Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 24.Dub.2024 - 7:43
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kiki aneb Karel Smradlavý
OdeslatNapsal: 26.Bře.2009 - 15:59 
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: 16.Led.2008 - 16:36
Příspěvky: 59
Bydliště: Děčín
Ahoj všichni, dlouho j se nedělil o své zážitky tak Vám tu napíšu,co se všechno změnilo...takže jako největší změna je asi to, že bydlim u babičky :shock: holka si přitáhla nějakýho zubožence z Teplic, další bílou krysu a já jak jsem teď ten chlapák tak si umíte představit, že sem si to doma bránil :evil: no jenže to bylo on je chudáček, musíme ho vypiplat než ho dáme k babičce no a nakonec jsem jel já, že prej než doříjim 8) pravda, že trochu smrdim a babi bydlí ve velkym, takže se to tam líp ztratí :roll: můžu tam pořád běhat a hrabat kytku a nikdo mi nezakazuje lézt na parapet to občůrat :cheesy: na víkend zas přijeli naši a vzali mě se psem do lesa, já běhal celou cestu a bylo to fajn, sluníčko konečně hřálo a tak mi ani nebyla zima :P holce divně voněli boty a tak jsem jí je zhryzal až z toho byla celá vykulená :shock: jsem jí je prokousal,, že být jen ve fuseklých měla by asi nohu rozhryzanou na kusy :mrgreen: no babička má zase prokousaný ruce páč jsem si v tom teď našel nějakou zálibu či co :twisted: ale asi jí to nevadí, pořád mě před holkou brání ať mě nekastrujou, že počkáme až mě to přejde :mrgreen: :cheesy: noo jsem sám zvědavej :D :lol: tak to je asi všechno....už toho víc nevim a navíc..musim jít občůravat a prohnat psa :lol:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kiki aneb Karel Smradlavý
OdeslatNapsal: 29.Srp.2009 - 20:32 
 E-mail  Profil

Registrován: 30.Črc.2009 - 14:33
Příspěvky: 8
hihi je to sranda si to takhle číst:D už ho vidim jak krásne sedí u toho okýnka a pak se otočí a vykulí ty svoje krásný kulatý očička :oops:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kiki aneb Karel Smradlavý
OdeslatNapsal: 29.Srp.2009 - 21:14 
Uživatelský avatar
  Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 10.Kvě.2009 - 19:28
Příspěvky: 136
Bydliště: Praha
Karlíku,
pěkně si to užívej u babičky, prohnej psa, označkuj páníčkům všecko a ať se ti daří. :D
Jak si to tady čtu, tak sis procházku užij - taky mám rád boty, ale panička se z toho může zbláznit :lol:
Určitě podávej průběžně nějaký novinky, ať si můžem společně zakvokat.. a neboj, já kuličky už nemám, ale stejně jsem největší a nějkrásnější chlapák naší smečky :wink:
S pozdravem Hádes - kvo kvo kvo

_________________
Zdraví Karolin, též freťulka Mollinka a freťák Hádesík


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign