Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 23.Dub.2024 - 22:57
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 162 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Roník
OdeslatNapsal: 11.Bře.2009 - 8:21 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 30.Čer.2008 - 11:17
Příspěvky: 286
Bydliště: Prachatice
Tak to je dobrá zpráva!!! Snad z něj brzy budete mít mazlivého medvíka.
P.S: zkuste si založit deníček, bylo by to super :oops:


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Náš Roník
OdeslatNapsal: 13.Bře.2009 - 0:25 
Ahoj, tak jsem dostal typ zalozit tu topic o nasem kousavci. Nejake info uz o nem jsou tadyyy. Dneska pomalu zacina uspech hrajem si s nim v rukavicich. Hrozne se mu libi nase postel a perina. Doslova v ni noruje. Tak ho v ni prevracim provokuju. Tak se mu to desne libi. Schvalne prede mnou utika hopsa. Jedine co porad nejde je si ho chytnout a odnaucit ho kousat. Do rukavice se porad docela silne zahryzava, ale me to neboli 8). Uff, ale predstava kdyby se zakousl do "masa" me desi :). Viz prsty me pritule, uvidime zitra, jeste ho pomasirujem a jdem chrnet.


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Náš Roník
OdeslatNapsal: 13.Bře.2009 - 1:32 
dneska se nam vycural za postel, bohuzel jeste nam neprisel zachodek, ale smrdelo to mnohem vic jak jeho hovinko ... no smrad nehoraznej a neslo to ani vytrit jsem ted vetral skoro hodinu a porad to tu citim, ale neskutecne :evil: :evil: :evil:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Náš Roník
OdeslatNapsal: 13.Bře.2009 - 6:12 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 19:38
Příspěvky: 2171
Bydliště: Duchcov
zkus to vytírat octovou vodou :wink:

_________________
Žofka, Filip, Bigi, Semy, Miška, GinTonic -> http://www.myferrets.wz.cz
*Na životě nejvíc miluju tu rozmanitost... Každej den mě nasere někdo jinej...*
*Moderní ženy se dnes nevdávají, protože pochopily, že nemá smysl kvůli kousku klobásy tahat domů celé prase...*


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Náš Roník
OdeslatNapsal: 13.Bře.2009 - 11:14 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 30.Čer.2008 - 11:17
Příspěvky: 286
Bydliště: Prachatice
Ahooooooooj, tak to je fajn, že máte deníček :oops: Zkuste to brzy bez rukavic, aby si na ně nezvykl a nekousal. Sárinu sem dřív taky brala v rukavicích, jednou mě kousla tak, že jsem omdlela :lol: Ale už sme se naučili bez a je to fajn, už nekouše a je to strašnej mazlík. Stačilo si s ní jen hrát a dost se jí věnovat :wink: Tak držíme palce při zkoušení bez rukavic :lol:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Náš Roník
OdeslatNapsal: 13.Bře.2009 - 14:36 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
Každopádně nezkoušete Roníka brát bez rukavic, když bude rozdováděnej :lol: :lol: Protože to by se samozřejmě opět krásně zakousnul do vašich pacek a pěkně by to bolelo :lol: Ono když to vemu podle sebe, člověk si zvyká na nové prostředí líp, jak ty zvířata, nevím jak je to u ostatních...Každopádně U některých fretek to trvá prostě dýl. Naše Megina si u nás zvykla asi po necelém třičtvrtě roce. Sem zvědavá, jak to u vás dopadne, kdyžopádně at se mu přítule taky věnuje v těch rukavicích, protože pokud se mu budeš věnovat jen ty byť v těch rukavicích, tak můžete zkoušet cokoliv a jí bude hryzat pořád. Musí s nim udržovat kontakt. Nic jiného nepomůže...Já jsem takovej teror kdysi zažila taky...Postupně jsem vyměnila silné rukavice za slabší a pak za ponožky, nakonec kousla jen občas, opravdu, když na mě neměla náladu a nebo mi chtěla udělat naschvál, ale mazlika sem z Molly nikdy neměla. Ta prostě milovala jen svého páníčka (přítele)...Takže je třeba, aby ste s ním udržovali co nejužší kontat :mrgreen:

_________________
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Náš Roník
OdeslatNapsal: 14.Bře.2009 - 12:30 
Dobre, dekuju za rady. Dneska jsem si koupil material a udelam mu upravu skrine a jeho budky na mini volieru, tak sem pak hodim foto jak to doppadlo. :twisted:


Naposledy upravil pajice666 dne 16.Bře.2009 - 17:28, celkově upraveno 1

Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Náš Roník
OdeslatNapsal: 15.Bře.2009 - 23:53 
Ahoj, tak davam sem uz fotecky hotoveho ronikova minipanelaku, ktery jsme zhotovili ze stare skrine a jeho bejvale budky. S asistenci pritule jsem to stavel dva dny 8) .


Přílohy:
DSC_0001.JPG
DSC_0001.JPG [ 57.76 KIB | Zobrazeno 2666 krát ]
DSC_0008.JPG
DSC_0008.JPG [ 64.61 KIB | Zobrazeno 2705 krát ]
DSC_0017.JPG
DSC_0017.JPG [ 52.56 KIB | Zobrazeno 2641 krát ]
Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Náš Roník
OdeslatNapsal: 15.Bře.2009 - 23:54 
dalsi ...


Přílohy:
DSC_0030.JPG
DSC_0030.JPG [ 78.61 KIB | Zobrazeno 2658 krát ]
DSC_0033.JPG
DSC_0033.JPG [ 60.47 KIB | Zobrazeno 2645 krát ]
DSC_0038.JPG
DSC_0038.JPG [ 80.27 KIB | Zobrazeno 2640 krát ]
Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Náš Roník
OdeslatNapsal: 16.Bře.2009 - 9:42 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 23.Črc.2008 - 16:25
Příspěvky: 359
Bydliště: Veselí nad Moravou
No tá je super!ten se teda má :P .To by chtělo časem ještě jednu at se nenudí ... Jinak mě teda hoodně potěšilo že tak statečně "bojujete" s tím jeho kousáním :wink: .Nějak jsem se do diskuze nezapojovala( bylo tu už několik případů kdy se radilo a nakonec fretky kvůli kousání prodali dál). Držím pěsti aby jste to překonali hoodně rychle :D ,naše Podzule je zlatíčko v pubertě ale když mě vidí tak semnou řádí tak až je to děs..drtí mě ruky a někdy ji až strhávám jak mě na nich vysí,ale nemám nic prokouslé.Ale bolí to dobře :wink:

_________________
Jesinka - ve vzpomínkách


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Náš Roník
OdeslatNapsal: 16.Bře.2009 - 17:19 
Doufam, ze nas jednou bude kousat, tak ze nas to sice bude bolet, ale neprokousne ruku az do nehtu nebo zilky ... :) v minipanelaku je ronik spokojeny lita nahoru, dolu, po mrizi, okusuje vetev ... je o dost veselejsi. Kdyz jsem ho tam vypustil, tak byl sokovanej... byla to jeho budka, ale spousta veci tam chybelo, tak splasene lital sem tam a cuchal k otvoru, ktery je do druheho patra a bal se ... tak jsem ho v rukavici stouchnul do dury a sup sjel po zadku do jednoho patra a pak druheho :lol: pak mu dlouho trvalo nez pochopil, ze je to vice patrak. Donutilo ho to vylezt nahoru, protoze zradlo citil nahore :) ... a ted uz lita uplne mazacky nahoru dolu ... casem az zas povyroste, tak by jsme mu mohli dodelat jeste dve patra, uvidime az nebudu vedet co se skrinema 8) ted jeste planuju celolak do jedne barvy, at to trochu vypada :twisted:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Náš Roník
OdeslatNapsal: 16.Bře.2009 - 20:00 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
Super!!!! myslím, že ten prostor mu taky hodně pomůže - jak už psychicky(konečně má něco svého velkého a útulného...) tak fyzicky, může tam běhat, když nejste doma a tak se bude moct vyblbnout :-) Jakmile se bude cítit doma,máte za sebou další krůček blíž :cheesy:

_________________
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Náš Roník
OdeslatNapsal: 16.Bře.2009 - 21:28 
akorat v budce kalel do wc, ale tady kaka vsude kde muze, jak se zastavi tak vyprdne toho smradlaka a zachodku si nevsima ... to me jediny stve ... tak mu to vytirame ... pelech ma vlastne nahore v ty budce akorat jsme mu ho zvetsili jak jsme mu vyjmuli zachodek a misku se zradlem ... tak se tam ted rozvaluje a pres mrizku na nas kouka co delame je vysoko jak mi tak na nas vidi, kdyz byl na zemi tak se akorat bal nasich nohou, kdyz jsme neco delali, ale taky obcas vykukoval :) ... ted se mi podarilo vyfotit jak chrni :D ... nema chybu


Naposledy upravil pajice666 dne 17.Bře.2009 - 0:08, celkově upraveno 1

Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Náš Roník
OdeslatNapsal: 16.Bře.2009 - 21:40 
fotka :lol: vypada jak mrtvola ... a jeste u toho knicel ze spanku :D


Přílohy:
DSC00027.JPG
DSC00027.JPG [ 105.64 KIB | Zobrazeno 2613 krát ]
Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Náš Roník
OdeslatNapsal: 17.Bře.2009 - 0:04 
uuuuspeech, musim zaklepat, ale dneska byl takovy hodnoucky pritelkyne ho utahala, parkrat ji teda stip do rukavice a pak ji skrabnul na noze a hned si zalezl pod postel byl uplne tuhy a kdyz jsem mu chtel prinest masovou kapsicku, tak sam si zalezl do budky a ukladal se ke spanku. Kdyz se mu podarila nezbednost a chtel prelezt jednu zatarasu, tak ho pritule sundala a on utekl do minipanelaku a kvokal, ze se mu podarila nezbednost... mam z toho hroznou radost i kdyz jsem si ho moc neuzil ... :)


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 162 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign