Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 19.Dub.2024 - 2:12
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 121 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čím je fretka na procházce...?
OdeslatNapsal: 20.Led.2011 - 16:43 
 E-mail  Profil

Registrován: 19.Led.2011 - 16:55
Příspěvky: 9
my už jsme byli:medvěd,pejsek,panda,tchoř,liška,a kuna :D :shock: :roll: :P .A ten pán co se ptal na kunu se ptal "proč si vodíš kunu na vodítku?" a pak "hlavně aby neutekla!"


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čím je fretka na procházce...?
OdeslatNapsal: 1.Úno.2011 - 16:18 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 1.Úno.2011 - 16:07
Příspěvky: 46
Tak to nás hodně lidí pozná a bohužel spousta lidí se hrne, aby si pohladili to plyšový zvířátko, aniž by se zeptali, jestli třeba nekouše... Naše slečna totiž cizí lidi kouše (většinou se jí rozklepe zadeček a začne kousat, páč jsou na ní lidi moc "hrr").
Jinak už jsme byli i "Koukni Petříku, to je ale divnej pejsek." Jinak v naší ulici jsme docela populární a lidičky mě zdraví všude možně po Praze, aniž bych tušila kdo to je a vzápětí se dozvím: "Vy jste ta s těma fretkama, že jo?". :)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čím je fretka na procházce...?
OdeslatNapsal: 1.Úno.2011 - 17:30 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 15.Říj.2009 - 17:02
Příspěvky: 72
Bydliště: Liberec
Hehe koukám to je všude stejný :-D
My jsme taky hrozně populární u nás v čtvrti, každý mě taky zdraví :-D Navíc bydlíme vedle Jedličkova ústavu (což je ústav pro mentálně postižené děti). Takže když náhodou dětičky potkáme venku na procházce seběhnou se na nás a samozřejmě si chtějí Mattyho pohladit. Absolutně nemožné, jelikož Matty na sebe taky samozřejmě nenechá šáhnout cizím člověkem. Ale vysvětlete to mentálně postiženému dítěti, obzvlášť když vidíte jakou z toho má radost :(
Raději jezdím venčit do lesa, kde nepotkáme moc lidí a psů...a pak je klid. Abych pravdu řekla dost mě rozčilují příliš zvědaví a vlezlí lidé, kteří by o vás navíc ani nezakopili pokud byste vedli na vodítku psa místo fretky....


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čím je fretka na procházce...?
OdeslatNapsal: 2.Úno.2011 - 17:49 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 1.Úno.2011 - 16:07
Příspěvky: 46
Jojo... My jsme měli friťáka teprve 14 dní a jeli jsme na dovču do rekreačního střediska, kde tou dobou (což jsme nevěděli) měli tábor předškolní dětičky... Bylo jich tam asi 30. Hned druhý den co jsme přijeli se rozkřiklo, že tam je podivné zvíře a už jsme ani nemohli vylézt z chatky, aniž by se kolem nás nevytvořil roj maličkých dětiček... Jednoho dne na něj toho už bylo tolik, že šel a gribnul uplně cizí paní, která se ho snažila pohladit (a chudinka malá za to ani nemohla).
Fredy je ale už rozumný vychovaný puberťák :D :lol: a je to mazel, kterej by se nechal dětmi roztrhat a nekousl by...


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čím je fretka na procházce...?
OdeslatNapsal: 3.Úno.2011 - 11:47 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 17.Úno.2010 - 13:14
Příspěvky: 155
Tak to závidím. Náš Teddy je neuvěřitelnej mazlík, ale běda, jak se přiblíží někdo cizí (hlavně moje mamka) pak se z něj stává neuvěřitelnej agresor :) . Nikdy jsem nepochopila jak může mít takový mazlík i takovou vlastnost, ale je prostě takovej a asi s tím nic neuděláme :oops:

_________________
http://ferret.offlajn.net - Stránky našeho Teddyho


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čím je fretka na procházce...?
OdeslatNapsal: 9.Bře.2011 - 18:59 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 3.Zář.2009 - 14:14
Příspěvky: 56
Bydliště: SR,Kopčany,okr. Skalica
Cez víkend som bola s naším Samíkem na ulici pred domom a behal si na vodítku po tráve.Aj môj muž a jeden náš kamarát Jarek boli tiež vonku a okolo išiel asi 10 ročný chalan a s údivom pozerá a hovorí:
-Jééé,to je čo? :shock:
Jarek nato:-No,..to je Dobrman :)
Ten chalan:-to nieje Dobrman. :?
Jarek:-A prečo by to nemohol byť Dobrman? Však oči to má :)
Chalan:-My Dobrmana máme a ten vyzerá inak.
Jarek:-no a akého máte Dobrmana?Nemeckého,slovenského,či amerického? :mrgreen:
A s mrmlánim pod nos chalan odišiel.Asi o 10 minút ide naspäť aj s kamarátom.
Tak sa pri mne pristavili.Kamarát skúma freťáka a po chvíli povie:
-To je bobr :!:
Tak som bez-slova pozrela na Jarka,chlapci hrdo odišli,že na to prišli,a my sme sa pochuti zasmiali :lol:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čím je fretka na procházce...?
OdeslatNapsal: 10.Bře.2011 - 14:05 
 E-mail  Profil

Registrován: 10.Led.2011 - 17:54
Příspěvky: 37
Bydliště: Bratislava
a to ja zas robím osvetu. uvažujem, že si na tie otázky okoloidúcich pripravím nejaký letáčik, kde budú mať všetko zodpovedané :)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čím je fretka na procházce...?
OdeslatNapsal: 22.Bře.2011 - 11:09 
 E-mail  Profil

Registrován: 26.Led.2011 - 20:36
Příspěvky: 244
Tak nas Ferda byl pred par dny krtkem :D Pani na nas cucela v obchode a i kdyz jsem ji 3x zopakovala na otazku: Co to je? ze je to fretka, tak na me vybafla, ze mam na voditku ochoceneho krtka :cheesy:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čím je fretka na procházce...?
OdeslatNapsal: 28.Dub.2011 - 15:26 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 15.Říj.2010 - 0:18
Příspěvky: 7
Tak naše potvorky ještě nejsou očkované, pořídili jsme si je na podzim a to už bylo na vycházky s takovýma mrňatama moc zima. Očkování nás čeká v nejbližší době, tak jsem zvědavá, co pak při venčení uslyšíme. :)
Dneska jdu s Jahodou k veterináři na zastavení říje, tak uvidíme, třeba někdo něco utrousí cestou v trolejbusu, až mi bude čučet do přepravky. :)

_________________
If hope is the engine of the soul, then duty is the navigator and love is the fuel...
Spokojená panička jeden a půl letého freťáka Itachiho a stejně staré freťulky Ichigo. :)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čím je fretka na procházce...?
OdeslatNapsal: 28.Dub.2011 - 23:14 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
Ockovani se nestanovuje podle obdobi, ale podle veku. Doporucene schema ockovani je u psinky poprve 6-7mem tydnu veku, pak jestre 2x po trech tydnech. Vzeklina pak nejdriv mesic po naockovani psinky.

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čím je fretka na procházce...?
OdeslatNapsal: 26.Říj.2011 - 23:26 
Uživatelský avatar
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 4.Kvě.2011 - 16:53
Příspěvky: 24
Bydliště: Praha
Tak my jsme krom pejsků, různých hlodavců a spol. byli už i vydra, ondatra a chlupatej had!!
Ale demence některých opravdu dosahuje vrcholu. Seděli sjme venku, šel pán a povidá: jéé, kouše? a já mu řikám: ano, kouše! a pán si začal Marleyho hladit a najednou: AU!!! Ono to kouše!!!! (no jak kdybych mu to nerikala)...

_________________
Bob&Marley


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čím je fretka na procházce...?
OdeslatNapsal: 27.Říj.2011 - 16:39 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 17.Úno.2010 - 13:14
Příspěvky: 155
Chlupatej had? :lol: . Tak to je hodně dobrý :cheesy:

_________________
http://ferret.offlajn.net - Stránky našeho Teddyho


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čím je fretka na procházce...?
OdeslatNapsal: 10.Pro.2011 - 20:03 
 E-mail  Profil

Registrován: 8.Čer.2011 - 18:36
Příspěvky: 23
Obvykle se na mě lidi dívají, proč mám uvázané to divoké zvíře na vodítku (a řeknou třeba veverku nebo tchoře). Když jím vysvětlím, že je to fretka, která se běžně doma chová, tak se začnou divit a říkat co se dneska všechno nechová a podobně. Proto pokud když můžu, tak procházku směruju směrem do divočiny. Tam se oba cítíme lépe.

_________________
Mým velkým zájmem je živá strava, která dělá opravdu zázraky a mast z konopí, která pomáhá i na opravdu bolestivé nemoci.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čím je fretka na procházce...?
OdeslatNapsal: 11.Led.2013 - 22:22 
 E-mail  Profil

Registrován: 30.Kvě.2011 - 20:09
Příspěvky: 12
Pro tetu je nohavice. Byla už i surikata :D .
V ZOO jsme měli největší úspěch, dětičky nějaká žirafa nebo zebra nezajímaly. Všechny se shlukly kolem přepravky :lol:

Jinak mezi lidi už moc nechodíme. Od té doby co jeden, asi čtyřletý chlapeček, přiběhl a než jsem stačila zareagovat tak Nikču už hladil. Tak jsem si oddychla, ale předčasně. Maminka přiběhla a poučila synka, že se má prvně zeptat. Chlapeček se tedy snažil vykoktat jestli si může zvířátko pohladit. Bohužel ta potvora vycítila strach a zaútočila, naštěstí na rukáv. Ale i tak jeho úlek byl veliký


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čím je fretka na procházce...?
OdeslatNapsal: 1.Úno.2013 - 12:32 
Uživatelský avatar
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 4.Říj.2010 - 21:08
Příspěvky: 130
Bydliště: Tábor
Tak to ja tim ze mam fretaka vola tak o tohle strach mit nemusim protoze on ma lidi rad a deti obzvlast rad takze kdyz uz nekoho potkame tao si chce hrat a nikdy nikoho nekousl


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 121 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign