Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 26.Dub.2024 - 0:41
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 85 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Pepinka a Emilka
OdeslatNapsal: 10.Čer.2008 - 15:08 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 10.Čer.2008 - 12:24
Příspěvky: 51
Bydliště: Praha
Ahoj všichni,

jmenuji se Pepinka a od neděle jsem u svého nového páníčka Daníka a paničky Haničky. A protože jsem tu nová, tak doufám, že mě hezky přivítáte a já se zase budu ráda vracet, abych se vám ukázala, jak pěkně rostu :lol:

No, a tohle jsem já, zrovna si hraju, což dělám hróóózně ráda :twisted:


Přílohy:
Pepinka1.JPG
Pepinka1.JPG [ 12.24 KIB | Zobrazeno 3606 krát ]

_________________
Pepinka a Emilka - "Pánem Bohem stvořen, krásný život s tchořem"


Naposledy upravil danik dne 9.Srp.2008 - 13:34, celkově upraveno 2
Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka
OdeslatNapsal: 10.Čer.2008 - 19:27 
Site Admin
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 13:58
Příspěvky: 1863
Bydliště: Prostějov
Roztomilá pusinka :wink:

_________________
>>> Medový květ <<<


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka
OdeslatNapsal: 10.Čer.2008 - 22:28 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 23.Bře.2008 - 16:10
Příspěvky: 599
Bydliště: Ostrava
Ahojík, moc hezká freťulka :cheesy: Tak vítej mezí námi :D

_________________
http://Fretka-doma.blog.cz/
http://Nonano.mondozoo.com
http://ferretmarafiki.wz.cz/


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka
OdeslatNapsal: 10.Čer.2008 - 22:54 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 30.Bře.2008 - 18:37
Příspěvky: 178
Bydliště: Valašské Meziříčí
:lol: Ahojky, jsi rozkošná freťulka. Přejeme hóóódně lumpáren a hóódně tolerantní pánečky :lol:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka
OdeslatNapsal: 11.Čer.2008 - 9:19 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 17.Bře.2008 - 12:38
Příspěvky: 316
Bydliště: Cheb
:wink: Chjůů ta je ale na pořádný pomuchlání myšíška jedna malinkatá :lol:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka
OdeslatNapsal: 11.Čer.2008 - 9:26 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 10.Čer.2008 - 12:24
Příspěvky: 51
Bydliště: Praha
Ahojky,

tak jsem zase tady, děkuju za pěkné přivítání a pochvaly :oops: . Včera mi páníček dal masíčko, nejdřív mě zkoušel krmit, ale byl tak hrozně pomalej, že jsem ho od toho musela vyhnat a krmit se sama. Mňam, to byla dobrůtka :P . No a za tu pomalost jsem ho potrestala bobečkem vedle mého bytečku :twisted: a ráno jsem to zopakovala v obývací stěně :mrgreen: . Zatím jsem chodila jenom na záchůdek, ale když mokrej koberec je tak super :wink: . Snad mi to Daník s Haničkou odpustí a budou mi zase dávat nějaké dobrůtky :roll: .

Tak se zatím mějte všichni moc hezky a já zase brzy přijdu. Papááá

_________________
Pepinka a Emilka - "Pánem Bohem stvořen, krásný život s tchořem"


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka
OdeslatNapsal: 11.Čer.2008 - 11:06 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 23.Dub.2008 - 21:03
Příspěvky: 200
Bydliště: Štětí
Ahoj Pepi krasavice, tak Tě tu vítám mezi náma online-fretkama :P
Já jsem Chubby, krásnej albínek - fotky mám v galerii 8)
Si to tu čtu a musím říct, že bobečky mimo záchod jsou fakt legrace - miluju, když Kamča běhá po bytě a hledá, kam jsem jí to nadělil a pak to sbírá a drhne... hmm... ta vůně na mytí koberce je tak úžasná... když pořádně zapracuju, bude to tak vonět brzy všude... :evil:
I když Kamča říkala něco o dlažbě v chodbě...hm... možná mi to brzy zarazí... :( Uvidím, pokusím se zbaštit co nejvíc granulí, aby je musela kupovat a neměla prašule na ty nekalý plány se změnou doma :twisted:
Tak hovínkům zdar a lumpárnám nazdar...
Chubby

_________________
Chubbík a Kamílek - oba to jsou bílí ďáblíci, které miluju nade vše!!! Jsem do nich bláááázen!


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka
OdeslatNapsal: 11.Čer.2008 - 11:54 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 10.Čer.2008 - 12:24
Příspěvky: 51
Bydliště: Praha
Ahoj Chubby,

už jsme na Tebe koukali, jsi fešák (hlavně v tom kominickým převleku :lol: ). Jo jo, taky předpokládám, že si mokrého koberce ještě hodně užiju :twisted: . My jsme naštěstí v podnájmu, takže žádný nekalý plány na změnu nehrozí a navíc - ten můj nejoblíbenější koberec i stěna jsou v obýváku, tam dlažbu nikdo neudělá :twisted: . A koukám, že jsi jenom o deset dní starší než já :wink:

P.S. Kdyby Daník s Haničkou věděli, že se tady spolu bavíme o našich nelegálních hromádkách, ty by mi dali :twisted: (nebo spíš nedali pamlsky :shock: ).

Tak zatím papa.

Pepule

_________________
Pepinka a Emilka - "Pánem Bohem stvořen, krásný život s tchořem"


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka
OdeslatNapsal: 12.Čer.2008 - 10:11 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 10.Čer.2008 - 12:24
Příspěvky: 51
Bydliště: Praha
Ahoj všichni,

vzhledem k tomu, že Pepinka včera opět navštívila svá dvě oblíbená místa a zanechala zde nepříliš voňavé hromádky :x a následně dnešního rána vytvořila v obývací stěně loužičku :evil: , rozhodl jsem se, že ji potrestám jednodenním zákazem vstupu do jejího deníčku. A to i přesto, že večer ukázala, že se umí i mazlit (zdá se, že drbání za krčkem a za ouškama si nechá kdykoliv líbit :wink: ). Nicméně už taky předvedla, že z ní bude velký horolezec, zde jeden obrázek jejího prvního alpinistického úspěchu :cheesy: .

Tak se zatím mějte fajn a držte palce, ať se ta mrška polepší :roll: .


Přílohy:
P1010585.JPG
P1010585.JPG [ 36.85 KIB | Zobrazeno 3452 krát ]

_________________
Pepinka a Emilka - "Pánem Bohem stvořen, krásný život s tchořem"
Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka
OdeslatNapsal: 16.Čer.2008 - 8:34 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 10.Čer.2008 - 12:24
Příspěvky: 51
Bydliště: Praha
Ahoj,

tak jsem se během víkendu definitivně přesvědčil, že ta naše mrška by nikdy nemohla hrát fotbal (ačkoliv vlohy by na to měla), poněvadž by se během 1. minuty spolehlivě prokousala k červené kartě :lol: . Díky Barvajzovi za inspiraci - je to opravdu tyran :!: :mrgreen: . Kéž by se mi někdy podařilo jí vysvětlit, že kočkolit vyhrabaný ze záchoda je možná skvělá zábava pro ni, ale nikoliv pro mě :evil: ... Jinak jsme absolvovali první koupel, pochopitelně se jí to moc nelíbilo, tak níže jedna fotka sušící se Pepinky :cheesy: . A teď pár slovíček od ní.

Ahoj ahoj,

ti dva si dovolili mě o víkendu vykoupat (sakra proč :?: :!: ) a vyčistit mi klícku, tak jsem jim to hezky osladila. Hned po koupeli jsem se vykakala do mističky s vodou, pak vyválela v kočkolitu, tím kočkolitem si tu klícku zase hezky označila a na závěr jsem ten kočkolit vyházela :twisted: :cheesy: . Já jim dám 8) . Snad si to budou pro příště pamatovat a takový hloupý nápady je přejdou. Taky jsem se naučila vylézt na sedačku, takže už se přede mnou nemají kam schovat :twisted: . A pochopitelně jsem našla spoustu nových míst, kde můžu schovávat svoje bobečky :wink: . Čili, až na tu koupel :cry: prohlašuji tento víkend za mimořádně úspěšný :mrgreen: :cheesy: :twisted: .

Tak zatím páček shledáček a podívejte se, jak mě zřídili :shock:


Přílohy:
Pepinka4.JPG
Pepinka4.JPG [ 21.12 KIB | Zobrazeno 3410 krát ]

_________________
Pepinka a Emilka - "Pánem Bohem stvořen, krásný život s tchořem"
Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka
OdeslatNapsal: 16.Čer.2008 - 9:48 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
:lol: To je teda uličník :lol: Jinak s tím vyhrabáváním...U nás se to začalo dít až po roce jejich života...Nikdy dřív to nedělaly - vyhrabávat záchůdek...Dělala to jen naše první fretka...A byli jsme moc rádi, že to ty naše pupiny nedělaj...Jo a nedávno zjistily, že to je zábava a jakmile je zavřu, dřív než ony samy chtějí, tak to celé vyhrabou - vědí že budu nadávat :lol: Fretky sou prostě neskutečně chytré...Nikdy jsme tomu nevěřila, ale čím víc tato zvířátka poznávám, tím víc mě v tom ujišťují...


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka
OdeslatNapsal: 16.Čer.2008 - 9:51 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 10.Čer.2008 - 12:24
Příspěvky: 51
Bydliště: Praha
No to je na tom právě to zvláštní. Ona si umí říct, že chce zpátky do klece (okusuje ji u vrátek) a stejně to vyhrabe. Asi to fakt byla pomsta z tu koupel :evil: :? . A dneska ráno zase pro změnu vyhrabala svůj venkovní záchod. Je to zlobidlo, ale jako pán bytu si to bohužel může dovolit :cheesy: .

_________________
Pepinka a Emilka - "Pánem Bohem stvořen, krásný život s tchořem"


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka
OdeslatNapsal: 16.Čer.2008 - 9:58 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
No jo, tak viděla, že se doma všichni nejspíš nudíte, tak chtěla, aby ste měli nějakou práci :lol:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka
OdeslatNapsal: 16.Čer.2008 - 10:04 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 10.Čer.2008 - 12:24
Příspěvky: 51
Bydliště: Praha
Já myslim, že už poznala, že s ní se nikdy nenudíme :cheesy: . Ale s tou prací je to asi pravda, má snahu, aby nám nezakrněly kosti :twisted: . Prostě vzala to vedení v domě pevně do rukou (tlapek) :lol: .

_________________
Pepinka a Emilka - "Pánem Bohem stvořen, krásný život s tchořem"


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka
OdeslatNapsal: 16.Čer.2008 - 10:20 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 23.Dub.2008 - 21:03
Příspěvky: 200
Bydliště: Štětí
Ahoj Pepinko,
tak se po delší době zase hlásím k online fretkám :)
Měl jsem teď hafec práce... Kamča mi ve čtvrtek vymyla záchod a klec, takže jsem musel stěhovat, protože tak, jak ona mi to tam umístí je to fakt nesnesitelný... s jejim vkusem by mohla oblíkat houmlesáky :)
No... to ale není všechno... musel jsem jí taky trochu poklidit v pokoji... je to bordelářka a měla pod postelí hafo prachovejch chomáčků, tak jsem byl tááák hodnej a všechny jsem jí je přinesl na chloupkách... hihi, měla radost... řikala něco o smetáku a jak se to tam blbě luxuje... myslím, že jsem jí dost pomohl... ale mlsku jsem nedostal, takže jsem jí pak udělal bobík zase k těm dveřím, jak posledně :) hihi... je hloupá, když si myslela, že když vymetu pod postelí a nedostanu mlsku, tak budu už navždycky hodnej... Nojo...
Ale včera... to vám byl teda den... odpolko mě vzbudila, zase mi vymetla moje bobíky ze záchodu a z ničeho nic tam přišel žlutej freťák... prej Kamil... ale spíš mu budu řikat žluťoch - fakt nechápu, kde se mohl tak vyválet, že je žlutej... a celej... no... možná by mi žlutá taky slušela... hm... budu na to muset přijít... Každopádně ten freťák je fakt dobrej kámoš... učí mě bojový umění, což se mi bude určo brzy hodit na Kamču a taky se honíme v rouře, je to fakt bžunda :-) umí taky kvokat, takže to zkoušim taky, ale moc mi to nejde - nemáš na to Pepi nějakej návod?
No nic, musím pádit zpátky do klece, nebo mě tam Kamča šoupne rychlostí metelesku blesku :D
Tak čus ode mě a Kamila, kterej s počítačem neumí, tak to tu ťukám já...
Písk kvo písk..líp to neumim... zatím :-(

_________________
Chubbík a Kamílek - oba to jsou bílí ďáblíci, které miluju nade vše!!! Jsem do nich bláááázen!


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 85 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign