Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 29.Bře.2024 - 6:54
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 160 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 24.Bře.2009 - 20:24 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 9.Led.2009 - 10:15
Příspěvky: 197
>Děkuju moc. Snad bude pravda, že všechno zlé je pro něco dobré a její pitva pomůže zas jiné fretečce. Naše krásná, hodná, vděčná, milovaná a milující fretečka Batuška zemřela dnes krátce po 16 hodině. Ve tři hodiny jsem ji ještě pusinkovala hlavičku a prosila ji, at vydrží do zítřka, kdy přijdou lepší krevní výsledky. Bohužel to nezvládla. Ani jsem jí nestihla poděkovat za to, že s náma byla aspon chviličku a naučila mě milovat tyhle krásná zvířátka. Malá pláče, že chce Batušku zpátky a neutěšilo ji ani to, že si bude moct sama vybrat jiný kožíšek, až nám skončí karanténa- 30 dnů. A hrozné je, že ani přesně nevíme, proč umřela. Zítra jdu na vetu znova a popátráme v nových výsledcích. Snad její smrt pomůže v uzdravování jiným fretkám a budou tak mít větší šanci s touto málo známou nemocí. Všem,kteří nám drželi palečky moc děkuji a polibte prosím za nás svoje kožíšky, aby věděli, že je pořád moc milujete. Dík. PS PRO PAVLU Z: Pavli,moc jsi nám pomohla. Neznám tě osobně, jen po telefonu. Ale věř, že si tě moc vážím a jsem moc ráda, že lidi jako ty existují a pomáhají rádi ostatním. Děkuji.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 24.Bře.2009 - 20:27 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
Leni :cry: :cry: :cry: Je mi to moc líto...

_________________
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 24.Bře.2009 - 20:42 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 9.Led.2009 - 10:15
Příspěvky: 197
Děkuji Petuli. Dík za podporu psychickou i za nabídku podpory jiné. Jsem moc ráda, že mají fretečky kolem sebe takové lidičky.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 24.Bře.2009 - 20:46 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
Leni má nabídka stále platí.... :cry: :cry: I když Batule není...

_________________
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 24.Bře.2009 - 20:49 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 9.Led.2009 - 10:15
Příspěvky: 197
>Už není třeba Petuli, ale opravdu dík. Moc si toho vážím.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 24.Bře.2009 - 21:07 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 23.Črc.2008 - 16:25
Příspěvky: 359
Bydliště: Veselí nad Moravou
Lenkask: Tak to je mě mocinky lito :cry: :cry: .Moc dobře vím co prožíváte!!Ted už bude Batulce jen dobře,ona určitě věděla jak moc jste ji milovali.Hedunka se uklidní a potom honem nový kožíšek!Naše Andrejka to nesla strašně těžko..plakala a Jesinku(mrtvou) držela v rukách a nechtěla ji níkomu dát.Bylo to strašné,nevěděla jsem jestli mám brečet kvůli jesince a nebo kvůli holkám.Jsem vděčná Petuli za Podzimku!A holky taky..na jesinku vzpomínáme pořád.Přeji Ti aby jste to překonali a Hedunka at má brzy kožíšek který se bude kolem ní a tebe taky tetelit.Ještě jednou je mi to moc lito!Pořád jsem doufala v dobrý konec.Dneska zapálíme svíčku za Batušku :cry: :cry: Petra

_________________
Jesinka - ve vzpomínkách


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 24.Bře.2009 - 22:26 
 Profil

Registrován: 4.Úno.2008 - 12:46
Příspěvky: 31
Bydliště: Praha 4
Nesnáším ten pocit, že nutně potřebuji vrátit čas a nejde to.
Nenávidím se za to, že jsem nemohla pomoc, že jsem víc netlačila na vety v Ostravě nebo jsme ji nepřevezly k Jeklovi. Že jsem neodhadla, že to může mít tak rychlý průběh a diagnźa stále nejasná. Výčitky... zase ty výčitky a bezmoc.
Mrzí měto víc, než bych si dokázala představit.
Tohle otupí jen čas, ale nikdy to nezmizí Leni :-(

Smrt Baty je nespravedlivá a nezbývá než se s tím pokusit smířit...


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 24.Bře.2009 - 22:50 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 1.Led.2008 - 18:18
Příspěvky: 99
Bydliště: Ostrava
Leni, je mi to strašně moc líto :cry: Sledovala jsem tvůj příběh tady v deníčku i přes holky (adelaida a atalanta, znám obě ale my dvě se neznáme) a pevně jsem věřila v to, že Batulka se brzy vyléčí a bude zase řádit jako dříve :( Moji dva od rána řádili jak černé ruky a večer když jsem přišla z práce tak se oba tulili a dávali mi pusinky, jako by se omlouvali, že ráno zlobili :shock: Slzičky utře nový kožíšek a zase bude líp neboj :P

_________________
Damián , Doruška , Draco a Dixie


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 24.Bře.2009 - 23:24 
Site Admin
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 13:58
Příspěvky: 1863
Bydliště: Prostějov
:cry: Vždycky mě svírá hrdlo, když čtu, že další fretečka se stala andílkem. Je mě to moc líto. Baty si teď určitě hraje s mojí Apalkou a jsou obě šťastné. :cry: :cry: :cry:

_________________
>>> Medový květ <<<


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 24.Bře.2009 - 23:26 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 9.Led.2009 - 10:15
Příspěvky: 197
>Já vím holky, že slzy utře jen nový kožíšek a čas. A na Djuda ( za 6 týdnů ) se moc těšíme. Ale Baty byla tak moc hodná, tak krásně si užívala nového domova, nejde na ni zapomenout, pro mě je nezapomenutelná a to nejen tím, že byla mojí první. Už nám volala teta Petka z Jistebníku, že malé zahojí srdíčko jakýmkoli kožíškem, kterého si malá vybere. Jenomže Hedunka chce stejnou Baty a aby se jmenovala Baty, tak to jsem jí vysvětlila, že nejde. Zítra budu vědět, proč se to stalo. Napíšu. Moc děkuji za soustrast.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 24.Bře.2009 - 23:47 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 10.Črc.2008 - 20:38
Příspěvky: 199
Je mám Batulky moc líto a víme jak ti asi je.Věřily jsme že se s toho malá dostane.Tak přejeme ať si rychle
najdete noví kožíšek co vám ošetří slzičky a budete zase veselí jako předtím.U nás se nikdy na naši Betty nezapomnělo, syn 5let o ní stále mluví a tak to bude i u vás bude ve vašich srdíčkách a vy nikdy na ní nezapomenete.Dala vám toho asi hodně tak na ní nikdy nezapomeňte ona si to zaslouží byla vaše zlatíčko


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 25.Bře.2009 - 0:04 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 9.Led.2009 - 10:15
Příspěvky: 197
>Byla naše srdíčko a nezapomeneme. Moc ti děkuju Čiki za povzbuzení. Batulkou to začalo a bude i pokračovat. Jordiiii, vrat nás zpátky do deníčkůů. Abychom nezapoměli, chtěla bych v deníčku pokračovat. Prosíím :wink: Děkuji. Apalka už určo ví, jak to tam v nebíčku chodí a ted se o naši Batulku i o Bobinku vitovemartiny stará. Dneska zase sedím nad vodkou a vzpomínám, třeba kdy za náma přišla Baty naposledy do postele, nebo jak se seznamovala s Atolkem....atd. Moc to bolí a je mi líto, že většinou ani nejbližší nepochopí tu bolest, vždyt "to" přece smrdělo.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 25.Bře.2009 - 9:10 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
Achjo, Leni, je nám to tak moc líto, když čtu ty tvé řádky, tak se mi chce tak strašně brečet....S tím, že to smrdělo, to mi připomíná tchána, když nám loni zemřela Molly :-( Soucítím s tebou, ztráta milovaného zvířátka nikdy nepochopí člověk, kterému na něm nezáleželo a nemiloval ho...

_________________
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 26.Bře.2009 - 11:15 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 9.Led.2009 - 10:15
Příspěvky: 197
Pokud se dá moje momentální rozpoložení přirovnat k hudbě, tak je mi za Batuškou smutno asi takhle:
http://www.youtube.com/watch?v=qOVwokQn ... re=related
:cry:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 26.Bře.2009 - 11:39 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 17.Bře.2008 - 12:38
Příspěvky: 316
Bydliště: Cheb
:cry: :cry: :cry: ,,chjo ani evím co říct..je mi to líto :cry: :cry: :cry:


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 160 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign