Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 29.Bře.2024 - 7:45
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 83 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna Jůlinka
OdeslatNapsal: 31.Kvě.2009 - 17:38 
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 14.Led.2008 - 9:44
Příspěvky: 23
sou veci co se nesmi a delj se ja je taky nenavidim ale mam myslivce soseda u babicky tak je znam..


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna Jůlinka
OdeslatNapsal: 31.Kvě.2009 - 17:49 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 17.Bře.2009 - 11:41
Příspěvky: 238
Bydliště: Praha
Thais_ napsal:
Nemyslím, že je dobré schválně chtít domů kunu. Přece jenom fretka je už pěknou řádku let domestikovaná, ale kuna ne. Samozřejmě souhlasím s tím mít doma kuňátko které nemá mámu, a samo by umřelo. Ale pokud vyrůstá normálně, tak jí v přírodě nechat. A myslivce taky nesnáším, přítel chodí na VŠ na lesárnu a co tam ty kluci vyprávěj, co ze srandy zastřelí :roll: :x :x :x


Naprosto souhlasím. A když už někdo chce mít doma kunu, tak mi právě přijde dobré zkusit si sehnat nějakou, která už nemůže v přírodě být. Stejné je to třeba s veverkami. Měli jsme maličkou veverku, kterou našli lidé zraněnou a přinesli nám ji, bohužel asi měla nějaké vnitřní zranění a za pár dnů umřela, bylo to úžasné mít ji doma, chtěla bych veverku (tedy s tím zvěřincem, co mám teď, tak ani ne, ale jednou třeba jo), ale vím, že jsou veverky třeba ve stanicích pro hendikepované živočichy, tak kdybych ji chtěla, tak odtamtud. A pro kuny existuje útulek. A určitě tam mají nějaké, co už se nemohou vrátit do přírody.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna Jůlinka
OdeslatNapsal: 31.Kvě.2009 - 17:52 
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 14.Led.2008 - 9:44
Příspěvky: 23
to je jasni ale kdyz se najsde polomrtva kuna tak je lepsi kdyz si jií veme nekdo kdo ma skusenosti s fretkama.. tak jsem si ji vzal... jsem za ni rat ale jinak bych si ji z prirodi nevzal.. a asi mych tudle debatu ukoncil nema to smisl resit akorat zbitecne zaplnujem todlůe vlakno..


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna Jůlinka
OdeslatNapsal: 31.Kvě.2009 - 18:18 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 30.Led.2008 - 22:22
Příspěvky: 315
Bydliště: Jablonec nad Nisou
To jsem přesně věděla,že se přidáš do tohodle vlákna Tomáši,ale měl by sis hlavně přečíst tohle vlákno!!
viewtopic.php?f=12&t=528


a za druhý,nelži!! žádnou polomrtvou kunu jsi nezachraňoval, užmi zas vážně piješ krev těma kecama prolhanejma.

Stejně to celý skončí nakonec tím, že nezvládneš dospívání kuňáka a buhví jak to skončí. Už jen proto, že nerespetuješ podstatu toho zvířete, to není žádnej domácí mazlíček. Což ti dá pořádně poznat až vyroste. Samičku možná někdo - velmi rozumný, jako majga zvládne, ale samce rozhodně ne, za to ti ručím. A ty bys nezvládl ani tu samici dospělou, uvidíme za rok. Ale už ted je mi toho zvířete líto.

Co vubec dělají tvoje fretky, jak se jim věnuješ ?? Ted to vypadá,že nic jinýho tě nezajímá, jen kuňák !!


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna Jůlinka
OdeslatNapsal: 1.Čer.2009 - 10:29 
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 14.Led.2008 - 9:44
Příspěvky: 23
aha muj je hrozne rostomilwej nekose moc (nikdy ne do krve) je strasne hodnej s fretkama si hraje papa granulky misky:) sice je neumi zabit (zabiji mi je fretky) ale miluje je a v cera dostal celi vajco ti jo ten bil steklej kdyz se nekdo priblizil a chtel mu ho vzit:) v cera si hral s packou od kralika babicka toho kralika zabila a dala mi packy a vnitrosti a s tim povoleni to zalezi jesli te nekdo neuda otom to je podle myslivkyho zakona co se najde v prirodese musi odezdat... ale kdyby te nekdo udal tak by ti dali jen pokutu.. ja jsem 1dko na karlovarku o to povolni zadal vecina lidi to ma na cerno...


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna chovaná v zajetí
OdeslatNapsal: 1.Čer.2009 - 10:37 
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 14.Led.2008 - 9:44
Příspěvky: 23
ja ji nasel polochciplou na pude us jen slabe knucela a nehejbala se ..


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna Jůlinka
OdeslatNapsal: 1.Čer.2009 - 10:47 
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 14.Led.2008 - 9:44
Příspěvky: 23
hm.. mi fretky se maj moc dobre jen onich tolik nemluvim...tak kdyz to chces vedet tak s nima resi :
rozarka:ma jak to vypada spate provedenou kastraci tak pude aasi na opravu a ucpavaj se ji cevi okolo unich bolcu..
megina kuli falesce na nakej zanet tak chodim s ni na inekce antibiotik ale asi to skonci kastraci
beruska si urazila pulku zoupku..
meda je naaprosto v pohode jenmi kouse kunu..

a jesli muzu poprosit nech me :( a u me bila i kontrola hjesli je mam v dobrich podmikach a mam to si na tom posutku muzes precist..


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna Jůlinka
OdeslatNapsal: 1.Čer.2009 - 11:00 
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 14.Led.2008 - 9:44
Příspěvky: 23
ja jsem moc rat ze tu je nekdo kdo tu ma taky kunu a muze nmi úpak poradit kdyz bude problem

jen jsem se cchtel zeptat kouse kabeli? mam je zadalat raci?


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna Jůlinka
OdeslatNapsal: 1.Čer.2009 - 12:05 
Site Admin
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 13:58
Příspěvky: 1863
Bydliště: Prostějov
tomáši, to je o kunách známo, že koušou kabely a hadičky. :wink: A určitě bys měl mít místo, kde se kuna pohybuje dobře zabezpečeno. A hádám, že kuna se proti fretce dostane fakt všude.

_________________
>>> Medový květ <<<


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna Jůlinka
OdeslatNapsal: 1.Čer.2009 - 12:42 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 13.Kvě.2009 - 20:55
Příspěvky: 23
Napsala jsem už dva příspěvky nějak jsem je asi blbě odeslala. Nicméně kuny koušou kabely, do aut se kvůli nim dává speciální rušička. U nás Julča zrušila co se dalo od sluchátek k telefonu po kabely k reprobednám a další. S tím se prostě musí počítat a kabely zaklopit do lišt. Pod kobercem to nepomůže má na to radar a rozcupuje i koberec.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna Jůlinka
OdeslatNapsal: 1.Čer.2009 - 15:28 
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 14.Led.2008 - 9:44
Příspěvky: 23
dekuju


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna chovaná v zajetí
OdeslatNapsal: 1.Čer.2009 - 15:48 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 30.Led.2008 - 22:22
Příspěvky: 315
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Tomáši!! nelži!! mám ti sem zkopírovat ty kecy co jsi napsal na druhým foru, myslíš si, že tady tě nikdo nezná? to se pleteš, tady tě znají uplně stejně, většina lidí čte obě fora.

jestli budeš lhát a oblbovat, tak narazíš tady zrovna tak, jako tam.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna chovaná v zajetí
OdeslatNapsal: 1.Čer.2009 - 16:04 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 5.Led.2008 - 21:09
Příspěvky: 876
Bydliště: Přerov
On mi přijde vším, jako pacient psychiatrické léčebny, kterému bych nesvěřil žádné zvíře, ten člověk má viditelný psychický problém :roll:

_________________
http://pejan.rajce.idnes.cz/Nasi_fretaci/
http://pejan.rajce.idnes.cz/Nasi_fretaci_2009/
http://pejan.rajce.idnes.cz/Amalka/
http://pejan.rajce.idnes.cz/Mladata_2010/
http://old.stream.cz/?m=video&a=user_vi ... _id=164416


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna chovaná v zajetí
OdeslatNapsal: 1.Čer.2009 - 16:12 
 E-mail  Profil

Registrován: 7.Led.2009 - 14:27
Příspěvky: 90
tomas1000 napsal:
ja ji nasel polochciplou na pude us jen slabe knucela a nehejbala se ..



Možná bych přidala ještě něco.
Přečti si co jsi napsal než to pošleš !!!!!!! :frown:
Né jenom tady ale i na jiných fórech. :frown:
Nedá se to číst je to jako by to psal nějaký analfabet nebo děcko s 2 třídy základní školy. :idea:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna chovaná v zajetí
OdeslatNapsal: 2.Čer.2009 - 9:11 
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 14.Led.2008 - 9:44
Příspěvky: 23
no jo tak ji nesel nakej chlap a dal ji do zverace ten den co ji tam donesl tak jsem tam prisel ja a vzal jsem si ho ale jej spal nemel silo se hejbat...
nechte me prosim:( me se to lip rika ze jsem ji nasel ja protoze pak se lidi moc ptaj..


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 83 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign