Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 29.Dub.2024 - 18:35
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 143 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Taková normální rodinka
OdeslatNapsal: 29.Pro.2008 - 13:30 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 30.Bře.2008 - 18:37
Příspěvky: 178
Bydliště: Valašské Meziříčí
Fotecky snad dodam, jen je vsechno moc hekticke - co se tyka prace, tak chystame rekonstrukci cele stupacky v 9ti patrovem panelaku, predvanocni uklid skloubit s praci a jeste zviratky byl docela narocny. Byly zaprazeny i deti, kterym se to samozrejme az tak moc nezamlouvalo. Nastesti existuje internet, takze jsem v obchodech dokoupila uz jen drobnosti :wink: . Takze jen co se k tomu dostanu a ze sta fotek bude mozne vybrat alespon dve ci tri, tak je dodam :P


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Taková normální rodinka
OdeslatNapsal: 29.Pro.2008 - 15:31 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
To víš, jak by se jim to mohlo líbit, když maj prázdniny a chtějí si užívat :-)
Stoupačky v paneláku??? Tak to bude maso - a na docela dlouhou dobu, ne? Už vám řekli, jak dlouho to bude trvat?


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Taková normální rodinka
OdeslatNapsal: 3.Led.2009 - 0:45 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 30.Bře.2008 - 18:37
Příspěvky: 178
Bydliště: Valašské Meziříčí
No zalezi, koho mi na to sef da, pokud jeho lidi, co ve 4 delaj vse, tak pocitam ze nejmin 3 mesice. Pokud mi dovoli firmu odsud, tak 1-1,5 mesice. Jenze on kalkuluje s krizi a s tim, ze nebude poptavka po ubatovani, tak neni ztreba spechat a firme zaplatit o dost vic. Ja zas mam predbezne objednavky a nevim, jestli se mi podari je vykryt, jenze s nim je tezka polemika :(


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Taková normální rodinka
OdeslatNapsal: 11.Led.2009 - 22:36 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 30.Bře.2008 - 18:37
Příspěvky: 178
Bydliště: Valašské Meziříčí
Takze nase novinky - zda se, ze Bertie zacina splaskavat, fluffy ktera zacla rijit cca o tyden pozdeji zatim ne. Takze uvidime a s nejvetsi pravdepodobnosti tento tyden zajedeme na veterinu. Nevim, jestli je to tou jejich riji, ale holky jsou abnormalne hyperaktivni, navic Bertie je ukecana, az mam chvilkama chut ji vymenit za rybicky :lol: . Fluffy zase pro zmenu ani nepipne. No me taky neni do reci, kdyz kouknu na teplomer venku, natoz kdyz musim ven z baraku. Jinak pri porizeni zaka jsem musela slibil, ze zadne dalsi zvire domu uz nepribude, to bylo vynuceny slib pritelaka, ktery vyhlasil stop stav docela rezolutne a kategoricky. Tak jsem rozmazlovala nase zvirectvo a jen tak jsem se toulala po inzeratech s anglickyma buldokama. Jeden inzerat jsem mu ukazala, na fotce nadherne psi mimco. Nejdriv se Dan zeptal na cenu - ta nebyla uvedena, pak na cislo - vytocil, zavolal a koupil. Svete div se - ja nechapu, co se v nem zlomilo, ale jsem moc a moc rada. Samozrejme novy prirustek svedl na me -tvrdi, ze pry jsem vyuzila jeho slabe chvilky, kdyz zrovna prisel unaven z prace a ja mu ukazala ty fotky mimiska. A protoze mu na tu chvilku vypadl mozek, mame psika doma. Pisu psika, jelikoz mame dve jmena a nikdo nechce rozhodnout ktere to bude. Danovi se libi Rony a me zas Dany (to proto, ze mezi nimi je neskutecna podoba - oba jsou kulati, vetsinu casu prospi a nadmiru jim chutna :lol:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Taková normální rodinka
OdeslatNapsal: 11.Led.2009 - 23:28 
Uživatelský avatar
  Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 21:03
Příspěvky: 160
Bydliště: Fiľakovo,Slovensko
Gratulujem k prírastku :lol: ochvíľočku budete mať doma ZOO :lol:

Len prosím ťa, nafoť už tie potvory! :)

_________________
Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Taková normální rodinka
OdeslatNapsal: 12.Led.2009 - 18:12 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
Chi tak to gratulujeme! :) sup sem zase fotky! 8) a kdyz se nemuzete dohodnout udelejte z neho Dony :D Rony a Dany dohromady 8)

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Taková normální rodinka
OdeslatNapsal: 14.Led.2009 - 0:25 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 23.Bře.2008 - 16:10
Příspěvky: 599
Bydliště: Ostrava
Já se přidávám ke gratulaci, zvířatek není nikdy dost :) A přítel se časem otupí jako tem můj :cheesy: Už protestuje jenom naooko, protože ví, že mu stejně nic jiného nezbude :lol:

_________________
http://Fretka-doma.blog.cz/
http://Nonano.mondozoo.com
http://ferretmarafiki.wz.cz/


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Taková normální rodinka
OdeslatNapsal: 25.Led.2009 - 19:53 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 30.Bře.2008 - 18:37
Příspěvky: 178
Bydliště: Valašské Meziříčí
Pridavam novinky takove normalni rodinky :oops: .Fluffy byla na injekci Receptalu, jelikoz jak jsem psala se holky zblaznily a zacly rijit v prosinci. Bertie jsem nechala v sobotu vykastrovat, jelikoz nemame jistotu, ze je ci neni hlucha a poustet tyto geny do potomstva nechci. Kastrace probehla v poradku, normalne papame a pouzivame zachudek. Do dneska byla na samotce, aby ji Fluffy prilis netahala a vecr uvidime, zda-li je dame dohromady, ci Bertie poskytneme soukromi a klidek. Preci jen v kleci jsou tri patra a byla bych nerada, kdyby se nejak natahovala. Ostatni zviratka mi delaj jen samou radost - zakyna Klara likviduje s uspechem vsechny zavesne hracky v kleci, mimo klec vsechny psaci potreby a korkove nazouvaky, buldok Bady (konecne pritelak vymyslel jmeno - abych nebyla obvinena, ze rozhoduji jen ja :lol: ) zatim nezlikvidoval nic, ale urputne se snazi. Byli jsme na ockovani a meli jsme ho zvazit. Pan doktor pouziva elektronickou vahu sklenenou na niz ma polozenu dalsi sklenenou desku, Bady na ni nechtel stat. Pritelak se postavil na vahu, pak kouknul jakou zatez vaha snese (do 150 kilo), vzal na ruce Badyho a na display vahy se objevilo error :cheesy: :cheesy: . Pritelak ma 112 a psik po vazeni se mnou 9 kilo. To byla spatna informac :cheesy: na vaze. Maxik si s Badym rad hraje, ale po chvilce je slyset vrceni jak bojuji a svou pozici.Kdyz uz jde do tuheho, nemusim se angazovat, to vystartuje nase kocka a kupodivu brani Badyho a Maxina proste vyfackuje.
Fotecky fretuli jsem nahrala do galerie.


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 143 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign