Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 28.Bře.2024 - 20:29
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 27.Úno.2008 - 23:52 
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 13.Úno.2008 - 22:25
Příspěvky: 13
Ahojky, dala jsem si trochu pauzu :wink: zkouším, co na naší Adélku platí, ale zatím z toho nejsem moc moudrá. Musela jsem se zase ozvat, protože Vaše rady a zkušenosti mě vždycky moc povzbudí. Myslím, že děláme malé pokroky. Adélku máme 11dnů, prsty se nám už téměř zahojily od jejích kousanců, trochu se jí bojíme, ale nevzdáváme se. Já jako dospělák se snažím jí dát na vědomí, že mě má poslouchat. Je fakt, že už není tak agresivní, jako byla první dny :) Jenom nechápu,kdy mají fretky čas na mazlení. Ta naše lítá po pokoji jako splašená, hraje si a doráží, pak najednou vleze do pelíšku a spí. Také jsme zkoušely jí za trest zavřít do klece, když nás hodně kousla, ale ona si klidně usnula :( když jí dáme multivitamínovou pastu, můžeme si s ní dělat, co chceme. ještě jsem se chtěla zeptat - tedy to nesouvisí s kousáním - myslím, že má blešku (y?), mohla bych jí aplikovat část té pipety, co se dává kočkám proti blechám a klíšťatům? Opět děkuji za rady, příspěvky a přeji Vám hezký den. :lol:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 28.Úno.2008 - 11:57 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
Pokud si myslis ze ma blechy, pak bud strongholt, advocat nebo frontline - nejlip bych dala stronghold, nebo advocate (pozor to pro kotatka) protoze jsou i na svrabik, kdyby ho mela..
Nevim jestli ta vase je pubertak, ale ti na mazleni opravdu cas nemaji.. A kdyz uz zaleze spat, tak vyuzij toho a sup s ni na klin, nebo do naruce a hladit a hladit a hladit 8) Jinak klido at si usne v kleci, ale proste to znamena, ze kdyz kousne, vy nemate zajem se s ni bavit.. 8)

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign