Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 25.Dub.2024 - 21:14
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 160 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 26.Bře.2009 - 19:40 
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 29.Srp.2008 - 12:32
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Leničko tady je moje rozpoložení. :(

http://www.youtube.com/watch?v=vQVeaIHW ... re=related


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 27.Bře.2009 - 10:59 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 9.Led.2009 - 10:15
Příspěvky: 197
>Ahoj všichni. Tak u Batulky se pitvou potvrdila Aleutian choroba. Ted si fičím nad tím, kdepak jsme k tomu mohly přijít, ale to už se určitě nedopátráme, je tam mnoho možností. Volala jsem mvdr. Jeklovi,abych si byla jistá dobou karantény a jak vyšetřit Atouška, jestli je v pořádku a jaké nebezpečí hrozí ostatním fretečkám, se kterými jsme byly ve styku. Pan doktor mě uklidnil, že panika je zbytečná, ale opatrnosti není nikdy dost. Ale když budu v čistém oblečení a mít umyté ruce ( já jsem si k tomu ještě přidala, když na ostatní fretky nebudu půl roku šahat), že je max opatrnost na místě tak dva měsíce a domů si nepořizovat miminko tak do půl roku. Doma nám to dva dny smrdělo savem, všechno vypráno na 60. Na veterině jsem se měla domluvit na odběru krve Atulovi a za 4 týdny znova a jestli tam nenajdou zvýšené protilátky na nemoc, je ok. Tak v úterý už budou vědět, kolik krve odebrat a test udělají. Pak 4 týdny napětí a pak doufám, to dopadne dobře. Ještě budu moooc potřebovat, aby jste nám drželi palečky. A ted úsměvná zpráva( spíš ten hysterický smích to ráno byl) - Atulek má zánět análních žlázek, tak znova jdeme na veterinu- už jsma tam totiž dloooouho nebyli a doktorům by se po nás mohlo stýskat, když už si na nás tak krásně zvykli, že jo? :D :twisted: :roll: :D :lol: :shock: :D A ted opravdu dobrá zpráva: Petulka z Jistebníku nám chce holčičku a chlapečka ohlídat u sebe doma a až budou moct domů, půjdou. Je moc hodná, ale musím si to promyslet. Nevím, jestli při mojí smůle nebudou mít do týdne aspon rýmu a hlavně jestli ji chci takhle na 6 měsíců zatížit. Tak tomu se Petka smála a říkala: není jedno, jestli 5, nebo 7 fretek? :D Dobrá otázka. Co vy na to? :D


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 27.Bře.2009 - 16:03 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 9.Led.2009 - 10:15
Příspěvky: 197
>Tak Atolek je v pořádku, žlázky se vytlačily, bez atb(ráno to měl ještě zarudlé, na vetě ne, takže už jsem blázen :oops: ), bez teploty. Pořádně jim to tam zapušil a zrovna když byli v ordinaci všichni i Raška, tak jsem se poprvé, co začla být Baty nemocná na veterině fakt od srdce nasmála i doktoři i malá :lol: . Taky se hned větralo a všechno, co jsem měla na sobě muselo do pračky a Atas do vany. Téééda, to co mi předvádí doma je teda slabý čaj. Normálně mám pořád pocit, že to ještě cítím :D :D :D


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 27.Bře.2009 - 21:59 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
Leni, s těma žlázkama nás tady doma holky taky zlobí :D byli sme kvůli tomu na veterině a ten den to zrovna bylo v pohodě :D :lol: a doma zlobí a sem tam rudnou :D a pušejí....Tak vždyk má pravdu, což 5 nebo 7 ??? Dvě fretky sem, dvě fretky tam... :cheesy:

_________________
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 28.Bře.2009 - 21:31 
 Profil

Registrován: 4.Úno.2008 - 12:46
Příspěvky: 31
Bydliště: Praha 4
Holky já jim žlázky kontroluji a když cítím tvrdší rezistenci, tak čistím sama.
Žánět poznáte, není to žlutý, ale hnědé až zelené, to ještě není třeba ATB jen čištění a když je to hnědé až krvavé, tak už ATB. Já jsem byla na ATB třikrát, dávala jsem je lokálně do žlázky takovým aplikátorem, dá se to.
Takže já žlázkám věnuji pozornost a kontroluji....


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 30.Bře.2009 - 11:00 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 9.Led.2009 - 10:15
Příspěvky: 197
Ahoj Pavli:). Bylo to čistě žluté a od vymáčknutí je klid. Kontrolovat budu, mám pocit, že už nedělám nic jiného, než že kontroluju Atˇulkovo zdraví:). Je to velký mazel. Nejradši mám, když mi je smutno, někde ho "vyhrábnu" a on jenom koukne kde je a zase spí a já ho můžu muchlit. A pak se vzbudí a rozhlíží se kolem:" moment, usnul jsem jinde...aha, už zase jsem byl mazlen od paničky :idea: ". A hraje si tak, že se doma za břicha popadáme. A jenom se ochomejtnu kolem ledničky, nebo linky a on už se natahuje a chce mnamku.Taky začal návštěvy štípat do nohou, hlavně hlučnější děti, ale Hedviku nikdy ne. Jako by už věděl, kdo je jeho smečka a protože to je pecivál, nemá rád hluk, ale pohodu klídek :) . A všude za mnou chodí jako pejsek, je to fakt miláček. Už nepuší, ani za spaní a začal mi moc vonet, jako by fretčí smrádek a vůně naší domácnosti dohromady. Fakt jsem ráda, že ho mám. Zítra mám volat na vetu,co zjistili o tom otestování a pak snad už bude klid. Takže zítra znovu písnu, co jsem zjistila. Zatím zdravíme všechny vaše kožíšky :D


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 30.Bře.2009 - 20:29 
 Profil

Registrován: 4.Úno.2008 - 12:46
Příspěvky: 31
Bydliště: Praha 4
Určitě písni, budu ráda. A taky to přidám do toho článku...
To je moc fajn, že je Atosek v pořádku. A ty taky... Moc Tě zdravím.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 1.Dub.2009 - 13:04 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 9.Led.2009 - 10:15
Příspěvky: 197
>Ahoj Pavli :P . Tak už jsem se dozvěděla, že ve st.vet.ústavu v Jihlavě se ten test dělá, ale je prakticky úplně zbytečný, protože hladina protilátek může být ve výsledku nízká, takže neprůkazná. Nezbývá, než čekat. Ušetřilo mě to dalšího lítání po veterině. I když 6tého má Atol očkování, tak se tam zas podívám. Atas je poděs, začal kousat návštěvy, tak už mám na stole srolované noviny. Zavření do klece za trest nepomáhá, vleze si do pelechu, koukne na mě, jako by říkal: "mě nenas...." a usne. Takže tak :lol:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 1.Dub.2009 - 16:45 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
Ahoj Leni a nějaké nové fotečky Atoska??? :oops:

_________________
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 1.Dub.2009 - 19:41 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 9.Led.2009 - 10:15
Příspěvky: 197
>Ahoj Petuli, dneska ho určitě fotit nebudu, teda :D !! Zrovna jsme dojeli ze zahrady od našich, je po kolena od hlíny (mamka je nadšený zahradník) a při seznamování s našich ovčákem si zase zapušil :roll: . Doma odběh na wecko, napil se a najed a padl do hamaky jako zabitý. Takový smradlavý, špinavý medvídek :D . Ale momentálně je to náš jediný mazlík a fotit budem, to jo :) .


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 160 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign