Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 25.Dub.2024 - 15:50
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kiki aneb Karel Smradlavý
OdeslatNapsal: 9.Úno.2009 - 14:25 
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: 16.Led.2008 - 16:36
Příspěvky: 59
Bydliště: Děčín
ježiš to nééé, kam by to ty žížali dali :shock: bylo to tak, že jsme rozbalili dortíky a než jsme se usadili tak smraďošky zavětřili a byli tam, tak jsme je prostě vyfotili při činu, určitě jim je nedáváme schválně :frown: ale nebudu z toho, že olíznou krém dělat něco příšernýho, co by se muselo tajit :( mě se ta fotka líbí a vždycky se musim smát když jí vidim a vzpomenu si na to jaký mají místo čumáčku radar :wink:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kiki aneb Karel Smradlavý
OdeslatNapsal: 9.Úno.2009 - 14:34 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 16.Dub.2008 - 18:04
Příspěvky: 618
Bydliště: Trutnov
Já se fakt vyděsila, že to celý zbaštili :shock: tak to jsem ráda, že si jen blízli... je fakt, že občas se jim odolat nedá. Ale celý by to opravdu nebylo to pravý :wink:

_________________
http://www.tchorenky.websnadno.cz/

http://www.potkanky.websnadno.cz


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kiki aneb Karel Smradlavý
OdeslatNapsal: 9.Úno.2009 - 14:39 
Uživatelský avatar
  Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 21:03
Příspěvky: 160
Bydliště: Fiľakovo,Slovensko
Krásny fretiačik :wink: Má sa super že sa k vám dostal :wink:

Ked si fretky pár krát líznu, svet sa z toho nezrúti (aj nam sa už mnohokrát stalo, že Fredy zmyzol a on na stole a z krémeša už len puding...šlahačka nikde :evil: ) ale zákusky obsahuju veľmi vela cukru, čo im môže sposobovať cukrovky, takže s týmto vážne opatrne :wink: Radšej im kúpiť kočičí mlíko, a kočičí pamlsky :wink:
Moji sa za tým idú potrhať rovnako ako za niečim sladkým :wink:

_________________
Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kiki aneb Karel Smradlavý
OdeslatNapsal: 9.Úno.2009 - 14:39 
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: 16.Led.2008 - 16:36
Příspěvky: 59
Bydliště: Děčín
Tak to je on, Kubík aneb pažout, je hrozně rozmazlenej a vůbec neni rád když k nim přijedu :( prý mu přenášim zásoby a dělam mu bordel v jeho skrýších :roll: a navíc se se mnou musí dělit o babičku a to on nerad neřád :shock:


Přílohy:
Poznámka: Kubík
DSC00093.jpg
DSC00093.jpg [ 13.97 KIB | Zobrazeno 1977 krát ]
Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kiki aneb Karel Smradlavý
OdeslatNapsal: 9.Úno.2009 - 14:47 
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: 16.Led.2008 - 16:36
Příspěvky: 59
Bydliště: Děčín
hena9 napsal:
Krásny fretiačik :wink: Má sa super že sa k vám dostal :wink:

Ked si fretky pár krát líznu, svet sa z toho nezrúti (aj nam sa už mnohokrát stalo, že Fredy zmyzol a on na stole a z krémeša už len puding...šlahačka nikde :evil: ) ale zákusky obsahuju veľmi vela cukru, čo im môže sposobovať cukrovky, takže s týmto vážne opatrne :wink: Radšej im kúpiť kočičí mlíko, a kočičí pamlsky :wink:
Moji sa za tým idú potrhať rovnako ako za niečim sladkým :wink:

Mlíko jsme zkoušeli,ale oni mu moc nedají spíš ho všude rozlili :( ale mlsky a pastu samozřejmě kupujeme, už se naučili žebrat, takže Vata dost často stojí před komodou na které je mají a loudí, ale bohužel i mlsky jsou u nás na příděl :roll: nic se nemá přehánět...nevim jaký máte vy zkušenosti se zeleninou,ale my takový rozpolcený, Čika sežere všechno papriku, okurku,jablko, Terína miluje okurky a Vata ta k ničemu ani nečichne, žere jen vitakraft a kočičí mlsky, neochutná ani jiný druh granulek a jen vyjímečně si vezme kousek syrového masa...tak mi přijde, že má dost chudý jídelníček :(


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kiki aneb Karel Smradlavý
OdeslatNapsal: 9.Úno.2009 - 18:16 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
Když to je právě to...každý sme jiný...Já nejím sladké, nepiju alkohol, jím ovoce a zeleninu...Jediný co si sem tam dám, tak nějakou tu šunku...Je fakt, že dost lidí říká, že na něco se umřít musí, ale já tu chci bejt dlouho :cheesy: takže proč si huntovat tělo??? Když už takhle je dost jiných vlivů, které nás zabíjejí???
nehuntuju sebe, nebudu huntovat ani fretky ;-)

_________________
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kiki aneb Karel Smradlavý
OdeslatNapsal: 9.Úno.2009 - 18:22 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 19:38
Příspěvky: 2171
Bydliště: Duchcov
tak já žiju zásadně nezdravě :lol: k čemu dodržovat nějakej zdravej jídelníček, když pak vylezeš před barák, sejme tě auto a je po tobě...třeba :lol: :roll: takže užívat života dokud to jde :wink:

jinak Kubík je Kubík, nebo je to jen shoda náhod? :D http://fretka.kom.cz/main/registr.php?fretka=419

_________________
Žofka, Filip, Bigi, Semy, Miška, GinTonic -> http://www.myferrets.wz.cz
*Na životě nejvíc miluju tu rozmanitost... Každej den mě nasere někdo jinej...*
*Moderní ženy se dnes nevdávají, protože pochopily, že nemá smysl kvůli kousku klobásy tahat domů celé prase...*


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kiki aneb Karel Smradlavý
OdeslatNapsal: 10.Úno.2009 - 15:29 
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: 16.Led.2008 - 16:36
Příspěvky: 59
Bydliště: Děčín
ŽoFiRo napsal:
tak já žiju zásadně nezdravě :lol: k čemu dodržovat nějakej zdravej jídelníček, když pak vylezeš před barák, sejme tě auto a je po tobě...třeba :lol: :roll: takže užívat života dokud to jde :wink:

jinak Kubík je Kubík, nebo je to jen shoda náhod? :D http://fretka.kom.cz/main/registr.php?fretka=419

Jojo to je náš Kubajs :cheesy:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kiki aneb Karel Smradlavý
OdeslatNapsal: 10.Úno.2009 - 15:48 
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: 16.Led.2008 - 16:36
Příspěvky: 59
Bydliště: Děčín
Tak lidi, musim Vám napsat co se včera událo...ven jem nešel a nepomohlo ani koukání z okna :evil: pravda trochu jsem kašlal,ale nebylo to tak hrozný..dostal jsem jitrocelový sirup a ten já miluju :cheesy: při úklidu pelíšků našla holka ve skrýši uschlý párek, úplně vysušený :mrgreen: a hrozně se tomu divila páč oni nic takovýho nekupujou, takže jediný možný řešení na který přišla je, že Čika ho někomu ukradla z kabelky páč ty ona návštěvám ráda šacuje...jooo prej to bude zase ostuda :shock: holky byly na noc zavřený(za trest)takže jsem měl otevřený dveře po celém bytě, tak jsem ty můry navštívil a jak si tak s nima povídám, trošku jsem se předváděl, ale to znáte ne?když chcete na někoho udělat dojem :? škrabal jsem škrabadlo a převrátil přepravku a tak..no a přišla na mě holka a najednou světe div se, najednou jsem Karel, takže mi říká Karle!!!to si děláš p....!na návštěvu se přece v půl druhý nechodí :evil: nemůžete si povídat ve dne?a kdy asi, že jo?když celý dny prospim, asi nějaká chytrá ne?drapla mě a už mě táhla do pelechu, jenže mě se spát nechtělo a navíc jsem byl tak rozdováděnej, takže jsem ji poškrabal a sem tam ňafnul a snad se do příště odnaučí kazit mi námluvy :shock:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kiki aneb Karel Smradlavý
OdeslatNapsal: 17.Úno.2009 - 16:38 
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: 16.Led.2008 - 16:36
Příspěvky: 59
Bydliště: Děčín
Zdárek lidi a drazí tchoři, venku zase vládne zima a sype všude ten bílý nesmysl, takže já se můžu tak leda koukat z okna, ale na procházku můžu zapomenout páč venku je všude čvachta a to bych byl teda pěkně mokrej :( jináč se mnou pěkně cloumají touhy...páč už mám ty kouličky tak je pěkně všude šůruju a taky smrdinkám a to je parádička, hned je znát, že je to tady všechno moje a že pánem jsem já a né ty bílý fuchtle :lol: obři si teď se mnou moc nechtějí hrát páč na ty jejich tupý ruce jsou moje zoubky asi moc ostrý a zvlášť když do toho teď dávám všechno a koušu z plných sil :P v neděli jsem dostal darem krabici od bot i s víkem, takže jsem si měl do večera s čim hrát, ale jinak teda nuda jako blázen...taky mi kluk rozšláp mojí krásnou pískací hračku a ta chudák přestala pískat, takže už mě vůbec nezajímá a mazlení mě teď teda taky vůbec nezajímá :( joo holky ty by mě zajímali, ale k těm samozřejmě nesmim páč jsem na ně prý moc hrr a válcuju je a páč jsou to hadice hubený, tak se o ně bojej abych jim je asi neponičil či co...chjo mám to teda život..tak se mějte a smějte a hlevně teda se nenuď te jako se nudim já :( jdu spááát...


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kiki aneb Karel Smradlavý
OdeslatNapsal: 17.Úno.2009 - 16:59 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 30.Čer.2008 - 11:17
Příspěvky: 286
Bydliště: Prachatice
Tak sem se u toho zasmála :lol: moooooooc pěkný čtení :lol:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kiki aneb Karel Smradlavý
OdeslatNapsal: 17.Úno.2009 - 18:30 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 5.Led.2008 - 21:09
Příspěvky: 876
Bydliště: Přerov
Tak to někdy zkus a zajdi ven, je to docela legrace dělat v tom bílém nesmyslu nory :lol:
My chodíme pořád i v zimě, byť jen na chvilku 15-20minut, ale parádně si v něm vyhrajeme. Dnes jsme byli taky svítilo i sluníčko, tak nám ani nebyla zima. A když se nám chce domů, tak prostě namíříme domů a páneček už ví, že nás to přestalo bavit :cheesy: a nezbyde mu, než nás následovat. Jak chodíme ven, tak se otužujeme a máme prima zimní kožich :wink:

_________________
http://pejan.rajce.idnes.cz/Nasi_fretaci/
http://pejan.rajce.idnes.cz/Nasi_fretaci_2009/
http://pejan.rajce.idnes.cz/Amalka/
http://pejan.rajce.idnes.cz/Mladata_2010/
http://old.stream.cz/?m=video&a=user_vi ... _id=164416


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kiki aneb Karel Smradlavý
OdeslatNapsal: 18.Úno.2009 - 13:54 
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: 16.Led.2008 - 16:36
Příspěvky: 59
Bydliště: Děčín
To já vydržim i na sněhu celou věčnost, ale pak chrchlam a prskam a teče mi z nosu a páč už si holka prožila s panem Arnoštem zápal plic, kdy vykašlával krev tak prostě se o mě bojí, takže mě ven brát nechce :( a navíc teda u nás v Děčíně místo sněhu, který sice padá,máme na zemi hned čvachtu :evil: i když teď se tam pár cm drží a to vim páč ho kontroluju z okna :mrgreen: uvidíme co se dá dělat, zkusim intenzivněji koukat z okna a vydržet na něj skákat hodně dlouho, páč to skřípe a navíc je pak upatlaný a tak by mě raděj mohli vzít ven :) mno...dnes se chystá vyklízení skříní, joo to se moc těšim páč se budu moct prodírat všema jejich věcma a pokladama a snad některý i osmradim nebo ještě líp se mi povede něco si odnést :cheesy: :lol: a už je půlka týdne, takže se blíží víkend a babička se dá přemluvit jisto jistě snáz, takže bych zase mohl jít se psem,taky tam bývá hromada sněhu, joo to by bylo príma :wink: taky teda se mi včera podařilo dostat se na chvíli k holkám, tak jsem hned Čiku zvalchoval a to bylo smradu, teeda lidi, kde se to v tý malý nudly vezme?joo ale bylo to parádní pováleníčko, škoda jen, že nepíská jako Terína :cheesy:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kiki aneb Karel Smradlavý
OdeslatNapsal: 27.Úno.2009 - 15:26 
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: 16.Led.2008 - 16:36
Příspěvky: 59
Bydliště: Děčín
je na čase zase něco napsat 8) událo se spousta změn a ta nejvíc nejnepříjemnější je, že jsem teď na noc zavřenej v kleci :evil: joo celou noc :cry: páč prý zlobim :shock: mám teď spoustu starostí a nových povinností a tak prostě na ty obry nemůžu brát tolik ohled jako dřív no chápete ne??s těma kuličkama je spousta práce...tak třeba musim je všude ošůrovat..o misky s jídlem a bedýnky s písečkem a o počítač a boty a oblečení který najdu a prostě všude :Da taky sem tam učúrám :lol: včera jsem přišel k holce prozměnu se trochu pošmajchlit,když je teď furt hryžu, a když jsem viděl jak ji to rozněžnilo tak jsem se neudržel a hryznul jsem ji do nosu :mrgreen: a má to...to je za všechno to kapání uší a tak :twisted: taky jsem byl párkrát na sněhu a hlavně teda u babičky :wink: Terína se mi zase zabydlela v přepravce a pak ječela když jsem ji šel vyhnat, hrát si se mnou to ne,ale zabydlovat se u mě..tůdle :evil: taky už pěkně smrdim...prý smrdim kudy chodim :shock: pořád se teď u nás perou pelechy, si myslej, že mě nějaká aviváž zastaví :cheesy: :lol: holky mi pořád nepůjčujou a sebrali mi i kytku co jsem okusoval, ale já jim ještě ukážu co jsou to kouličky :mrgreen:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kiki aneb Karel Smradlavý
OdeslatNapsal: 4.Bře.2009 - 20:30 
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: 16.Led.2008 - 16:36
Příspěvky: 59
Bydliště: Děčín
tak já pořád hodně zlobim :cheesy: včera jsem celý den prospal a dnes si to vynahrazuju :D holka všude utřela moje značky a už nesmim koukat z okna páč uchcávám a na parapetu je počítač a na ten jsou teda háklivý, že ho označkovávám a tu hnusnou tašku na něj taky :evil: taky holky dostali nový granule pro kastrovaný kočky a nevim proč k nim ani nečmuchnou, protože jsou moc dobrý jooo mňam mňam :mrgreen:Čika nám hrozně pelíchá a jsou z ní všude dlouhý bílý chlupy tak ještě může začít Vata a já snad budu víc bílej než tchoř :twisted: zúčastnil jsem se přesazování kytky,ale k hlíně mě nepustili tak jsem se alespoň poválel v květináčku :wink: jinak je vše při starém a já už se těšim na víkend páč zase pojedem k babičce a tam jak už víte je kocour a Kubík a Terína, co píská a taky pes a procházky :D moc se těšim a než pojedem tak musim doma zase všechno pečlivě označkovat...jdu na to hned ať to stihnu do příštího útoku čistících prostředků :mrgreen:


Přílohy:
Poznámka: v květináčku
DSC01758.JPG
DSC01758.JPG [ 43.61 KIB | Zobrazeno 1774 krát ]
Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign