděpodobně po nějakém čase stane divočák, kterého zase bude obtížné vymazlit.

Jádračka napsal:
Teda mě osobně by strašně mrzelo, fretečku někomu dávat, když bych věděla, že se o ní budu moci, za nějaký čas, opět starat. Proto Vám nabízím, že bych si vzala fretečku k sobě na potřebnou dobu a až se o ní budete zase moci starat (třeba do jara, pak by mohla být ve venkovní voliéře, o které se tady psalo) tak bych Vám ji zase vrátila. Co vy na to?


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hledám šťastný konec pro svůj příběh
OdeslatNapsal: 3.Úno.2011 - 21:20 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
Pokud je vymazlena, vymazlenou zustane :-) Mam taky fretecky venku, protoze je nemohu mit doma a jsou stejni mazlici, jako kdyz byly doma :-)

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hledám šťastný konec pro svůj příběh
OdeslatNapsal: 3.Úno.2011 - 22:09 
 Profil

Registrován: 4.Bře.2008 - 21:56
Příspěvky: 28
Mohla bych vidět nějakou fotku vaší voliéry. Potřebovali bychom nějakou inspiraci. Taky jak by měla vypadat ta vyteplená boudička, jaký rozměr, materiál a podobně. Byla bych moc ráda za rady, jak jí ten domeček vybudovat :wink:


yasmin napsal:
Pokud je vymazlena, vymazlenou zustane :-) Mam taky fretecky venku, protoze je nemohu mit doma a jsou stejni mazlici, jako kdyz byly doma :-)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hledám šťastný konec pro svůj příběh
OdeslatNapsal: 3.Úno.2011 - 23:53 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 1.Úno.2011 - 16:07
Příspěvky: 46
rkanova napsal:
Odkud jste?
Je to taky řešení. Mně spíš bylo líto, že už na ní nebudu mít čas. Když ji ubytuju venku, tak už se s ní nikdo nebude tolik mazlit, jako kdyby byla někde v obýváku a pustila se každou volnou chvíli, a tak se z ní pravděpodobně po nějakém čase stane divočák, kterého zase bude obtížné vymazlit.

Jádračka napsal:
Teda mě osobně by strašně mrzelo, fretečku někomu dávat, když bych věděla, že se o ní budu moci, za nějaký čas, opět starat. Proto Vám nabízím, že bych si vzala fretečku k sobě na potřebnou dobu a až se o ní budete zase moci starat (třeba do jara, pak by mohla být ve venkovní voliéře, o které se tady psalo) tak bych Vám ji zase vrátila. Co vy na to?


Jsem z Prahy, ale nemám problém si pro fretečku dojet. Nebo třeba za Vámi občas přijet na návštěvu s freťulkou. Jinak jsem teď žena v domácnosti :) takže na freťuldy mám času habaděj...


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hledám šťastný konec pro svůj příběh
OdeslatNapsal: 4.Úno.2011 - 13:15 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
[quote="rkanova"]Mohla bych vidět nějakou fotku vaší voliéry. Potřebovali bychom nějakou inspiraci. Taky jak by měla vypadat ta vyteplená boudička, jaký rozměr, materiál a podobně. Byla bych moc ráda za rady, jak jí ten domeček vybudovat :wink:

Já mám voliéru plastovou, aby se dala dobře čistit.. Boudičky mám se zabudovaným topením. Ale nemůže stát vysloveně ve volném prostrantsví - potřebuju nad ní přístřešek, aby nám tam nepršelo (já jí mám teď například na terase). Velikostně je stavěná tak, že fretečky jsou denně pouštěné.
Fotky voliér, když se vyráběly (není to dokončené a je to pozměněné - výrobce mi tam prvně strkal nějaké klacky B-) ) jsou na stránkách výrobce: http://antr.wbs.cz/Odchovny-pro-zviratka.html
Fotky starých voliér mám tady na fóru v mém albumu..

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hledám šťastný konec pro svůj příběh
OdeslatNapsal: 7.Úno.2011 - 16:42 
 Profil

Registrován: 26.Led.2011 - 21:56
Příspěvky: 4
Bydliště: Ostravsko
Dobrý den,
předem se omlouvám,že jsem nemohla reagovat,měli jsme technické problémy s připojením k internetu :( :oops: :roll:
Teď nám funguje konečně normálně :wink:
Jestli se s paní přede mnou nedomluvíte,tak jsem k dispozici a konečně i připojená s virtuálním světem :wink:


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign