Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 20.Dub.2024 - 5:53
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 83 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna chovaná v zajetí
OdeslatNapsal: 2.Čer.2009 - 16:30 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 17.Bře.2009 - 11:41
Příspěvky: 238
Bydliště: Praha
Člověk s takovým IQ, jemuž odpovídá psaný projev by snad ani nezvládl obsluhovat počítač... Takže to až tak zlé třeba nebude, snad...

Taky to může být disgrafie.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna chovaná v zajetí
OdeslatNapsal: 2.Čer.2009 - 17:09 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 5.Led.2008 - 21:09
Příspěvky: 876
Bydliště: Přerov
Taky to může být disgrafie.

To jsem tvou větou myslel. "jestli psaný projev odpovídá IQ" tady pokud to není vrozená indispozice. Ale pokud vidím, ten člověk byl vyloženě přistižen při lži a prásknul se sám, jen tím, že píše po různých forech různé věci, které si jiní lidi dali dohromady i s jeho osobou. Takže tu disgrafii pomalu vylučuju

_________________
http://pejan.rajce.idnes.cz/Nasi_fretaci/
http://pejan.rajce.idnes.cz/Nasi_fretaci_2009/
http://pejan.rajce.idnes.cz/Amalka/
http://pejan.rajce.idnes.cz/Mladata_2010/
http://old.stream.cz/?m=video&a=user_vi ... _id=164416


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna chovaná v zajetí
OdeslatNapsal: 2.Čer.2009 - 20:38 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 13.Kvě.2009 - 20:55
Příspěvky: 23
Mohu k tomu jen dodat, že kuna v bytě je tak trochu katastrofa, Tomáš bude muset počítat s tím, že mu občas nadělá z trička síťovku. Naše kuna nemá ráda návštěvy takže ji zavíráme, přece jenom lidi nejsou zvyklé na její rychlé reflexy. Když ji byli ty 3 měs. co té Tomášově tak chodila pomalu nebo spíš se dala se dohnat. Až bude větší tak uvídí tóčo, narozdíl od fretky je kuna lezec. Umí vyšplhat po zácloně až nahoru na garnyž, pokud máte vyšší skříně tak na ně klidně vyleze, skáče do dost velké vzdálennosti, nesmíte v její přítomnosti v pokoji větrat, musíte postupně. Umí lézt po omítce, zlehka by vzala čáru. Je toho dost a dost, a má velmi zručné tlapky. A když ji naštvete nezná přátele klidně kousne i mně sice mně pak olíže a kouká smutně, ale kousne. Nevím kde Tomáš žije, jak má ubytované fretky, jak se k tomu staví rodiče nebo prarodiče, kde bydlí není to jen o něm, teď se bude kuňák všem líbit, ale až začne kousat bude na něj rodina třeba tlačit, ono to není jen tak. U nás máme s manželem rozhodovací právo my, ale třeba mí rodiče, by mě s kunou vyhodili. Pokud Tom chodí do práce jak s ní chce být co nejčastěji. Taky je to hlavně noční zvíře, hlavně nesnáší procházky v teple, nedělá jí to dobře, prostě je toho moc na co si bude muset zvyknout. Pokud bude jako Julča bude na ostatní zvířata žárlit, a u samce v době říje no nevim, snad nemá freťáka aby mu ho kuňík neodrovnal. Dosst pesimismu asi bysme měli držet palce oběma, aby jednou kuňáka někdo nepraštil až bude nepohodlný a pořádně zaútočí a Tomášovi, aby mu neskočil do obličeje a nepotrhal ho. Toť vše.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna chovaná v zajetí
OdeslatNapsal: 2.Čer.2009 - 22:15 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 30.Led.2008 - 22:22
Příspěvky: 315
Bydliště: Jablonec nad Nisou
ja nevím jestli je Tomáš dysgrafik,
on tvrdí že je dyslektik, což je blbost.
IQ v jednotkách řekla bych, což s jakoukoli dysfunkcí nemá co dělat.
Bydlí sám.

Protože už o něm víme hodně, nedovedu si představit,jak to s kunou dopadne, a to mu dva roky hodně lidí vysvětlovalo,aby to nedělal.
Magjo, je to uplně úžasný, co jste s Julinkou dokázali a musí to být nádhera. Žít s takovým zvířátkem je záviděníhodný.

Ale Tomáš není ani natolik erudovaný, a ani si nikdy nedá poradit, nic o kunách neví, není schopný zvlášt samce zvládnout, nevěřím tomu. I když tu bude psát,jak je ten jeho mazlivej a klidnej. Nikdy mu to nebudu věřit.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna chovaná v zajetí
OdeslatNapsal: 3.Čer.2009 - 13:00 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
Jj cist co pise Magja je uzasny, moc krasne se to cte a clovek toho tvorecka primo vidi pred ocima, kdyz dela ty sve lumparnicky. Ale cist Tomase, to je k placi.. Stejne jako Boza neverim, kdyz pise, jak je "kunik" hodnej a pod :(

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna chovaná v zajetí
OdeslatNapsal: 3.Čer.2009 - 13:12 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
Myslím, že Tomášovi už nevěří nikdo ani nos mezi očima :!:

_________________
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna chovaná v zajetí
OdeslatNapsal: 3.Čer.2009 - 14:44 
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 14.Led.2008 - 9:44
Příspěvky: 23
tak ja to visvetlim jak to vlasne bylo at nejsou spekulace..
jo chtel jsem ji dal jsem sude inzerati ale bohuzwel se nikdo neozval

pak jsem se prestehoval do chodova tak po par mesicu me napadlo se jit podivat do zverimeksu tam jsem nasel v maliky kleci vihuble male kunatku po pul hodine premlovani mi ho DALI dostal se tam tak ze nekdo neco potreboval na pude toho obchodniho domu kde je zverimex a nasel ji tam jak tam knuci tak ho automaticky odnesl o patro niž do toho zverimexu aby nechciplu ...


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna chovaná v zajetí
OdeslatNapsal: 3.Čer.2009 - 16:51 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 5.Kvě.2009 - 15:29
Příspěvky: 532
Bydliště: Praha 4 - Modřany
tomas1000 napsal:
tak ja to visvetlim jak to vlasne bylo at nejsou spekulace..
jo chtel jsem ji dal jsem sude inzerati ale bohuzwel se nikdo neozval

pak jsem se prestehoval do chodova tak po par mesicu me napadlo se jit podivat do zverimeksu tam jsem nasel v maliky kleci vihuble male kunatku po pul hodine premlovani mi ho DALI dostal se tam tak ze nekdo neco potreboval na pude toho obchodniho domu kde je zverimex a nasel ji tam jak tam knuci tak ho automaticky odnesl o patro niž do toho zverimexu aby nechciplu ...



Jo tys ho strašně chtěl a pak ses šel náááhodou podívat do zveráče a on tam byl. Hele my nejsme blbí :D


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna chovaná v zajetí
OdeslatNapsal: 4.Čer.2009 - 14:47 
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 14.Led.2008 - 9:44
Příspěvky: 23
ja vedel ze mi to neuverite poto jsem si vimyslel ze jsem ji nasel ja.. ale bohuzel neumim lhat tak se vzdycky do toho zamotam... je ale suprovej moc hodnej:)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna chovaná v zajetí
OdeslatNapsal: 4.Čer.2009 - 16:26 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 16.Dub.2008 - 18:04
Příspěvky: 618
Bydliště: Trutnov
:lol: :lol: :lol: a že mi to dalo, než jsem se dočetla konce :lol: :lol: :lol:

_________________
http://www.tchorenky.websnadno.cz/

http://www.potkanky.websnadno.cz


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna chovaná v zajetí
OdeslatNapsal: 4.Čer.2009 - 17:52 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 30.Čer.2008 - 11:17
Příspěvky: 286
Bydliště: Prachatice
Mamute, mě taky :lol: Jinak Tomasi, nesuď mě za to, že sem chtěla miminka!!!! A že jsem nezodpovědná!!! To ty jsi nezodpovědný!!! A je moje věc, jestli je mam nebo ne!!!! Ty chceš zase křížit fretku s kunou!!!! Já aspoň fretku s fretkou!!


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna chovaná v zajetí
OdeslatNapsal: 5.Čer.2009 - 10:35 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 17.Bře.2008 - 12:38
Příspěvky: 316
Bydliště: Cheb
8) Omlouvám se , že se k tomu tak vracím, ale náhoda mi dala, že včera za mnou do práce přišel pán, a že také našel malou fretku :wink: a že ji má v autě, a že neví co s ní..tak já zase jasně,,není problém,,,a jak otevřel auto..a v kolečku smotaná malá kuna....okamžitě jsem ho odkázala, do Domu dětí a mládeže SOVA, kde mají malé mini zoo,,,at ji tam dá,,,že se o ni postrají,,,,díky bohu majitelé DDM Sova si jí vzali a postrají se o ní,,Tak věřím, že totö kunátko,,bude fajn,,Pánovi jsem hned řekla až zas u své chalupi najde kunu,,,at ji tam nechá, matka se o něj určo každou chvilku ohlásí :wink: :mrgreen:
Uf už jsme se lekla, že bychom doma měli kunu taky,,mno prrr ani náhodou,,mno fakt nevim co bych s ní dělala :| :roll: :shock: :)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna chovaná v zajetí
OdeslatNapsal: 30.Srp.2009 - 17:11 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 17.Bře.2009 - 11:41
Příspěvky: 238
Bydliště: Praha
Ááááááá... už je to tady :evil:
Mnohými bohužel předvídaná událost:

Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-08-30, 17:55
daruju kunu skalni je ochocena hodna ale bohuzel nemam pro ni vyhovujici podminky je to kluk pul roku starej
kontakt:724304897
tomas1000@seznam.cz

chodov u sokolova


Šmačko, nepsala jsi tu před nějakou dobou, že chceš kunu???


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna chovaná v zajetí
OdeslatNapsal: 30.Srp.2009 - 19:04 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 23.Bře.2008 - 16:10
Příspěvky: 599
Bydliště: Ostrava
Žabko, zrovna dneska jsem si četla vlákno na fretka.cz o Tomášovi a jeho "pomoci" fretkám, se mi teda pěkně zvedl kufr. Aspoň, že jí dá pryč, snad se najde někdo se zkušeností a zajistí potřebnou péči a snad si tento člověk konečně uvědomil, že prostě na zvířata nemá a už si nic nepořídí :roll:

_________________
http://Fretka-doma.blog.cz/
http://Nonano.mondozoo.com
http://ferretmarafiki.wz.cz/


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kuna chovaná v zajetí
OdeslatNapsal: 30.Srp.2009 - 20:50 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 8.Srp.2009 - 13:57
Příspěvky: 236
Něco málo ke kuně. Vlastně taky jsem jí měla. I když to byl spíš nevítaný host. Usídlila se nám na půdičce a fakt mi lezla krkem. Mám trochu problémy se spaním a ona vždycky v noci dělala takový bordel. Vypadalo to jako, když tam stěhuje cihly nebo co. A tu hromadu, co tam udělala, hrůza :evil: .


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 83 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign