Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 27.Dub.2024 - 21:41
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 160 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 14.Bře.2009 - 11:27 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 19:38
Příspěvky: 2171
Bydliště: Duchcov
zkus klidně i slabej černej čaj s medem, já bylinkový čaje nedávám vůbec. sirup zkus dát ze stříkačky - cht ho za kůži na zátylku, stříkačku mu nacpi mezi zadní zuby a pomalu mačkej - ne rychle, aby stíhal polykat...

_________________
Žofka, Filip, Bigi, Semy, Miška, GinTonic -> http://www.myferrets.wz.cz
*Na životě nejvíc miluju tu rozmanitost... Každej den mě nasere někdo jinej...*
*Moderní ženy se dnes nevdávají, protože pochopily, že nemá smysl kvůli kousku klobásy tahat domů celé prase...*


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 14.Bře.2009 - 11:40 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 9.Led.2009 - 10:15
Příspěvky: 197
>Dík Žofi, máš pravdu, snad se prcek nenazlobí, tak hned dostane něco dobrého :D . Už s tím od rána prudím i Atalantu, jsem určitě největší panikářka na foru :oops: :D


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 14.Bře.2009 - 13:49 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
Leni, zkus to s tím medíkem, mě taky čajdu nechtěly, ale jakmile to měly oslazené medem... Pily blaženě i když sem je budila celou noc hodinu co hodinu po narkoze :lol: Když byly po kastraci a já sem je rozmazlovalaa dávala jim napít ze stříkačky, aby nemusely vstávat z pelechu a jít se napít :lol:

_________________
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 14.Bře.2009 - 16:08 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 9.Led.2009 - 10:15
Příspěvky: 197
:D Díky Petule, ale s medíkem mě Atˇas poslal taky někam. Přistoupila jsem k té drastičtější metodě- stříkačka a jitr. sirup - a jde to :D . Jinak se vsadím, že Batušku po kastraci budu rozmazlovat úplně stejně :oops:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 14.Bře.2009 - 19:03 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
No vidíš, aspoň budeš mít trénink :P 8) Každopádně u těch po narkoze je lepší používat inzulínku, je to sice piplačka, napájela sem kolikrát třeba půl hodiny, ale ony jak sou po narkoze oblblé, u toho usínaly a u toho právě hrozí vdechnutí vody a následné udušení. Proto sem zvolila tu inzulínku (samozřejmě bez jehly - je několik druhů), ale musím říct, že po zkušenostech bych po ní sáhla znova - ani jednou se mi nezakuckaly. když to vemu v porovnání s morčetem, které sem takhle musela kdysi krmit, používala jsem normální stříkačku a byla to chyba...Tak hlavně ať se rychle uzdraví...A držíme palce :-) Ať mu zachutná :P

_________________
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 15.Bře.2009 - 16:29 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 13.Led.2009 - 13:25
Příspěvky: 501
Bydliště: Jihlava, Havířov, Mikulov
Teda děvčata, já hledím :shock:

Když byla Opica po kastraci, tak jsem ji nechala svému osudu, jenom jsem hlídala, aby si neublížila nebo nevytahovala stehy. Nějaký čajíčky s medem.... nehrozily. Neříkám, že je to dobře, ale taky žije. Akorát pak měla mlíčko, tak to jsme ji vymačkávali každý večer. A samozřejmě antibiotika. Ale tím u mě pooperační péče skončila. Jestli Leni chceš, tak Batuli klidně pak rozmazluj, ale já myslím, že to není nezbytné. Hlavně, ať zvládne ten zákrok, pak to bude v pohodě. Držím pěsti :wink:

_________________
Katka, fretečka Myška, a Opiculka za duhou


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 15.Bře.2009 - 16:43 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 19:38
Příspěvky: 2171
Bydliště: Duchcov
já na Žofku taky vždycky prděla, maximálně jsem hlídala jestli je v teple a přikrytá, jednou jsem jí dala olízat namočenej prst, to když byla ještě oblbá a jinak mi i vet říkal, že jí nemám dávat pít ani jíst dokud nebude schopná si k tomu dojít sama, jinak by se mohla zadusit - i při pití ze stříkačky to může vdechnout.

_________________
Žofka, Filip, Bigi, Semy, Miška, GinTonic -> http://www.myferrets.wz.cz
*Na životě nejvíc miluju tu rozmanitost... Každej den mě nasere někdo jinej...*
*Moderní ženy se dnes nevdávají, protože pochopily, že nemá smysl kvůli kousku klobásy tahat domů celé prase...*


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 15.Bře.2009 - 18:37 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 9.Led.2009 - 10:15
Příspěvky: 197
>Ahoj holky :) . Tak Batinu kastraci ted řešit nebudu, ale už ted vím, že strach mít budu :D . Atˇánek se ráno probudil jen s rýmou,bez teploty( včera si na mě při měření pěkně zapušil :D ) a nevím, co je dneska za den( určitě den BLBEC!!!), protože obě fretule od rána prakticky pospávají a pro změnu mě plně zaměstnává dcera se 40 teplotami, už dělám i zábaly :shock: , jsem vyřízená a to máme před sebou ještě noc, takže aspon co dvě hodky budíka a kontrola, popřípadě akce v podobě dalších zábalů a řevu :( Dobrá zpráva je, že už jsou oba na volno a nejsou problémy a špatná je, že se nám Atos nějak rozhodl, že je chození na záchod pruda a chodí po bytě. Nechápu a až bude malá ok, budu důslednější, ale ted mám fakt dost starostí a vyloženě za ním neběhám( ale hlídat se snažím.) Držte palce holky a zdravíme kožíšky :P


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 15.Bře.2009 - 18:53 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 13.Led.2009 - 13:25
Příspěvky: 501
Bydliště: Jihlava, Havířov, Mikulov
Ajaj, tak se nám uzdravte! Držíme tlapky! Opicule mi taky chodí všude, kde se jí to líbí (nebo nelíbí? :shock: ). Vždycky ji chytnu za kůži na krku, dám na zadek a zavírám do klece, ale to samozřejmě nezabírá. Nebo aspoň ne na furt. Takže ti s odnaučováním neporadím...

_________________
Katka, fretečka Myška, a Opiculka za duhou


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 15.Bře.2009 - 19:00 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 19:38
Příspěvky: 2171
Bydliště: Duchcov
já kadění mimo přestala řešit s tím, že mám všude lino, jen se to setře. navíc mám říjnýho samce, takže když ho pouštim po bytě, mám všechno stejně označkovaný a musim vytírat tak jako tak, bobky teda neřešim, nechám je vyběhat, potom to sezbírám, vytřu a je klid. od doby, co jsem to začala řešit takhle a fretky nenaháním, netrestám, mi chodí všichni tři spolehlivě na WC, i když Filip očůrá všechno...

_________________
Žofka, Filip, Bigi, Semy, Miška, GinTonic -> http://www.myferrets.wz.cz
*Na životě nejvíc miluju tu rozmanitost... Každej den mě nasere někdo jinej...*
*Moderní ženy se dnes nevdávají, protože pochopily, že nemá smysl kvůli kousku klobásy tahat domů celé prase...*


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 15.Bře.2009 - 20:05 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 9.Led.2009 - 10:15
Příspěvky: 197
>ach jo :D , ještěže je s nimi taková sranda, člověk se neumí dlouho zlobit. A na jejich hovínkách se mi líbí, že nejdou cítit a tak rychle vyschnou a dobře se ráno uklízí :D . Kdyby ještě nebyly vidět- to by bylo super :D


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 15.Bře.2009 - 20:35 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 23.Črc.2008 - 16:25
Příspěvky: 359
Bydliště: Veselí nad Moravou
Ježinkote,,tak to je opravdu asi nějaký den blbec a nebo letí nějaké virozy. :( At je malá rychle zdravá,prdelka krásná kudrnatá :P .A Fretulky at jsou taky ok a Atasek at si zařádí ale at ten záchůdek opět najde aby potom nedostal po kožichu :wink: Hlavně at je malé dobře a je to rychle za váma(ty zábali to je boj..to znám dobře) :evil:

_________________
Jesinka - ve vzpomínkách


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 16.Bře.2009 - 10:40 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 9.Led.2009 - 10:15
Příspěvky: 197
>Ahoj Navisko :P . Hádej, kolikrát jsem v noci slyšela:" maminko, nedávej mě do sáčku". A když se mi ve 12 konečně podařilo jí srazit teplotu a začla jsem dřímat, se malá znovu probudila s řevem:" maminko, proč nedáme pejskovi vodu, on se potřebuje napít!!!",(pejska nemáme). A ráno znovu 39,5 :( a všechno znovu. A aby toho nebylo málo se ti dva začli hádat o pelech u Baty v kleci a musím zasahovat, to zas malá řve: "maminko honem, oni se peuou!". A první cesta Atase po probuzení -čůrat vedle klece. A Baty pořád spí a z toho jsem už úplně na nervy, protože nevím proč. Bud je to, že se mu vyhýbá a radši je doma a spí, nebo něco jiného a toho se bojím. Ve čtvrtek máme jít kastrovat, ale asi to odložím, dokud si nebudu úplně jistá, že je ok. Takže DNY BLBEC pokračují, co dodat :(


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 16.Bře.2009 - 14:41 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 23.Črc.2008 - 16:25
Příspěvky: 359
Bydliště: Veselí nad Moravou
No teda tak to ti nezávidím!§ale aspon malá je aktivní ve vnímání kde se co děje :cheesy: ,my měli zápal plic loni na Jaře a to mě stačilo..měla přes 40.To bylo děsné..dělali jí rentgen a to bylo něco hrozného stála jako mrtvola..vůbec nevnímala...byla jsem na nervy.Vařila jak vařič..rvali jse do ní prášky a dělali se zábaly.Neměla ani sílu se bránit a ty teploty byli tak 3-4 dny.Jsem měla už strach.Potom bylo vše ok.Ale měli jsme taky neštovice a to taky s těma velkýma horečkama(ty jsou horší) tak mě příjde že schytáváme taky semé také lepší. :( Jinak určo to bude lepší..si myslím že má tu blbou chřipajznu kdy má 3 dny šílené teploty a potom to bude ok.No Batule může být jen taková uspinkaná.Naše podzula měla nedávno takové období kdy jen spala,měla jsem strach že jí něco je ale byla ok a je ok..zato ted je jak čert.No a Atásek se musí ukázat že nebude takový hned poslušný chlapisko :D Přece jen je to mužský..co by jsme po nich chtěli hned je zbytečné aby to taky hned udělali že :wink: Uvidíš že malé bude bud to dnes večer a nebo zítra už líp a už nebudou takové teploty.Ty si hold odpočineš až bude malá ok :| .Naše je ok a dnes nad ránem mě probudila šíleným záchvatem smíchu...řechtala se tak po chuti až jsem se začala smát i já..zdálo se jí o mojém kocourovi že spadl dědovi mezi rybyčky a že mu děda řekl že je smradoch.tak to vykládala v tom spánku Ajce a smála se až se dusila. :P

_________________
Jesinka - ve vzpomínkách


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Moje Butterfly
OdeslatNapsal: 16.Bře.2009 - 16:19 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 9.Led.2009 - 10:15
Příspěvky: 197
:D :D :D Jé, to muselo být supééér. Hedunka si sny ještě nepamatuje, to by mě zajímalo, co se jí zdává. Dneska ráno mi jenom po probuzení v horečce řekla:" ale Djuda "šamponˇa" si taky vezmem, že jo, at máme fjetky tši" :D ,tak jsem se taky musela pousmát, na co to hned ráno myslí. Jo jo, je to hrozné mít o dítě strach. Ze mě už je pako. Myslím, že na zprávy jsem se přestala dívat nějak brzo po porodu (bud Simpsonovi, nebo Přátelé).Jinak s Baty jsi mě Navis uklidnila, dík. Atosek zrovna knourá ze spaní, asi taky sen :D


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 160 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign