Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 28.Dub.2024 - 23:57
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 85 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka
OdeslatNapsal: 16.Čer.2008 - 10:37 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 10.Čer.2008 - 12:24
Příspěvky: 51
Bydliště: Praha
Ahoj Chubby,

v první řadě pozdrav tvýmu novýmu kámošovi Kamilkovi :wink: . Já se bohužel kvokat taky teprve učim, ale i když mi to moc nejde, vždycky mě za to Daník s Haničkou pochválej :oops: . Já jsem taky po úklidu klece hned musela provést velké úpravy, přeci jen - čistota půl zdravý, špína celý :cheesy: . Včera jsem taky zkusila vytřít prach za sedačkou, ale oni ji hned odtáhli a vytáhli mě odsud. Což nechápou, že jsem jim chtěla pomoct :?: . Asi taky nemají rádi čistotu, tak jsem jim hned nadělila hromádku do kuchyně :twisted: .

Jo, někdy přijďte s Kamčou na nějakej film, mám velkou sbírku DVD :wink: . Je s nima moc práce, pořád je musim přerovnávat, ale za tu dřinu to stojí. Něco spolu vybereme, mám tam filmy, koncerty :wink:

Tak zatim papa

_________________
Pepinka a Emilka - "Pánem Bohem stvořen, krásný život s tchořem"


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka
OdeslatNapsal: 19.Čer.2008 - 8:27 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 10.Čer.2008 - 12:24
Příspěvky: 51
Bydliště: Praha
Dobré ránko,

včera jsem Daníka s Haničkou pořádně vypekla :mrgreen: . Jak jste mohli nedávno vidět, konečně se mi podařilo (po velikém úsilí) vyšplhat se do květináče :wink: . No a oni si asi mysleli, že je to pro mě hrozná dřina, ale já jsem tam včera dokázala vylézt během maličké chviličky a dokonale jim tu kytku rozhrabat :twisted: . Bohužel mě hned po tom čekala sprcha :evil: , protože jsem byla jak horník, co právě vylezl z uhláku, ale stejně mě ten vítězný pocit natolik ovládl, že během pár minut po sprše jsem tam byla zase :lol: . Opět jsem vypadala jak horník (čili krásně k obrazu svému :wink: ) a opět jsem skončila ve sprše :cry: . Pak jsem to ještě párkrát zkoušela, ale už mě tam nepustili :| . Ale stejně bylo báječné vidět, jak jsou na mě napruzení :twisted: . Už ale prý chystají něco, co mi zamezí tam hrabat, ale já je stejně zase převezu :wink: .

Tak mi držte palečky na všech tlapkách a zatim papa.

_________________
Pepinka a Emilka - "Pánem Bohem stvořen, krásný život s tchořem"


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka
OdeslatNapsal: 19.Čer.2008 - 8:47 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 1.Dub.2008 - 14:10
Příspěvky: 153
Bydliště: Trutnov
Ahojky Pepinko,
taky jsem si myslela jak nad moji paničkou, která je mimochodem velká kytkumilka, vyzraju, ale on vyzrála nademnou. Všechny velký kytky si odnesla do práce a ostatní nechala na vnitřních parapetech na okně. Pro mě je nejhorší, když je zrovna zeleje, ta vůně čerstvě zalitý hlíny, to by bylo rochněníčko..... Škoda, že mi na tlapičkách nenarostly nějaký přísavky, to bych tam pěkně po zdi vylezla a to by bylo žůžo...
Freťule Šmudla


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka
OdeslatNapsal: 19.Čer.2008 - 8:52 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 10.Čer.2008 - 12:24
Příspěvky: 51
Bydliště: Praha
Ahoj Šmudlo,

to se u nás nemůže stát, to je velký fíkus, takže na parapet rozhodně nepůjde :wink: . Myslím, že zůstane na místě a já mu budu moct dát pořádně na frak :twisted: . Jsem totiž velká zahradnice... :mrgreen:

_________________
Pepinka a Emilka - "Pánem Bohem stvořen, krásný život s tchořem"


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka
OdeslatNapsal: 19.Čer.2008 - 9:36 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 1.Dub.2008 - 14:10
Příspěvky: 153
Bydliště: Trutnov
tak to Ti tiše závidím, jenom si dej pozor, aby nekoupili takový kolečka, vprostřed je díra na kmen, který se daj do květináče a pak budeš mít po radosti. Nebo lidi dělaj z kousků dřeva takový mřížky a ty se tam taky dávaj, aby zvířátka nehrabali v květináči - viděla jsem to na návštěvě u fretky Ády.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka
OdeslatNapsal: 19.Čer.2008 - 9:43 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 10.Čer.2008 - 12:24
Příspěvky: 51
Bydliště: Praha
Myslím, že něco takového právě plánují :roll: . Ale nevadí, já jim to stejně zmasakruju :twisted: :twisted: :twisted: :!:

_________________
Pepinka a Emilka - "Pánem Bohem stvořen, krásný život s tchořem"


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka
OdeslatNapsal: 19.Čer.2008 - 10:28 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 23.Dub.2008 - 21:03
Příspěvky: 200
Bydliště: Štětí
a.h.o.j...zdravim...vass..tu.vsechny.
tak..me.tu...cHuby..uci psat...na....online.......fretkááách... :shock: :oops: 8) :lol:
je..to...švándaaa..................................:!ů)púoL""_
prředám to radší cHubymu.......čůůůůůůůůůs

Zdar holky,
už tu Kamčoura postupně zapojuju do aktivit a on mě za to učí ty jeho fretčí kusy :-) a jak říkáte, Kamil skvěle hrabe v květináči, je to žůžo a kor když je zalito :-) heh, děda (Kamilky táta) už to ani neuklízí, protože to nemá cenu 8)
Jenomže právě Kamilinice palice pojede na zahradu a prej přiveze nějaký kameny, nebo co... takže bude útrum... leda spojím síly s Kamilem a společně ty skály odsuneme stranou...hehe :evil: :evil: :twisted:
Už se nemůžu dočkat!!! Jdu si lehnout a nabrat síly...
Páčko! Chubbís a Kamčour :cheesy:

_________________
Chubbík a Kamílek - oba to jsou bílí ďáblíci, které miluju nade vše!!! Jsem do nich bláááázen!


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka
OdeslatNapsal: 20.Čer.2008 - 11:04 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 10.Čer.2008 - 12:24
Příspěvky: 51
Bydliště: Praha
Ahóóój,

tak si představte, měla jsem včera v klícce potopu :!: :!: :!: Moje mistička na vodu byla najednou úplně prázdná, zato všude kolem mokro a ještě se mi nějakou nešťastnou náhodou do toho vysypala spousta kočkolitu, takže to bylo spíš takový bahýnko :shock: . Vůbec nechápu jak se to mohlo stát, zřejmě nějaký přírodní živel :twisted: . Ale Daník mi to hned uklidil a asi zapomněl, že jsem freťulka, protože jsem slyšela něco o prasátkách :roll: . K tomu všemu mi ještě odstěhovali ten můj fíkus, takže teď už nemám kde uplatnit své zahradnické vlohy :evil: .

A ještě si musím postěžovat. Já když si hraju, tak ve zcela výjimečných případech :wink: trošičku kousnu (ale opravdu jenom trošičku :twisted: ) a Hanička na mě kvůli tomu křičí a včera mě dokonce i bouchla :cry: :cry: :cry: . Však já si to s ní vyřídim :mrgreen: .

Chubby a Kamčo, držím palečky na všech 4 tlapkách, určitě budete v pořádku :wink:

_________________
Pepinka a Emilka - "Pánem Bohem stvořen, krásný život s tchořem"


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka
OdeslatNapsal: 20.Čer.2008 - 22:44 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 23.Bře.2008 - 16:10
Příspěvky: 599
Bydliště: Ostrava
Ahojky Pepinko, tak ve vyhrabávání zachůdku nejsi sama, Kača a už i Kryšpínek jsou to samé!!!! :evil: Hlavně čisté záchůdky to je jejich.Teď zrovna uklízejí v předsíni, váli tam sebou a tahají se za krk, tak budu mít vytřeno :lol: . Tak zatím papa

_________________
http://Fretka-doma.blog.cz/
http://Nonano.mondozoo.com
http://ferretmarafiki.wz.cz/


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka
OdeslatNapsal: 23.Čer.2008 - 14:38 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 23.Čer.2008 - 14:22
Příspěvky: 3
ahoj,
tak se páníčci rozhodli,že mi do klícky vecpou na konci července kamarádku.tak nevím jestli se mi s ní bude chtít dělit o všechny hračky,pelíšek,mističky...
jinak včera panička našla moje pečlivě schované hovínko mezi dvd.škoda.už objevili skoro všechny moje skrýše :cry:
no za to jsem ji dneska ráno pořádně kousla do palce u nohy.většinou nosí takové chlupaté ponožky,ale dneska měla smůlu :twisted:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka
OdeslatNapsal: 24.Čer.2008 - 9:09 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 10.Čer.2008 - 12:24
Příspěvky: 51
Bydliště: Praha
Ahoj ahoj,

musím se pochlubit :wink: , včera jsem dostala spoustu nových hraček :cheesy: . Dostala jsem šustivý pytel, móóóc šustivých míčků a taky takovou dlouhou myš, s kterou budu zápasit :twisted: . A ještě takovou velikou rukavici, kterou mi Daník s Haničkou budou pročesávat kožíšek, abych byla ještě větší fešanda :mrgreen: . A abych jim ukázala, že umím být vděčná, tak jsem jim za to na oplátku udělala u dveří náááádherný bobeček :P . Nevděčníci, hned mi za to vynadali :shock: .

Zítra (snad, pokud zase nezapomenu :oops: ) přidám nové fotečky toho, jak jsem byla šikovná a pomáhala jsem s čištěním svojí klícky :wink: .

Tak zatím papa.

_________________
Pepinka a Emilka - "Pánem Bohem stvořen, krásný život s tchořem"


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka
OdeslatNapsal: 26.Čer.2008 - 13:15 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 10.Čer.2008 - 12:24
Příspěvky: 51
Bydliště: Praha
Ahóóój,

tak si představte, měla jsem dneska úraz :cry: . Ráno jsem si jako obvykle tak hezky poběhávala, mimo jiné i po sedačce a i když už jsem se naučila z té sedačky bravurně seskočit 8) (ne jako dřív, kdy jsem dopadla na zem jak placka :cheesy: ), tak jsem to nějak pokazila a trošku jsem si poranila tlapičku. Začala jsem kulhat, tak mě Daník s Haničkou vzali k paní doktorce, která mě prohlídla a říkala, že zlomené bych to mít neměla, ale kdyžtak mi v pondělí udělá rentgen :roll: . Moc mě tam chválili, že jsem krásná :oops: , ale pak mě něčím píchli :cry: , prý proti bolesti, ale to mi teda opravdu pomohli. Taková bolest :evil: . A já přitom byla taková hodná, vůbec jsem se nevykakala do přepravky, způsobně jsem to donesla až domů a vykakala se až do záchůdku. To jsem měla za tu dobrotu... :| .

Bohužel pořád zapomínám foťák, takže zatím nemám ty fotky, jak jsem pomáhala s úklidem. Ale já to brzo napravím :wink: .

Tak papa a pozor na pigára :!:

_________________
Pepinka a Emilka - "Pánem Bohem stvořen, krásný život s tchořem"


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka
OdeslatNapsal: 26.Čer.2008 - 22:19 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 23.Dub.2008 - 21:03
Příspěvky: 200
Bydliště: Štětí
Čus Pepčus 8)
tak se ti musim omluvit za sebe a Kamila, že jsme dlouuuuho neodepisovali, ale oba máme teď doma peklo... jako fakt že peklo ohromný :!:
Začli jsme s Kamčourem trošku sranděrovat... je to prča, jak to hezky mlaská od zadku a tak... mno, nebudu to tak rozebírat, jsi holka a až tolik tomu nerozumíš... ale abych to shrnul, Kamča teď kolem nás lítá a furt prohlíží ty naše výtvory, bere je do toaleťáku a roztírá... taky k nim občas čuchne... fuj, je horší než já... je to fakt hrozná fretka, protože člověk by tohle neudělal :lol:
No... a právě jsme oba s Kamčourem dostali taky pigáro... a ne jen jedno... ale dvě... hrůza!!! Trošku mě to u tý doktorky vyděsilo, ale zmákli jsme to... to víš, jak jsme dva, tak se o sebe opřeme a můžem o tom pokecat... je to fajn... :!: :!: :!:
No a jak nás právě Kamča takhle pořád šmíruje, tak už ani nekakáme tolik vedle, protože nám je furt za zadkem a hned nás čapne a odtáhne... no a tak nemáme vůbec soukromí... leze mi už krkem, tak jsem ji dneska trochu okousal ruku... netvářila se nadšeně... ale co, zasloužila si to, špízlačka jedna :evil:
Jinak s hrabáním už máme útrum, máme tam velký kameny... chjo... a odsunout to nejde... děda to tam nějak zatlačil nebo co...
No, jdu zbaštit kousek toho mňamkózního masíčka, co nám tu teď Kamča s dědou vyvářej... to je na tý srajdě nejlepší... možná se pokusím ještě trošku zředit hovínka, abych takový maso dostával pořád...hmmm :P
Jo a pigár se neboj... zatni zuby a bude to v poho... trošku se pochlap a uvidíš, že to půjde... my to taky zmákli a pak jsme řádili jak draci :twisted:
Tak páček a dobrou noc!!!
Chubby taky krasavec jako ty a Kamílek, co čumí jako debílek :lol:

_________________
Chubbík a Kamílek - oba to jsou bílí ďáblíci, které miluju nade vše!!! Jsem do nich bláááázen!


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka
OdeslatNapsal: 27.Čer.2008 - 8:23 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 10.Čer.2008 - 12:24
Příspěvky: 51
Bydliště: Praha
Ahoj ahooooj,

tak už jsem si konečeně vzpomněla na ten foťák a tady je ta fotka, kde vidíte, že jsem si tu klícku čistila v podstatě sama a ne že mi ji čistil Daník :cheesy: .

Chubby a Kamčo, já půjdu příští týden zase na pigáro a asi dostanu taky dvě :cry: . Jinak bych si zasloužila Oscara za svůj včerejší výkon, s tou nožkou jsem to na ně sehrála bravurně :mrgreen: . Akorát s tím pigárem jsem nepočítala, to tam vůbec nemělo být :shock: . Au au, ještě teď cítim jak to bolelo :( . A brzy už budu mít taky novou kamarádku, tak doufám, že bude fpoho a budeme spolu moct řádit jako tajfun :wink: . Některé věci ji naučím a to by bylo, abychom ten barák nezměnily k obrazu svému :twisted: . Tu léčbu vám trochu závidim, ale doufám, že už brzo budete zdraví.

Tak se mějte všichni hezky a koukejte o víkendu napáchat hromadu rošťáren. Papááááá.


Přílohy:
Pepinka5.JPG
Pepinka5.JPG [ 35.55 KIB | Zobrazeno 1553 krát ]

_________________
Pepinka a Emilka - "Pánem Bohem stvořen, krásný život s tchořem"
Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka
OdeslatNapsal: 27.Čer.2008 - 11:59 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
Miluju Vaše deníčky :oops: :oops: :oops: Vždycky mi zlepší náladu...


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 85 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign