Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 26.Dub.2024 - 18:19
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 83 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna chovaná v zajetí
OdeslatNapsal: 2.Čer.2009 - 12:14 
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 11.Kvě.2008 - 9:07
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha
Mno.. jestli ono to nebude ještě trochu jinak.. např. Tomáš tu bravurně líčí, jak není problém podplatit myslivce, pak že u jeho babičky myslivci jsou... A najednou má kunychtivý Tomáš kuňátko, které prvně našel on, a pak ho vlastně sehnal ve zveráku, kam ho dal chlap, co ho našel na polomrtvého na půdě.. Tak já nevim no, Tomáš kunu dlouho chtěl :wink: :)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna chovaná v zajetí
OdeslatNapsal: 2.Čer.2009 - 12:29 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 5.Kvě.2009 - 15:29
Příspěvky: 532
Bydliště: Praha 4 - Modřany
Gabriela napsal:
Mno.. jestli ono to nebude ještě trochu jinak.. např. Tomáš tu bravurně líčí, jak není problém podplatit myslivce, pak že u jeho babičky myslivci jsou... A najednou má kunychtivý Tomáš kuňátko, které prvně našel on, a pak ho vlastně sehnal ve zveráku, kam ho dal chlap, co ho našel na polomrtvého na půdě.. Tak já nevim no, Tomáš kunu dlouho chtěl :wink: :)


Souhlas, je to pokaždý jiná verze a nakonec to bude ještě úúúplně jinak


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna Jůlinka
OdeslatNapsal: 2.Čer.2009 - 13:09 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
boža napsal:
To jsem přesně věděla,že se přidáš do tohodle vlákna Tomáši,ale měl by sis hlavně přečíst tohle vlákno!!
viewtopic.php?f=12&t=528

a za druhý,nelži!! žádnou polomrtvou kunu jsi nezachraňoval, užmi zas vážně piješ krev těma kecama prolhanejma.

Stejně to celý skončí nakonec tím, že nezvládneš dospívání kuňáka a buhví jak to skončí. Už jen proto, že nerespetuješ podstatu toho zvířete, to není žádnej domácí mazlíček. Což ti dá pořádně poznat až vyroste. Samičku možná někdo - velmi rozumný, jako majga zvládne, ale samce rozhodně ne, za to ti ručím. A ty bys nezvládl ani tu samici dospělou, uvidíme za rok. Ale už ted je mi toho zvířete líto.

Co vubec dělají tvoje fretky, jak se jim věnuješ ?? Ted to vypadá,že nic jinýho tě nezajímá, jen kuňák !!


Jo tak to souhlasim! Doufala, jsem ze Tomas tohle vlakno nikdy nenajde :x Pry nasel polomrtve! Vedou se v utulcich zaznamy, kam slo ktere zvire? Myslim, ze v tom Decinskem bude u jedne te kuny napsano: Tomas Valachovic.. Jen vubec nechapu, ze jemu to zvire dali :(

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna Jůlinka
OdeslatNapsal: 2.Čer.2009 - 13:27 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 5.Led.2008 - 21:09
Příspěvky: 876
Bydliště: Přerov
Jen vubec nechapu, ze jemu to zvire dali :(

Protože neviděli jeho výplody na internetu, být v tom útulku já, nedostal by ani ochočenou žížalu :roll:

_________________
http://pejan.rajce.idnes.cz/Nasi_fretaci/
http://pejan.rajce.idnes.cz/Nasi_fretaci_2009/
http://pejan.rajce.idnes.cz/Amalka/
http://pejan.rajce.idnes.cz/Mladata_2010/
http://old.stream.cz/?m=video&a=user_vi ... _id=164416


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna Jůlinka
OdeslatNapsal: 2.Čer.2009 - 13:32 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 17.Bře.2008 - 12:38
Příspěvky: 316
Bydliště: Cheb
:roll: :roll: :roll: na to není slov.... :frown:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna chovaná v zajetí
OdeslatNapsal: 2.Čer.2009 - 13:54 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 13.Kvě.2009 - 20:55
Příspěvky: 23
Milý Tomáši, máte v Zverimexu pěkný blbce, protože jinak by věděli, že kuna do Zverimexu nepatří, patří do stanice pro divoká zvířata. To že ti ji dali si myslím je samo o sobě přestupek. Sehnat kunu asi problém není, ale snad nikdo rozumný by ji nesháněl to by totiž úmyslně udělal přestupek. Nevím jací jsou myslivci u vás, ale u nás jsou dost rozumní a vědí,kde kuny hnízdí, ale nikomu to něřeknou ani by ji nikomu nedali. Máme tu i myslivce, který také odchoval 2 kuny a liščata. Ty kuny chtěl vrátit do přirody,ale jak na něj byli zvyklé tak to vyšlo jen u jedné tu druhou někdo nakopnul, když šla na zastávku autobusu čekat na svou paničku a umřela. Liščata mu zase někdo vypustil dřív než je stačil zvyknout na volnost. Takže je vidět, že divoké zvíře, když si zvykne na lidi je nebezpečnější než když je plaché a také je v nebezpečí kvůli lidem, já osobně bych taky měla strach, kdyby se venku ke mně hnala kuna nebo liška, bych si myslela, že je vzteklá.
Takže mít kunu je závazek a dost si to rozmysli, není to na rok ani na dva, může to být i na sedm let i více. Teď je malá a hezká, ale za pár měsíců, no to uvidíš. Naši Julču mi přinesl domů syn a touha o ni pečovat a venčit jí mu vydržela tak 14 dní. Loni donesl kotě a teď se starám já. Snad máš víc trpělivosti, budeš ji potřebovat.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna Jůlinka
OdeslatNapsal: 2.Čer.2009 - 14:17 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
pejan napsal:
Jen vubec nechapu, ze jemu to zvire dali :(

Protože neviděli jeho výplody na internetu, být v tom útulku já, nedostal by ani ochočenou žížalu :roll:


Obrázek No ale prece museli videt jeho 8) :-X

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna chovaná v zajetí
OdeslatNapsal: 2.Čer.2009 - 14:17 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 17.Bře.2008 - 12:38
Příspěvky: 316
Bydliště: Cheb
:) Ahoj já když to tak tady čtu,,já si myslím, že Pan Tomáš nemá voubec žádnou kunu,,natož jiné zvíře...myslím, že se prostě cití sám opuštený a chce býti zajímaví...a ví že na každej jeho odkaz se někdo chytne a debata je nasvětě :mrgreen:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna chovaná v zajetí
OdeslatNapsal: 2.Čer.2009 - 14:20 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
Hlavne ta kuna nebyla vubec v zadnem zverimexu, ani na pude.. Tomas chtel kunu a pak nekdo zkopiroval bohuzel odkaz na Decinsky utulek, kde byla dve mladata a hned na to psal Tomas, ze ma kunu :? takze odkud asi tak je? Hlavne ono tema flekama byla ta jeho kuna podobna jednomu mladeti z toho Decina, takze tak :(

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna chovaná v zajetí
OdeslatNapsal: 2.Čer.2009 - 14:22 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
Zuzanka napsal:
:) Ahoj já když to tak tady čtu,,já si myslím, že Pan Tomáš nemá voubec žádnou kunu,,natož jiné zvíře...myslím, že se prostě cití sám opuštený a chce býti zajímaví...a ví že na každej jeho odkaz se někdo chytne a debata je nasvětě :mrgreen:


:( Bohuzel Zuzanko, takhle to nebude :(:( Tomas nebude mit kunu, az vyroste, prijde do puberty a udela mu z bytu kulnicku na drivi a nebude ji zvladat :(:( Chtel ji brat na sraz ceskeho klubu, takze opravdu ji BOHUZEL ma :| :frown:

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna chovaná v zajetí
OdeslatNapsal: 2.Čer.2009 - 14:31 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 13.Led.2009 - 13:25
Příspěvky: 501
Bydliště: Jihlava, Havířov, Mikulov
Když někdo řekne: "Vždycky jsem chtěl mít kunu", zní mi to v uších stejně, jako by řekl: "Vždycky jsem chtěl, aby mi nějáká kuna zdemolovala byt. Netuším sice, co chov kuny v zajetí obnáší, ale přijde mi cool chovat zvíře, které jinak patří do přírody...."

Prostě je úplná hovadina chtít mít doma kunu...

_________________
Katka, fretečka Myška, a Opiculka za duhou


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna chovaná v zajetí
OdeslatNapsal: 2.Čer.2009 - 14:32 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 17.Bře.2008 - 12:38
Příspěvky: 316
Bydliště: Cheb
:wink: mno tak to pak Panu Tomíšovi držím palečky 8)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna chovaná v zajetí
OdeslatNapsal: 2.Čer.2009 - 15:09 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 13.Led.2009 - 13:25
Příspěvky: 501
Bydliště: Jihlava, Havířov, Mikulov
Aby to, Zuzanko, nedopadlo nakonec tak, že za pár měsíců budeme panu Tomášovi držet palečky všichni, včetně Boži :lol: Já bych kunu domů nechtěla a mohli by mi stokrát vnucovat zraněné, hladové, polochcíplé, položivé mládě... Možná kdybych měla holobyt o kuchyňské lince a jednom gauči z roku 1930 by se o tom dalo uvažovat, ale domácího mazlíčka si představuju jinak... Ať se na mě pan Tomáš zlobí jak chce, ale podle mě je blázen...

_________________
Katka, fretečka Myška, a Opiculka za duhou


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna chovaná v zajetí
OdeslatNapsal: 2.Čer.2009 - 15:52 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 30.Led.2008 - 22:22
Příspěvky: 315
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Ono je to asi tak že nás všechny Tomáš posuzuje podle sebe, a myslí si že jsme totálně všichni uplně blbí, dva roky měl inzeráty že shání kuní mládě , to si myslím že vysvětluje mnohé.
A já tedy nedržím palce Tomášovi, já držím palce jeho fretkám a tomu chudákovi kuňákovi. A moc doufám že Tomášovi uteče v pubertě, kéž by, naštěstí pubertální mladý se do přírody ještě začleňují dobře, nevyhledávají zpětně člověka. Samci většinou ne. Jelikož Tomáš nemá základní povědomí o fretkách a taky ten jeho "chov" podle toho vypadá, jak to asi musí vypadat s chovem kuňáka? Že má například úplně jiný nároky na stravu , a atd.
A jak začne kuňák značkovat, tak Tomáše jeho ubozí sousedi vykostí...
zlatý fretky, ty totiž nesmrdí, proti kuním samcům fakt ne.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna chovaná v zajetí
OdeslatNapsal: 2.Čer.2009 - 16:14 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 5.Led.2008 - 21:09
Příspěvky: 876
Bydliště: Přerov
Hm pokud jeho písemný projev odpovídá IQ, tak snad aby ty zvířata ochraňoval sám nejvyšší, jak jsem ateista, dám na modlení. :roll:

_________________
http://pejan.rajce.idnes.cz/Nasi_fretaci/
http://pejan.rajce.idnes.cz/Nasi_fretaci_2009/
http://pejan.rajce.idnes.cz/Amalka/
http://pejan.rajce.idnes.cz/Mladata_2010/
http://old.stream.cz/?m=video&a=user_vi ... _id=164416


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 83 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign