Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 29.Dub.2024 - 3:31
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 66 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Zhanam noveho Fredyho :-)
OdeslatNapsal: 24.Črc.2008 - 18:36 
 E-mail  Profil

Registrován: 19.Črc.2008 - 12:48
Příspěvky: 53
Já se sem taky vtěrkla, nechtělo se mi dělat nové :cheesy:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Zhanam noveho Fredyho :-)
OdeslatNapsal: 24.Črc.2008 - 18:55 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 10.Črc.2008 - 20:38
Příspěvky: 199
Navis.Ahojky jsem taky nováček fretuly mám Víc jak 14 dní.Já ti moc tedy neporadím sma rady zbírám.Jak staré jsou tvoje holky to taky nevím ale napíšu jak to je ted u nás.Syn 4 roky jen ju nahání ale v okamžiku kdy jde ona po něm syn hop na sedačku on neví že časem se tam dostane i fretule.Takže docela srand.Dcera má rok a půl.Ta se jí bojí asi mín jak sin občas po ní mrskne hračku naštěstí se netrefí.Pokud sedí na zemy a fretule k ní přijde zdrhá a je neohrabaná občas musím rychle zasáhnout aby fretka nekousla a malá na ní nesedla.Jinak je na ní docela božskej pohled jak chodí a bere jí hračky malá jí pak nahání.Je to starost navíc hlídat děcka ale je to bomba pokud už máš ale holky větší tak to máš super.Občas nevím kam dřív malá spadla ,fretka v obyváku v květináči hrabe a syn na sebe lije štávu nejsem chobotnice ale občas bych chtěla.Jo a u nás fretka je díky manželovy.Dlouho jsem jí chtěla ale jemu jsem to neříkala čekala jsem že mě pošle slušné do trní.V pátek večer přišel že by jsme si mohly pořídit psa.Vysvětlila jsem mu proč psa nechci bylo to hlavně to raní venčení.A navrhla mu místo toho fretuly řekl že proč né a v sobotu ráno jsme pro ní jely.Ted je miláčkem celé rodiny.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Zhanam noveho Fredyho :-)
OdeslatNapsal: 24.Črc.2008 - 19:23 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 23.Črc.2008 - 16:25
Příspěvky: 359
Bydliště: Veselí nad Moravou
čiki:Taky tě zdravím! :D Starší bude v říjnu 8 let a mladší je 3,5 roku.Andrejka už je rozumná a Lucinka má ze zvířátek velký respekt,dojde a jen se na ně dívá,pohladí je a je opatrná.Na divočinu jsem připravená a vůbec se jí nebojím :D Můj kocour(je u tatky na baráku) je kříženec perského ze siamským.To byla divočina...ani po kastraci se neuklidnil až rokama.oni to mají v sobě,všude vlezou,skáčou po záclonách,dokonce i ted v 11 letech když ho to chytne tak si brousí drápy na sedačce a kouše do noh s takovou vervou že se musí pořádně plácnout.A jak hryzal když byl malí....to byl děs :) myslím že mě u freťulky nic extra nepřekvapí.

_________________
Jesinka - ve vzpomínkách


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Zhanam noveho Fredyho :-)
OdeslatNapsal: 24.Črc.2008 - 20:03 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 10.Črc.2008 - 20:38
Příspěvky: 199
navis.Nechtěla jsem tě odradit to ne jen jsem psala jak je to u nás a je fajn že máš už jednu slečnu velkou ta si určitě svou sestřičku pohlídá.Pak dej vědět jak je to u vás až budete mít fretulku prdelku doma.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Zhanam noveho Fredyho :-)
OdeslatNapsal: 24.Črc.2008 - 22:03 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 23.Črc.2008 - 16:25
Příspěvky: 359
Bydliště: Veselí nad Moravou
čiki napsal:
navis.Nechtěla jsem tě odradit to ne jen jsem psala jak je to u nás a je fajn že máš už jednu slečnu velkou ta si určitě svou sestřičku pohlídá.Pak dej vědět jak je to u vás až budete mít fretulku prdelku doma.


beboj,nebrala jsem to jako odradění :D :wink: .Vím jak si to myslela... a jsem ráda že už mám holky tak velké(teda aspon jednu).I když se mě zdá že za mimino je tu manža :? nějak si zvykl že se k němu holky tulí a já taky když je tu jedinný chlap :mrgreen: :mrgreen: jakmile nějakou seženu tak dám vědět.Proto bych chtěla vědět jestli tady někdo o někom ví kdo bude mít malé fretečky a ví že ten chovatel je dobrý a věnuje se jim.Nechci ji kupovat někde v obchodě se zvířaty.

_________________
Jesinka - ve vzpomínkách


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Zhanam noveho Fredyho :-)
OdeslatNapsal: 25.Črc.2008 - 22:17 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 23.Črc.2008 - 16:25
Příspěvky: 359
Bydliště: Veselí nad Moravou
No tak po rozumném zvážení jsem si řekla že i když se tak těšíme s holkama na freťátko tak si raději počkáme do jara a potom si ho koupíme z chovatelské stanice než od někoho kdo tomu nerozumí a Freťule by měla možná i nějaké zdravotní problémi atd. :wink: Bude to sice dlouhé čekání ale nevadí,kdo si počká ,ten se dočká :D Aspon se budeme na ni připravovat dopředu a budu sbírat informace od Vás :oops: ted sice freťulky prodávají ale na manžela by to bylo moc rychlé :mrgreen: to ho musím na to připravit.Dnes už běhala malá po bytě a oznamovala manželovi že budeme mět miminko,toho málem ranila mrtvice :mrgreen: :mrgreen: nakonec řekla holčičku a to hleděl ještě víc.musela jsem mu hned říct že fretulku tak byl nabrblaný že doma nic nebude atd.Po půl hodince rozplívání nad ještě neexistující fretkou už začal polevovat :D Tak si ho do té doby zpracuji a jak začne Jaro tak už budu psát chovatelům a informovat se o mimíscích :wink: Tak pro ty chovatele kteří mají chovné stanice (a jsou zde napsaní) je dost možné že Vás budu otravovat na Jaře :twisted:

_________________
Jesinka - ve vzpomínkách


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 66 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign