Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 25.Dub.2024 - 19:07
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: ztráta fretky
OdeslatNapsal: 26.Črc.2010 - 21:02 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 3.Zář.2009 - 14:14
Příspěvky: 56
Bydliště: SR,Kopčany,okr. Skalica
Žofiro ono vlastne na sk fóre sú z môjho okolia prihlásený 2 a to adina,tá je aj tu a býva 100m od nás a ešte jedna z vedlajšieho mesta 4km vzdialeného.A tý ostatný sú dosť daleko ako tý čo sú tu z Čiech.Tak som to tam teraz napísala,ale vlastne ani nejakú pomoc nečakám.Ono hlavne ide o to niekomu povedať čo sa prihodilo a že nás to trápi a jediný ludia,čo to dokážu pochopiť sú týto tu na fóre fretkomilovníci.Vlastne bývam 7 km od českých hraníc,tak to vlastna vyjde nastejno.Do Čiech aj na Slovensko to mám rovnak ďaleko.
Ale aj tak moc ďakujem,že si ochotná mi pomôcť aj takto cez PC.A hlavne to utešenie psychické,to,že je niekto ochotný napísať mi pár riadkov a pochopiť ma,to velmi pomôže.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: ztráta fretky
OdeslatNapsal: 27.Črc.2010 - 16:05 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 30.Kvě.2010 - 17:05
Příspěvky: 124
Elis,ty si myslela hlavne morálnu podporu,však?Mne sa tiež raz stratil freťák,ale aj keď som ho hľadala celú noc nebolo ho,ráno som ho našla skrytého v stodole,mala som to šťastie.Určite si s ním chodila von,neskúšala si chodiť po tých miestach?Na zavolanie určite nepríde,lebo bude prestrešený,ale možno sa niekam skryl,pivnica,stodola,nepomôže ti niekto?Pokiaľ nebol kastrovaný,určite má označkovanú cestičku,kade ste chodili von,môj to vždy robil.Držím palce,aby si ho našla,nádej zomiera posledná.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: ztráta fretky
OdeslatNapsal: 28.Srp.2010 - 21:19 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 3.Zář.2009 - 14:14
Příspěvky: 56
Bydliště: SR,Kopčany,okr. Skalica
Možno si už niektorý z Vás na sk.fóre prečítali,že sa náš Freďuško nenašiel.Stále na neho spomíname a moc nám chýba. :cry:
Máme teraz nového freťáčka Sama,ale na Fredyho sme nezabudli.Stále na ulici pokukujeme,či sa náhodou neobjaví.
Tady fofo Sama:
http://forum.fretka.sk/album_personal.php?user_id=1103


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign