Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 26.Dub.2024 - 11:55
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 162 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Náš Roník
OdeslatNapsal: 9.Dub.2009 - 21:34 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
:mrgreen: :mrgreen: No jo, potvorák, by chtěl víc pozornosti :lol: :lol: :lol: Tak ať je umazlený, až přijedem na návštěvu 8) 8)

_________________
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Náš Roník
OdeslatNapsal: 10.Dub.2009 - 1:16 
my ho umazlime hlavne do faze bez rukavic :) to se tesim nejvic dneska byl nejaky ochrapany, tak jsem ho netahal nejak ven jen jsem ho v budce hladil a dal mu kapsicky a syrovky :) voblizal napajecku a je zlomeny v hamace a knika ze spani :mrgreen:


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Náš Roník
OdeslatNapsal: 20.Dub.2009 - 22:55 
tak jsem dnes utrzil ranu :D hral jsem si s ronatorem postuchoval jsem ho vzal ho do naruce a obcas lehce hryzl do hrbitku a on se ohnal a skrabl me na obliceji ... tece ze me trosku krve ... tak jsem ho chnapl a zavrel do budky jeste se ohnal po ruce tak jsem ho zaklapl a koukal chvili jak oparenej a ted se zas obejva ven ale ja uz na nej pecu :))))


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Náš Roník
OdeslatNapsal: 21.Dub.2009 - 7:41 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 23.Črc.2008 - 16:25
Příspěvky: 359
Bydliště: Veselí nad Moravou
:lol: Taky máme takové hrátky občas s Podzulí :D . Zjistila jsem že když si ji vemu do rukou tak ji můžu dělat cokoli jen jí nesmím dát pusu na její pravou stranu ksichtíčku :D .Hned mě napadne a zakousne se mě kdekoli ve tváři.Holkám to nedělá jen mě,ale proč netuším.Jinak trest v podobě zavření do klece u nás nefunguje :wink: Ale jak čtu tak už jste pokročili hodně :P .

_________________
Jesinka - ve vzpomínkách


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Náš Roník
OdeslatNapsal: 3.Čer.2009 - 23:03 
Ahoj, tak za po dlouhy dobe neco pisankuju. S Ronatorem je cimdal vetsi sranda obcas dostane lepaka za silnejsi kousnuti, ale uz se spis snazi nekousat. Pouzivam uz jen jednu rukavici. Necha se nosit v naruci a drbat za uchem a tak. Nasli jsme novou taktiku hrani. Beham po pokoji po vsech ctyrech a predstiram na Ronatorka velkou fretku. Zjevne gestikuluju po fretcim :D. Hrozne ho to bavi, skace, hopsa a uplne nejradsi je, kdyz po nem hazu ponozky nebo trika. Nekdy mam pocit, ze se z toho zapalu az dusi. Polevime v tempu a dostane hned pak dobrotku. Pak si sednu k pocitaci a zecne me nenapadne dobejvat. Tak ho holou rukou chci podrbat a on dela desne netikavou fretku a ohani se po me zubakama, ale pritom strasne kvoka ko ko ko ko. Obcas ho prevratim a zdrhne. Za chvili je u me a zas nenapadne na sebe upozornuje. :lol: Pubertak jak stehno, ale roztomilej.


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Náš Roník
OdeslatNapsal: 3.Čer.2009 - 23:17 
Jinak Ronatorovi hrozne chutna Knusper Fit a Kase Rollis. Potom se muze umlatit. Kolikrat chce jeste a ja si ho nevsimam koukam do PC a ten smejd se vyhoupne na kreslo a hryzne me treba do holene nebo co ma nejbliz po ruce a ceka, ze mu neco dam. Tomu ovsem misto pamlsku jednu lepnu pres prdel. Pak kouka sice jak vejr, ale myslim, ze mu je jasne o co jde.


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Náš Roník
OdeslatNapsal: 5.Čer.2009 - 1:48 
Smejd honim ho bez rukavic dnes premierove ... drbu ho za ocasem a hryz ... kokokokoko ... placl jsem ho pres zadek ... :) honim se s nim dal a hryz a zase to jeho kokokoko :D smejd, takze dnes bez rukavic nic moc ... krve ze me tece jak z vola ... dostal parkrat pres prdel tak doufam, ze si to zapamatuje a nebude tak zoubkama tisknout


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Náš Roník
OdeslatNapsal: 5.Čer.2009 - 10:45 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 17.Bře.2008 - 12:38
Příspěvky: 316
Bydliště: Cheb
:lol: :lol: :lol: ahoj ty jsi ouplně stejnej jak můj přitel, ten taky on má fretky rád,,jelikož má rad mě, tak asi chudák bere vše co je semou spolčený :) , ale u našeho Pipina taky, hraje si sním a pak au ty smejde,,,a rve se sním dál, ale na konec prostě stejně vyhraje pipin a někdy i přitel že ho zavře a pak se mu chechtá u klece jak je zavřenej,,,,ale má li pipin příležitost vždy ho kousne do paty bo do palce..pokaždý když vyleze z pelchu a přítel je po ruce :lol: :lol: má to prostě rás že se páníček rozčiluje a honí ho po bytu :lol: a přítel bývá vždy v domění jak mu to nanadal, ale pro pipina je to hra,,,,tak nevim mno kdo je na tom líp :mrgreen:


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Náš Roník
OdeslatNapsal: 5.Čer.2009 - 12:58 
:lol: no dneska jsem na nej vyzral hrozne miluje sustici igelitovy pytlik honil jsem ho s nim po byte a on prede mnou utikal a kvokal kokokokoko jak pytomej a mel desnou radost, ze mi utece, ale mel jsem pocit, ze z pytliku ma obrovsky respekt ... :lol:


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Náš Roník
OdeslatNapsal: 6.Zář.2009 - 0:44 
dneska popve na voditku venku :) Ronecek z toho byl vykulenej jako blazen :) az z toho spinkal dva dny ... je pravda ze fretky neumej odhadnoud vzdalenost kam skacou ?


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Náš Roník
OdeslatNapsal: 6.Zář.2009 - 10:24 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 19:38
Příspěvky: 2171
Bydliště: Duchcov
jak vzdálenost nevím, ale neodhadnou výšku, proto se musí hlídat aby třeba neskočili z okna a nebo balkonu.

_________________
Žofka, Filip, Bigi, Semy, Miška, GinTonic -> http://www.myferrets.wz.cz
*Na životě nejvíc miluju tu rozmanitost... Každej den mě nasere někdo jinej...*
*Moderní ženy se dnes nevdávají, protože pochopily, že nemá smysl kvůli kousku klobásy tahat domů celé prase...*


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Náš Roník
OdeslatNapsal: 27.Říj.2009 - 17:31 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
Tak Pavle, kde jsou od Sabinky nějaké fotečky, jak je Roník s novou kááámoškou :-) Už se na ně moc těšíme :-)
Pro všechny: Roneček dostal novou fretčí kamarádku a skvěle na sebe kvokají...

Velká gratuleace k rozrostu fretčí rodiny :lol: :lol:

_________________
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 162 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign