Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 25.Dub.2024 - 12:46
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 97 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: kouše do krve
OdeslatNapsal: 18.Črc.2008 - 13:59 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 26.Úno.2008 - 15:30
Příspěvky: 380
Bydliště: Karviná
Aaaa no jooo, hillska, snad nejlepší konzervičky pro nemocnou zvěř... třeba po rekonvalescenci na bolesti žaludku a tak... jj :-))


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: kouše do krve
OdeslatNapsal: 18.Črc.2008 - 14:01 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 10.Črc.2008 - 20:38
Příspěvky: 199
a a s toho dostávala na den jen čtvrtku takže to bylo na 4 dny a jinak kbyby byla normální malá by my zbyštila tak na 3 a byla by prič


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: kouše do krve
OdeslatNapsal: 18.Črc.2008 - 14:03 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 26.Úno.2008 - 15:30
Příspěvky: 380
Bydliště: Karviná
Jj to známe, jsou to žrouti, někdy mi přijde že granulím moc nedaj, ale co se týká mlsotek, tak jsou bezední :D


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: kouše do krve
OdeslatNapsal: 18.Črc.2008 - 14:13 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 10.Črc.2008 - 20:38
Příspěvky: 199
no a dneska po malech třošičjách dostala tu svou dávku a už je klid nekouše už zase olizuje ruku a je v klidu až bych řekla že moc vůbec si nehraje nadlábnout vykakat napít a spát to je vše co za celej den udělala jo omlouvám se za chyby překlepy a podobmě píšu dokousaním prstem a dítě v ruce tak promin


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: kouše do krve
OdeslatNapsal: 18.Črc.2008 - 14:24 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 26.Úno.2008 - 15:30
Příspěvky: 380
Bydliště: Karviná
na chyby se vykvákni...no ona je asi ještě zesláblá z těch pidiporcí a z toho bolavýho žaloudku..to bude dobrý... a nebo i počasím.. u nás někdy jsou hrozně aktivní všichni čtyři a někdy by si nešli hrát ani za kilo okurky


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: kouše do krve
OdeslatNapsal: 18.Črc.2008 - 18:00 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 1.Črc.2008 - 22:06
Příspěvky: 154
Bydliště: Nýřany
Kamčulenka: my mu nedáváme jen ty granule, aby sis nemyslela že chuďátko strádá, jenže je krade neustále tý velký z misky a dost mu chutnaj :cheesy: co se týče výživy tak nestrádá, neboj, maj se líp než my :oops:
A brali jme ho když už mu bylo po pátym týdnu a od mamči byl odstavenej


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: kouše do krve
OdeslatNapsal: 18.Črc.2008 - 18:43 
Site Admin
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 13:58
Příspěvky: 1863
Bydliště: Prostějov
Já si myslím, že to klidně mohlo/může být z hladu. Freťata když mají hlad koušou mnohem víc. nejlepší je vždycky, nakrmit, dát na toaletu, a potom si teprve hrát :wink: Najezená fretka už nemá potřebu plnit si žaludek :wink: :) A potom pokud je už trošku větší, může si začít zkoušet, co si může k vám dovolit a kam až ji dovolíte dojít.

_________________
>>> Medový květ <<<


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: kouše do krve
OdeslatNapsal: 18.Črc.2008 - 18:49 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 10.Črc.2008 - 20:38
Příspěvky: 199
ahoj Jordi nevím ale fakt to bylo asi tím do ted mě ani jednou nekousla.No ani jedno to bych kecala ale bylo to už jenom takové to malinko spíš jako když si něco veme do tlaamičky odpoledne už byla ale zase taková jako předtím hladila jsem jí na klíně a ona sem tam mě chytla ale pak hned začala ruku olizovat.Bylo to dost drsné ale i tak docela my to bylo líto proseděla jsem u ní celou noc a ona se my pak ráno a celej den odvděčí takhle.Ale chápu jí když my není dobře taky na všechni jsem nepříjemná a štěkám jen teda nekoušu.Skuste my někdo jak budete krmit zvážit kolik asi dostávají vím že je to stejně na ní a sbaští si stejně co chceale jen pro moji orientaci.Moc díky


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: kouše do krve
OdeslatNapsal: 18.Črc.2008 - 19:17 
Site Admin
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 13:58
Příspěvky: 1863
Bydliště: Prostějov
No tak to asi bude tím. Ono, by to zase bylo jiné kdyby už byla velká a onemocněla, tak pak už samozřejmě nekouše, ale mládě to jinak říci neumí.

Ráda bych to zvážila, ale mám 4 a krmení jim dávám do jedné misky :cheesy: Dostávají granulky, a i ta naše malá už je dostatečně velká, aby baštila hlavně ty granulky. Ale s maminkou dostávaly jednu tu konzervu Shiny Cat ráno a jednu večer. Pokud nedostaly zrovna maso. To pak bylo tak půlku kuřecího prsa ráno, půlku večer a stejné množství, když to bylo hovězí maso.

_________________
>>> Medový květ <<<


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: kouše do krve
OdeslatNapsal: 18.Črc.2008 - 19:30 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 10.Črc.2008 - 20:38
Příspěvky: 199
no ona tu jednu jak já říkám mjku má na dem plus hrst granulí a to my pak připadala spokojená a nekousala


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Kouše do krve
OdeslatNapsal: 25.Zář.2008 - 13:39 
 E-mail  Profil

Registrován: 25.Zář.2008 - 13:19
Příspěvky: 4
Ja by som tiež potreboval poradit naša Potvorka(nar. 5.7.) je doma dva týždne spočiatku pekne chodila na záchod ale od minulého týždňa chodí kade tade a záchod je už len hračka(vyhrabať podstielku, snažiť sa dostať podeň a tak) plus cez mreže klece strašne kouše fakt do krvi, kouše aj keď jej idem dať žrádlo a do krvi a kričat môžem kolko chcem nepusti. Keď je vonku tak kouše menej ale aj tak solidne a niekedy aj do krvi. Fakt si s nou už nevieme rady plus sme jej kupili voditko že ju zobereme von aby sa unavila ale z toho sa bez problemov vyvleče. Jo a dostava granule Totally Ferret Baby a dostava ich viac ako by podla davkovania mala takze z hladu to asi nebude.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: kouše do krve
OdeslatNapsal: 25.Zář.2008 - 14:24 
Site Admin
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 13:58
Příspěvky: 1863
Bydliště: Prostějov
To, že je "agresivní" když ji nešeš jídlo, je celkem k jejímu věku normální, prostě má jen velký hlad :!: To se upraví. Má přístup k nějakému jídlu po celý den? Nebo jí jen několikrát denně. Fretka by měla mít přístup k jídlu po celý den, zvláště pak mláďata bývají hladová a když jsou hladová, tak se méně ovládají.

_________________
>>> Medový květ <<<


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: kouše do krve
OdeslatNapsal: 25.Zář.2008 - 14:38 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
Haluziak - tak co se tyce granuli, tak ji nech plnou misku po cely den - zadne davkovani, proste granule k dispozici porad.. :) to jen tak kdyby to nahodou tak nebylo..

A co se tyce toho kousani a kadeni - myslim, ze se vobludka jen rozkoukala a zkousi co si muze dovolit :) Proste prava fretka.. Tak jen to s ni vydrzte, ukazte ji co je v mire - p.s. krik kdyz se zahryzne vazne nepomaha - vypacit ruku a pak klepnout pres cumak, nebo zavrit do klece..
Hlavni je ji taky ale unavit - fretky sice spi x hodin denne, ale ne mladata ;)

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: kouše do krve
OdeslatNapsal: 25.Zář.2008 - 21:43 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 21.Srp.2008 - 21:05
Příspěvky: 569
Bydliště: Bučovice-Jihomoravský kraj
Yasmin má naprostou pravdu. Je potřeba mládata unavit a k tomu je zapotřebý i naše snaha. To znamená-nejen obludky pustit ale aktivně se jim věnovat. Vidím to hlavně na Bublovi, když si s ním hraju, tak se nestane že by mě kousl, ba naopak-dělá nálety a blbne kolem mě. Silver je to samé, ikdyž tomu stačí pořádná krabice plná papíru, ale mou přítomností nepohrdne. Dnes před spaním mi oba olizovali ruce. Ale před tím mě Bubla opět obdaroval jeho skvělým triumfem. Zalezl do akvária k rybičkám a na co dosáhl to jim serval-převážně rostliny. Takže v jedné ruce mokrou fretku a druhou jsem se snažil zasadit rostlinky v akvárku aby rybičky nedostali infarkt z tsunami v podobě fretky.

_________________
http://wilt007.rajce.idnes.cz/
http://www.bzooland.webnode.cz/


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: kouše do krve
OdeslatNapsal: 25.Zář.2008 - 22:02 
Site Admin
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 13:58
Příspěvky: 1863
Bydliště: Prostějov
:cheesy: :lol: tak to je dobrý teda, úplně to vidím, jak držíš zmítající se, mokrou, kluzkou, ohánějící se, fretku jednou rukou a druhou sadíš vodní rostliny :lol: skvělá představa. :lol: Ještě že nemáme akvárium. To by asi bylo hodně švandy :twisted: :lol:

_________________
>>> Medový květ <<<


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 97 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign