Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 20.Dub.2024 - 7:33
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 79 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Aronek :)
OdeslatNapsal: 27.Dub.2011 - 11:09 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
Můžeš to zkusit jestli si to vyříkají, za to nic nedáš :-)
Pokud ti ale nakryje nějaké samičky, pak ti jí tahat už nepřestane. S krytím samic roste chuť a oni jsou pak o to horší :-D

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Aronek :)
OdeslatNapsal: 27.Dub.2011 - 13:23 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 1.Úno.2011 - 16:07
Příspěvky: 46
Taky mám doma novou samičku, už neříjí, tak jsem se rozhodla pustit je všechny a než jsem stačila cokoliv udělat, kvokající Fredy si Báru (to je ta nová) už táhnul pod postel. Chicky se nedá, ale to jenom proto, že se zrovna stará o "mláďata" a kouše na všechny strany jinak ji Fredy vždy, když byli spolu, tahal pod postel...
Takže podle mé zkušenosti, si to nevyříkají.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Aronek :)
OdeslatNapsal: 6.Kvě.2011 - 20:19 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 19:38
Příspěvky: 2171
Bydliště: Duchcov
Daruji Fretečku- Nabídka - [6.5. 2011] Smazat/Editovat/Topovat

Daruji roční freťulku, samičku...Zbarvení stříbrné, s bílou hlavou. Fretečku jsem si přivezla z prahy, ale bohužel si nerozumí s mým druhým freťákem, proto jí musíme dát s těžským srdcem pryč. Prosím jen vážné zájemce. Foto pošlu mejlem...Je krmena totaly ferret baby míchané s ferret complete, jednou týdně vajíčko, tvaroh, rybí maso... fretulky1615@seznam.cz
Jméno:Freťule Hlučín
Telefon:739393355
Lokalita:748 01 Opava
Cena:Dohodou
http://zvirata.bazos.cz/inzerat/1006990 ... etecku.php

to vám teda nadšení pro druhou fretku moc dlouho nevydrželo :? s tím, že říjnej samec jinou fretku "nesnese" jste měli počítat dřív, hlavně, že jsme se o tom bavily i na mailu.. :|

_________________
Žofka, Filip, Bigi, Semy, Miška, GinTonic -> http://www.myferrets.wz.cz
*Na životě nejvíc miluju tu rozmanitost... Každej den mě nasere někdo jinej...*
*Moderní ženy se dnes nevdávají, protože pochopily, že nemá smysl kvůli kousku klobásy tahat domů celé prase...*


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Aronek :)
OdeslatNapsal: 7.Kvě.2011 - 18:23 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 11.Pro.2010 - 19:58
Příspěvky: 111
Nevzdávej to.... :D
Taky jsem měla dvě fretky které se nesnesli ,rvali se no hrůza Borísek pištěl jak kdyby ho na nože brali.... :D Ale po radách tu na foru jsem to nevzdávala a i přes pro mně brutální seznamovaní se z nic stala nerozlučná dvojka :D Ted jsou sice oddělené,ale jenom proto,že se Julince narodila miminka... :D


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Aronek :)
OdeslatNapsal: 7.Kvě.2011 - 22:45 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 5.Kvě.2009 - 15:29
Příspěvky: 532
Bydliště: Praha 4 - Modřany
U nás taky seznamování trvalo ale nikdy by mě nenapadlo po tak krátké době to vzdát :(


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Aronek :)
OdeslatNapsal: 8.Kvě.2011 - 19:37 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 11.Srp.2010 - 18:09
Příspěvky: 152
bohužel mi to bylo doporučeno od paní co vlastní utulek v ostravě....
Bella při každém kontaktu s aronem začla šílet, počůrala se, pokakala, pustila smrad, všechno....řvala šíleně a pro mě tohle bylo dost nesnesitelné...Aron skoro nežere, denně sní pět granulek a tím to hasne...já nebudu trápit obě dvě fretky...je pro mě přijatelnějším řešením, že se o bellu postará někdo kdo na to bude mít sílu, nervy a prostředí...
nemusíte mě tady za to hned odsuzovat...já fretky miluju, ale tohle se nedá....trápím jak bellu, tak arona....bydlím v bytě a nemám ani možnost je dát každého do jiného pokoje, ani do jiného pokoje než kde já spím...a tohle prostředí je neunosné jak pro mě tak pro obě fretky!!!


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Aronek :)
OdeslatNapsal: 8.Kvě.2011 - 19:51 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 19:38
Příspěvky: 2171
Bydliště: Duchcov
tohle se ale dalo čekat, když sis pořídila druhou fretku k říjnýmu samci. celkově fretky na jaře/v létě, zvlášt říjní samci, žerou hodně málo a výrazně hubnou, to bych druhý fretce nepřisuzovala a je jasný, že když říjnej samec vystratuje po samici ve snaze se pářit a ona nebude v říji, že se jí to nebude líbit, bude se bránit, případně bát, to hlavně když není na jiné fretky zvyklá.
samec se cca měsíc po kastraci srovná a na fretky už tolik "útočný" nebude, seznamovat říjnýho samce s jinou fretkou opravdu nemá moc smysl, protože ten jí bude chtít akorát tak tahat a znásilnovat.
sama mám fretek 6, rozdělený na 3 skupinky, protože se vzájemně nesnesou, jsou v jedný místnosti a nedělá jim to nejmenší problém, stačí jen chtít a vydržet, ne to po pár dnech vzdát. fretky si na sebe rozhodně nezvyknou za den, nebo týden, zvlášt když už jsou dospělý a vyrůstaly sami.

_________________
Žofka, Filip, Bigi, Semy, Miška, GinTonic -> http://www.myferrets.wz.cz
*Na životě nejvíc miluju tu rozmanitost... Každej den mě nasere někdo jinej...*
*Moderní ženy se dnes nevdávají, protože pochopily, že nemá smysl kvůli kousku klobásy tahat domů celé prase...*


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Aronek :)
OdeslatNapsal: 9.Kvě.2011 - 11:26 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 22.Srp.2008 - 21:43
Příspěvky: 225
Bydliště: Usti nad Labem
Me prestal samec samicku tahat uz asi tyden po kastraci.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Aronek :)
OdeslatNapsal: 30.Kvě.2011 - 20:40 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 11.Srp.2010 - 18:09
Příspěvky: 152
Tak Aronek je konečně po kastraci, je chudáček celý den malátný..Jen si ho vezmu do rukou tak okamžitě usíná...ale pěkně baští, pije, tak si myslím že bude všechno v pořádku....za deset dní máme jít vyndavat stehy...
Cena senzační ani jsem tak málo nečekala, platila jsem 400, do hodinky jsem si pro aronka jela na veterinu a přebírala jsem ho už skoro probraného....
zatím dál vesele značkuje, snad ho to už brzy přejde, až tak nějak přijde na to, že už není chlapeček...:)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Aronek :)
OdeslatNapsal: 22.Čer.2011 - 21:29 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 11.Srp.2010 - 18:09
Příspěvky: 152
Už ani plyšáci nám nejsou potřeba..:) teda pořád si je "chlapeček" tahá po pokoji, ale vždycky jen přenese do jiného rohu ale už nemá chut na trtkání..:) přestal už i značkovat...včera jsme byly vyndavat stehy, Aron to zvládnul obstojně...párkrát sebou škubnul, ale gimpet pasta nikdy nezklame...po té se muže ubít a veterinář s ním pak může dělat co chce..:) jen teda žádná voda na kůži..at už ampulka proti klíštatům nebo nějaký deodorant apod..vodičku neee to utíká jak blázen..:))
btw, čekáme na miminko z ostravy, DEW s jemným proužkem přes ocásek... a Bruna už si necháme at si oba říkají co chtějí...


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Aronek :)
OdeslatNapsal: 22.Čer.2011 - 21:36 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 11.Srp.2010 - 18:09
Příspěvky: 152
Po pár očucháváních, co jsem Bruna nebo Arona držela v ruce a druhý cupkal okolo, to vypadalo že seznamování proběhne v klidu...Bruno je ještě malinký takže si netroufám ho jen tak zkusit pustit s Aronem, ale tak čuchnout si musí at se mi tu oba nezblázní že vedle v kleci je nový soused a oni k němu vůbec nesmí..:) pár dní jsem fakt nechala arona jen očuchat brunovi zadeček apod, oba kvokali a vypadalo to dobře..Aron ho sem tam jen olízl, tak jsem ho dneska zkusila pustit trošku dál, ale okamžitě bruna ťapnul po oušku..:( ten sice nepištěl že by to nějak bolelo ale bylo vidět že by ho chytil za kuži a začal tahat, nejspíš....doufala jsem že už ho to trošku přešlo po té kastraci, ale ještě asi moc ne....sem tam ho ještě přichytím jak si táhne potkana, ale už ne že by ho o usnutí obskákával....no trošku zklamání ale musím jim dat čas....:) Aron si bude muset pomalu zvykat...Bruna jsme si zamilovali..je to rozomilé miminko, vypadá jako lední medvídek...:) přidám fotečky až se mi podaří je nějak zkomprimovat..:D


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Aronek :)
OdeslatNapsal: 25.Čer.2011 - 17:08 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 11.Srp.2010 - 18:09
Příspěvky: 152
se mnou už tu asi nikdo nemluví..:) no nic, tak krásný slunečný víkend přejeme...Aron a Bruno


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Aronek :)
OdeslatNapsal: 25.Čer.2011 - 19:53 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 11.Srp.2010 - 18:09
Příspěvky: 152
Bruno :oops:


Přílohy:
web2.JPG
web2.JPG [ 19.93 KIB | Zobrazeno 2191 krát ]
web1.JPG
web1.JPG [ 27.13 KIB | Zobrazeno 2151 krát ]
web.JPG
web.JPG [ 33.61 KIB | Zobrazeno 2172 krát ]
Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Aronek :)
OdeslatNapsal: 26.Čer.2011 - 11:41 
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 19.Čer.2011 - 23:02
Příspěvky: 17
Ten je sladkej:)....co je to za zbarvení ? DEW nebo pastel? nevím nevím ..:)

_________________
"cítit tu lásku kterou nám oni dávají"
http://www.fretti.estranky.cz/


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Aronek :)
OdeslatNapsal: 26.Čer.2011 - 13:02 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 11.Srp.2010 - 18:09
Příspěvky: 152
Měl by to být DEW..:)) Je bílý a má šedý proužek na zádech...:) po tatínkovi....táta ani není hluchý tak doufám že bruno taky nebude...:D ale zatím se mi někdy zdá že jo někdy zase že ne..zkouším tleskat nebo šustit apod..jenže u mimina se to těžko pozná protože ten tež přiběhne jen když chce..:)))


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 79 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign