Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 26.Dub.2024 - 10:21
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Kiki aneb Karel Smradlavý
OdeslatNapsal: 4.Úno.2009 - 19:16 
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: 16.Led.2008 - 16:36
Příspěvky: 59
Bydliště: Děčín
Dobrý den,
tak jsem se taky dočkal...dovolte abych se představil a něco málo Vám o sobě řekl...takže jmenuji se Karlík, jméno pro pořádnýho chlapa,ale říká se mi tak?nee?kdepak, to je samé Kiki a smraďoško a lásičko moje a nevim co ještě, co Vám budu povídat jsem z toho někdy víc jelen než fretka :shock: jsem tchořík značka obyč.,zrovna skoro puberťák páč kouličky joo tak ty už mám pěkně vylezlý :cheesy: , ale že jim to trvalo :evil: a jen co vylezli tak už se proslýchá, že o ně asi brzo přijdu tak Vám nevim jestli zase zalezou nebo co :idea: jináč se o svůj bejvák musim dělit s dvounožcema, kteří teda tolik nevaděj páč z nich občas vypadne něco dobrýho :lol: ale taky se dvěma bílýma fiflenama, který jak můžou mi přenášej zásoby a padaj z nich leda tak bobky :roll: fungujeme doma tak trochu na směny, aby jsme se moc nepotkali a já je nemohl znásilňovat...jenže na někom se to naučit musim a štětka na záchod už mi teda nestačí to ne :oops: taky rád koukám z okna a chodim na procházky, koušu kocoura a kradu velký psí granule, občas dělám bobky mimo bedýnku,ale to jenom aby se obři nenudili :lol: nooo psal bych o sobě hodiny a hodiny, ale nechám si něco taky na zítra :) tak se zatim mějte fajně :)


Přílohy:
DSC01702.jpg
DSC01702.jpg [ 40.3 KIB | Zobrazeno 3178 krát ]
Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kiki aneb Karel Smradlavý
OdeslatNapsal: 4.Úno.2009 - 20:25 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 4.Srp.2008 - 16:22
Příspěvky: 219
hezký fretáček a mooc pěkný počteníčko!!! :D

_________________
http://wario.rajce.idnes.cz/Fredy/


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kiki aneb Karel Smradlavý
OdeslatNapsal: 5.Úno.2009 - 12:08 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 13.Led.2009 - 13:25
Příspěvky: 501
Bydliště: Jihlava, Havířov, Mikulov
Vítám tě mezi námi. Doufám, že se podělíš o svoje lumpárny, kterých určitě nebude málo :cheesy:

_________________
Katka, fretečka Myška, a Opiculka za duhou


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kiki aneb Karel Smradlavý
OdeslatNapsal: 5.Úno.2009 - 16:15 
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: 16.Led.2008 - 16:36
Příspěvky: 59
Bydliště: Děčín
Děkuji za přivítaní :P Dneska bych Vám řekl, co už jsem za svůj krátký život prožil a jak jsem se dostal tam kde jsem 8) taakže jsem se narodil v takový tý velký rodině odkuď nás šoupli do zverimexu :frown: tam si mě koupila nějaká holka a začlo trápení, holka mě donesla domu a zavřela do klece, protože se mě báli, sypali mi jídlo a lili vodu přes klec...máte sami tchoře, takže si umíte představit v jakým stavu mě tam ta moje nová holka našla :evil: samý bobky(když mi nečistili to je jasný ne?)k jídlu kousek jablka a drápky tak přerostlý, že jsem ani nemohl chodit, ale stejně ani nebylo kam :cry: Chvíli se dohadovala s tou co mě měla z obchodu, pak vzala mobil volala a brečela a pak odešla :cry: ale za chvíli byla zpátky s přepravkou narvala mě do ní a šli jsme...domu :D ze začátku se zdálo, že to bude snad ještě horší..začlo to koupačkou pak šťouchačkou do uší a stříháním drápků, no děs :shock: nakonec se ale vše v dobré obrátilo, můžu pořád běhat, v miskách mám jídlo a vodu a bobky mizej i několikrát denně, něco na zničení se vždycky najde a pelíšek voní :wink: berou mě ven skoro vždycky když škrábu okno a mám tady i jiný kuny :cheesy: nemůžu si stěžovat, ale nemyslete si, že jsem nějaký nevděčník...nene naoplátku je občas někam ňafnu, upatlam okno, rozliju všude vodu, ukradnu na záchodě štětku nebo zlobim Terínu, která legračně píská když jí vlezu do pelíšku :lol:


Přílohy:
Poznámka: na večerní procházce...
DSC01686.jpg
DSC01686.jpg [ 28.35 KIB | Zobrazeno 3113 krát ]
Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kiki aneb Karel Smradlavý
OdeslatNapsal: 5.Úno.2009 - 16:22 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 16.Dub.2008 - 18:04
Příspěvky: 618
Bydliště: Trutnov
Jej, tak to jseš jeden z tchoříků, kteří mají štěstí a nakonec to dobře dopadne :wink: My máme doma taky jednu takovou cácorku, kterou si koupili ale nechtěli. Tak to vítej mezi námi a těšíme se na další fotečky (na té z procházky Ti to moc sluší :oops: )

_________________
http://www.tchorenky.websnadno.cz/

http://www.potkanky.websnadno.cz


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kiki aneb Karel Smradlavý
OdeslatNapsal: 5.Úno.2009 - 16:34 
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: 16.Led.2008 - 16:36
Příspěvky: 59
Bydliště: Děčín
Tak jsem to zakřikl, zrovna jsem dostal pleskanec přes zadek a představte si, že za to, že jsem se vyčůral vedle bedýnky... :evil: nejsem já nakonec týranej?kdo to kdy viděl dostat za loužičku, se mi snad jenom zdá :shock: a pro nehynoucí zájem obdivovatelek přidávám pár fotografií mé skromné maličkosti...moc jich zatim nemám, páč jak slýchávám chvíli nepostojim :cheesy:


Přílohy:
Poznámka: zase jedna z prochajdy
DSC01689.jpg
DSC01689.jpg [ 36.29 KIB | Zobrazeno 3106 krát ]
Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kiki aneb Karel Smradlavý
OdeslatNapsal: 5.Úno.2009 - 16:41 
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: 16.Led.2008 - 16:36
Příspěvky: 59
Bydliště: Děčín
Taak teď se mi to tu nějak to, potento tak snad se ty fotky uloží...


Přílohy:
Poznámka: papání
DSC01701.jpg
DSC01701.jpg [ 30.42 KIB | Zobrazeno 3108 krát ]
Poznámka: takhle spinkám
DSC01690.jpg
DSC01690.jpg [ 44.79 KIB | Zobrazeno 3082 krát ]
Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kiki aneb Karel Smradlavý
OdeslatNapsal: 5.Úno.2009 - 16:44 
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: 16.Led.2008 - 16:36
Příspěvky: 59
Bydliště: Děčín
ještě pár


Přílohy:
Poznámka: tohle to jsou ty dvě můry blonďatý, hubený, nepřející, nekamarádský...
DSC01694.jpg
DSC01694.jpg [ 32.75 KIB | Zobrazeno 3080 krát ]
Poznámka: čumendo
DSC01714.jpg
DSC01714.jpg [ 20.14 KIB | Zobrazeno 3109 krát ]
Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kiki aneb Karel Smradlavý
OdeslatNapsal: 5.Úno.2009 - 18:00 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 30.Čer.2008 - 11:17
Příspěvky: 286
Bydliště: Prachatice
Ahoooooooj, tak konečně jsi se dostal do bezva rodiny. Pořádně paničky zlob a ty dvě blonďatý krásky pěkně prožeň.
Tak zas něco písni. Papapa Sára


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kiki aneb Karel Smradlavý
OdeslatNapsal: 6.Úno.2009 - 16:32 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
No teda zrovna ty dortíky nejsou moc vhodný pro střeva fretek :evil: to je tak akorát aby se jim zaplácla a ucpala :x

_________________
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kiki aneb Karel Smradlavý
OdeslatNapsal: 6.Úno.2009 - 22:52 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 13.Led.2009 - 13:25
Příspěvky: 501
Bydliště: Jihlava, Havířov, Mikulov
Ale no tak, Peťule, nebuď zas tak přísná.... Určitě si jenom lízly, aby pěkně držely na fotce a hned zase mazaly pryč. Pochybuju, že to mají na jídelníčku každý den, nebo ano? Tím teda neříkám, že je to v pořádku, ale lidi se kolikrát ke fretkám chovají daleko hůř, jenom se s tím nikde nechlubí. Když si tady líznou z dortíku kvůli fotečce, přivřít oko je myslím povoleno :wink:

Jinak Kája na okně nemá chybu :lol: Super fotka!

_________________
Katka, fretečka Myška, a Opiculka za duhou


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kiki aneb Karel Smradlavý
OdeslatNapsal: 6.Úno.2009 - 23:19 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
No já bych jim nedala líznout ani jen kvůli fotce a to je ten rozdíl...Já je prostě beru jako svoje děti...Kojenci taky nedáš skleničku tvrdýho...Ale co, mý fretky to vlastně nejsou...O co jde :P ono se to ve stáří na těch zvířatech všechno promítne...Stejně jako u lidí, s nevhodnou stravou...Ale jaksi dost lidí to pořád nechápe... 8)
A neznamená, e když si jen lízly, že po tom nemůžou mít pěknou hnačku... :| a nebo naopak zácpu...

_________________
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kiki aneb Karel Smradlavý
OdeslatNapsal: 9.Úno.2009 - 14:07 
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: 16.Led.2008 - 16:36
Příspěvky: 59
Bydliště: Děčín
kdepak kvůli fotce, snědli to pěkně všechno i s tim papírem :shock: když je brát jako děti pak tedy nevim proč u dětí je to přirovnáváno k alkoholu????FRETKÁM TAKY PANÁKA NENALIJU!!!ale nevim proč by si nemohli párkrát za život oblíznout krém z dortu, stejně jako dítě. Jsou celý život na granulích, mase a zelenině a kdyby moje dítě celý život jedlo přísně zdravou stravu a mělo dostatek pohybu tak ať si klidně dá občas dort klidně celý :evil: žádné střevní potíže z toho rozhodně neměli a to, že si občas ulíznou je rozhodně nezabije...sáhněme si do svědomí a jestli se na jejich zdraví ve stáří podepíše to, že si olízli krém tak teda potěš nás všechny lidi, kteří si kupujeme k jídlu na co máme chuť :roll: se asi nedožiju ani 30 :( hold každý to vidí jinak a my prostě občas necháme naší zvěř zhřešit aneb kdo nikdy nedal dítěti kousek čokolády ať hodí kamenem...toho panáka tady už ani snad nemá cenu zmiňovat, protože to je přirovnání k zákusku, že opravdu příště asi sáhnem rovnou k nějakým drogám ne?


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kiki aneb Karel Smradlavý
OdeslatNapsal: 9.Úno.2009 - 14:11 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 16.Dub.2008 - 18:04
Příspěvky: 618
Bydliště: Trutnov
Fakt to snědli celé??? :shock: nebo to byla ironie??

_________________
http://www.tchorenky.websnadno.cz/

http://www.potkanky.websnadno.cz


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kiki aneb Karel Smradlavý
OdeslatNapsal: 9.Úno.2009 - 14:20 
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: 16.Led.2008 - 16:36
Příspěvky: 59
Bydliště: Děčín
Jináč teda na víkend jsem byl u babičky...musel jsem přežít 2 hodiny v přepravce,ale to už jsem se naučil prospat :P a potom jsem mohl zase prohnat psa a vyšťouchat kocoura z křesla :D babi zase hudrovala ať k tý kočce nechodim, že leze venku a kdo ví co na tom kožichu donese domu a tak, ale stejně si ho pustí do obýváku, tak pak tomu nerozumim :shock: Kubíka jsem zase vytáčel doběla, jééé ten se vztekal, jen co ho pustili skákal mi po kleci a škrabal výhružně koberec..kastrát jeden, jen co mě na něj pustí tak mu ukážu, kdo je tam pánem :lol: v neděli dokonce vylezl na stolek a vzteky rozdrápal bábovku, to jste neviděli :cheesy: nastoupil na ní a začal hrabat jako když škrabe koberec jééé to bylo :mrgreen: no tak ho zavřeli a mohl jsem běhat já :P taky jsem byl na procházce se psem, skoro mu nestačim, má přeci jenom o dost větší nohy :( no a párkrát jsem se vyspal a zase ta cesta domu, kde na nás čekali ty dvě "alkoholičky". Čika zase odnosila půl koše na prádlo pod kuchyňskou linku, takže se do půl jedný uklízelo, alespoň jsem si ty dvojnožce dýl užil když byli vzhůru :) a dneska se asi unudim páč holka řekla, že mi teda ta procházka neudělala dobře a že teda ven určitě nepůjdu :evil: ale svítí sluníčko tak snad si to rozmyslí...zkusim jí obměkčit koukáním z okna, to zabírá :D


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign