Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 20.Dub.2024 - 4:35
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hledáme domov
OdeslatNapsal: 5.Lis.2008 - 15:18 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 4.Srp.2008 - 16:22
Příspěvky: 219
máme kamaráda je to milovník zvířat a když slyší o našich fretulích tak by si taky rád jednu pořídil....jestli náhodou někdo nevíte o fretčím samečkovi dejte mi prosím vědět!!!

_________________
http://wario.rajce.idnes.cz/Fredy/


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hledáme domov
OdeslatNapsal: 5.Lis.2008 - 21:38 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
K Boži do útulku má údajně nějaký možná putovat, zkusila bych se nasměrovat i k ní :-)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hledáme domov
OdeslatNapsal: 5.Lis.2008 - 23:22 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 4.Srp.2008 - 16:22
Příspěvky: 219
jj už jsem tam koukala a čeká až se uvolní místo...

_________________
http://wario.rajce.idnes.cz/Fredy/


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hledáme domov
OdeslatNapsal: 6.Lis.2008 - 0:45 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
tak to by pripadne mohl jet rovnou do nove rodiny a ne pres utulek ne? staci se domluvit a predat si kontakty.. na co cekat na volne misto, pokud je nejaky fretacek k mani?

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hledáme domov
OdeslatNapsal: 6.Lis.2008 - 9:50 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 30.Led.2008 - 22:22
Příspěvky: 315
Bydliště: Jablonec nad Nisou
no když už se pleteš do věcí,do kterých ti zhola nic není, tak pro tvou informaci, samozřejmě že to takto dělám, když to jde. Zrovna tady na tomto foru je několik lidí, kterým jsem takto fretku zprostředkovala, aniž bych ji táhla k sobě. Fakt je neshromažďuju z plezíru.

Jenomže tento případ takto řešit nejde, mám pro klučinu zájemce, kteří na něho dlouho čekají, jenže musím zjistit, je-li povahově vhodný, to za prvé a za druhé, původní majitelé s fretákem chodili k blbovi veterináři ( znám ho, idiota), který jim nakukal, že klukovi selhávají ledviny,když na jaře zhubnul a nasadil mu dietu.Takže ho chci nechat prohlídnout u pořádnýho veterináře, udělat rozbory a pak ho teprve předat do rodiny ,abych měla čistý svědomí, že je všechno v pořádku.

Já totiž , budeš se divit, útulkovým fretkám věnuju všechno co umím, abych je předávala zdravé, čisté, vychované a nešířila parazity a ani nemoce. Asi je to pro tebe překvapení, ale je to tak!


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hledáme domov
OdeslatNapsal: 6.Lis.2008 - 17:07 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
muj prispevek jsem napsala normalne, tak nechapu, proc se rozcilujes na neco co v mem prispevku neni...
protoze kde beres tohle, kdyz jsem tohle nikde nenapsala, je zvlastni..
boža napsal:
Já totiž , BUDEŠ SE DIVIT, útulkovým fretkám věnuju všechno co umím, abych je předávala zdravé, čisté, vychované a nešířila parazity a ani nemoce. Asi je to pro tebe překvapení, ale je to tak!

Navrhla jsem zajemci jinou moznost a nevidim na tom nic spatne. Clovek muze zvednout telefon a zeptat se, pak mu staci odpovedet v klidu, ze to tak neni :) (stejne jako jsi to v klidu mohla napsat sem :)..)

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hledáme domov
OdeslatNapsal: 6.Lis.2008 - 17:34 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 30.Led.2008 - 22:22
Příspěvky: 315
Bydliště: Jablonec nad Nisou
ja myslím že moc dobře víš, o čem jsem mluvila a ještě k tomu dodám, že pokud bude kdokoli pomlouvat útulek, který jsem založila a konečně dostal právní formu se vším všudy, budu ho už bránit i jeho aktivity. Třeba i žalobou ! A taky určitě víš o čem mluvím !!
A neboj, ja jsem klidná. Možná co píšu vypadá jako výkřik do tmy (pro ty , kdo neví co se zase děje) vztekat se nehodlám, řeším tuhle situaci uplně klidně :D


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hledáme domov
OdeslatNapsal: 7.Lis.2008 - 1:03 
Site Admin
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 13:58
Příspěvky: 1863
Bydliště: Prostějov
Omlouvám se, asi mě něco uniká, ale příspěvek mě vůbec nepřijde, že by byl proti útulku :oops: .

_________________
>>> Medový květ <<<


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hledáme domov
OdeslatNapsal: 7.Lis.2008 - 9:24 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 30.Led.2008 - 22:22
Příspěvky: 315
Bydliště: Jablonec nad Nisou
ten příspěvek v kontextu s ostatními věcmi , prostě jak už jsem řekla Yasmin moc dobře ví, o čem je řeč. A měla by si uvědomit a nejen ona !!, že jsem se zatím vždycky všechno dozvěděla, aniž bych se ptala . Byla jsem dlouho sticha, protože blbý kecy se rojí kolem všeho, ale momentálně už to přesáhlo určitou mez a mě došla trpělivost.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hledáme domov
OdeslatNapsal: 7.Lis.2008 - 15:35 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
Boza ja opravdu nevim o cem mluvis.
Nevim co se k tobe dostava za info, kazdopadne i ke me se taky dostava spousta zajimavych informaci...
Ale kazdopadne vazne jeste jednou rikam, ze nevim.. A nikde zadne verejne, ani neverejne utoky proti utulku nevedu..

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hledáme domov
OdeslatNapsal: 7.Lis.2008 - 20:07 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 30.Led.2008 - 22:22
Příspěvky: 315
Bydliště: Jablonec nad Nisou
není to pravda a já mám v ruce důkazy a nejen o tobě. Prostě vezmi na vědomí výše napsané, nic víc. Další k tomu zde je zbytečný.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hledáme domov
OdeslatNapsal: 7.Lis.2008 - 22:17 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 4.Srp.2008 - 16:22
Příspěvky: 219
boža napsal:
není to pravda a já mám v ruce důkazy a nejen o tobě. Prostě vezmi na vědomí výše napsané, nic víc. Další k tomu zde je zbytečný.



nerad sem tady rozjel vase hadky ale myslim ze kdyz si to prectete tak si poklepete na hlavu a ne ze se tady budete hadat a ohanet soudy proste FRETKA je krasny pocin prirody a zaslouzi si peci a volnost ale to i lidi !!!!!
jasmin: verim ze i ty mas tyto kouzelne zviratka rada a venujes jim dostatecne sve doposud nasbirane zkusenosti a LASKU
boža:myslim ze utulek pro fretky je znamka toho ze asi opravdu tyto kouzelne stvoreni milujes a to i my !a jasmin

coz znamena ze ja bych rekl ze Fretky jsou soucast nasi a nozna i vasi rodiny a ne jen zviratka a to same je i u boži tak i u jasmin coz z toho plyne ze hadky nic nevyresi tak se prosim nehadejte a uz vubec se tady neobvinujte !!!

dekuji
MICHAL

_________________
http://wario.rajce.idnes.cz/Fredy/


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hledáme domov
OdeslatNapsal: 8.Lis.2008 - 0:29 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 21.Srp.2008 - 21:05
Příspěvky: 569
Bydliště: Bučovice-Jihomoravský kraj
Hele já vás taky nechápu-asi jsme všichni za poslední ty vlákna trochu přecitlivělí.

Boža-měj jsem možnost se z Božou setkat. Je to naprosto svéprávná a uvědomělá osoba. Já osobně Božu obdivuju s jakým nasazením se stará o fretky, pomáhá jim z tíživé situace, stará se o ně-vrací je do života. Nemám jediný důvod si myslet že dělá něco špatně. Mám od ní tu nejkrásnější fretku v mých očích Babetku a ta je naprosto super. Zdravá, krásná a socializovaná a prostě moje piškotek.

Yasmin-to je zase člověk, který je impulzivní-co na srdci to na jazyku. Také jsem si myslel často na foru že jenom rejpá-ale pokud ji člověk trošičku pozná-tak zjistí že zas tak špatná není. Taky má srdce. Yasmin taky obdivuju pro její zapálení pro fretky.

A to že se někdy nepohodnete neznamená, že se prostě musíte zákonitě zabít a nebo že to je vyloženě úmyslně. Problém je prostě v tom, že jste každá jiná a tak se jinak vyjadřujete a tak. Taky nemůžu říct že si rozumím se všemi lidmy na světě, takže ani nečekám že tady na foru jsme jedna velká rodina.

Důvod proč vás obě beru je ten, že máte plno zkušeností s fretkama a máte sílu člověku pomoci, byla by přece škoda se tu pořád jen dohadovat a shazovat ne? VŠEM NÁM JDE O STEJNOU VĚC-FRETKY.
A at se vám to líbí nebo ne?, pokud budu mít problém s mejma tutlíkama tak mě vždycky napadne Boža, Yasmin, Jordi, Petulevrtule, Žofira-jejich názor pro mě bude vždy důležitej-jelikož víte o čem mluvíte. Tím nechci říct, že ostatní neví nic-jen je super, že forum má tak zkušené chovatele na které je možnost se obracet.

Je vás tu moc potřeba, tak to nepřehánějte-a pokud už se nesnesete, tak se ignorujte. Házet tu špínu jeden na druhého stejně nic nevyřeší. Každej si udělá svůj obrázek a žádnej kec to nezmění alespon u lidí co vás znají.

Ruce si podávat nemusíte!!!! Ale vážím si vás a nechci aby jste k vůli osobním sporům zanevřeli na celé forum.

_________________
http://wilt007.rajce.idnes.cz/
http://www.bzooland.webnode.cz/


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hledáme domov
OdeslatNapsal: 8.Lis.2008 - 12:19 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 17.Bře.2008 - 12:38
Příspěvky: 316
Bydliště: Cheb
8) Wiltíku moc pěkně jsi to napsal... :!: Zdar všem fretkařům :mrgreen:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hledáme domov
OdeslatNapsal: 16.Lis.2008 - 23:35 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 20.Črc.2008 - 19:33
Příspěvky: 293
Bydliště: Třebíč,obec Rohy
Ahoj.Neměl by někdo zájem o pětiměsíční tchořovitou samičku?Mám kontakt na slečnu z Kroměříže která ji chce darovat do dobrých rukou.Fret'ule je kousavá,ale myslím že v jejím věku by se to dalo zvládnout.Nemají ji bohužel ani očkovanou,prý na to nebyli finance.
Prosím hlavně neodsuzovat,snaží se jí najít dobrou rodinu.
Takže jestli někdo bydlíte třeba poblíž a máte zájem tak se ozvěte.Díky.

_________________
stránky Naší fretčí smečky: http://www.fretecka1.webnode.cz
stránky Našich Teddy králíčků: http://www.nasiteddykralicci.webnode.cz


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign