Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 23.Dub.2024 - 12:16
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 85 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka a Emilka
OdeslatNapsal: 24.Srp.2008 - 21:02 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
Zdárec, konečně vytoužené fotky :D Jsme moc rádi, že se jim v novém líbí...Holky jsou už taky zabydlené v novém :D Pěkně jste jim to tam zařídili..


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka a Emilka
OdeslatNapsal: 26.Srp.2008 - 11:44 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 10.Čer.2008 - 12:24
Příspěvky: 51
Bydliště: Praha
Ahoj všechny freťule a freťuláci,

vzhledem k tomu, že jsme to teďka trochu zanedbávaly, tak se zase hlásíme po kratší době :oops: . Dneska nám přišel balíček od Frodíka :mrgreen: , tak jsem se hned pustila do rozbalování. To bylo moc bezva, mě rozbalování hrozně baví :P , akorát že mi s tím Emilka vůbec nepomohla. Místo toho radši chrápala :evil: . Asi jí budu muset vysvětlit, že nemůžu všechno obstarávat sama... No a dostaly jsme granulky, takovou hezkou šustivou kytičku do voliérky a taky větší záchod. No že prej moc kakáme a že nám to občas ulítne :shock: . Tady se konečně Emilka projevila a hned jak ten záchod dal páníček do našeho domečku, tak ho Emilka hezky vyhrabala :twisted: . Je to holka šikovná, páníček nadával jak ďábel :cheesy: . Je vidět, že už se ode mě něco naučila 8) . A ten původní záchod nám dali na chodbu, tam co chodíme rády kakat na podlahu :roll: . No, jestli si myslí, že teď budeme chodit na ten záchod... :twisted:

Tak se mějte moc hezky a dolů vám pšouknu tři fotečky toho, jak jsem rozbalovala a jak teď vypadá náš domeček :wink: . Papááá a pšouk.

Pepinka

P.S. Mám vzkázat pšouk od Emilky :cheesy:


Přílohy:
Pepinka15.JPG
Pepinka15.JPG [ 21.06 KIB | Zobrazeno 2616 krát ]
Pepinka14.JPG
Pepinka14.JPG [ 26.5 KIB | Zobrazeno 2610 krát ]
Pepinka a Emilka9.JPG
Pepinka a Emilka9.JPG [ 30.43 KIB | Zobrazeno 2606 krát ]

_________________
Pepinka a Emilka - "Pánem Bohem stvořen, krásný život s tchořem"
Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka a Emilka
OdeslatNapsal: 5.Říj.2008 - 18:32 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 10.Čer.2008 - 12:24
Příspěvky: 51
Bydliště: Praha
Ahoj všechny freťulky a freťuláci,

my už jsme tady s Emilkou hrozně dlouho nebyly, tak se Vám musíme zase ukázat :wink: . Ale nejdřív si musíme popřát ke včerejšímu "Dni zvířátek", takže všechno nej!!! :D

My jsme tu dlouho nebyly, protože páníček má novou práci, chodí domů až k večeru, panička taky, takže to už na internet prý není nálada. Ale páníček je moc hodný, abysme tu s Emilkou nebyly celý den zavřený, tak nám zajistil ferret-sitter :cheesy: . Každý den za námi chodí babička a pouští nás, za což se jí pokaždý odvděčíme pár pořádnýma kousancema a několika bobečkama, který ona pak musí uklízet :twisted: .

No a co je novýho? Takže, Emilka už je hodně veliká, už mě přerostla, ale to nic nemění na tom, že majitelkou bytu jsem pořád já :cheesy: . Ona je opravdu bezva, například mi připomněla, že se dá kakat taky někam jinam než je záchod, takže zase začínám objevovat své oblíbené rohy :twisted: Já bych na to pomalu zapomněla :wink: .... Páníčkovi s paničkou se to moc nelíbí, ale to nám vůůůbec nevadí 8) . Emilka byla včera na očkování, kroutila se tam u toho jak hadice, ale nakonec to zvládla. Já tam vždycky jedu s ní, aby se tolik nebála, protože ona je trochu strašpytlík :cheesy: . No a při tý příležitosti jsme se tam dozvěděly, že paní dochtorka Chylíková bude v sobotu 18. 10. dělat fretčí dopoledne, takže se tam možná s některými z Vás uvidíme :mrgreen: .

Tak to je asi tak všechno, mějte se moc hezky a já doufám, že se polepšíme a zase se tu brzo ukážeme :oops: .

Silný pšouk Vám všem zasílají Pepinka a Emilka (a dole máte nášup v podobě tří aktuálních pšouků :cheesy: )


Přílohy:
Pepinka a Emilka10.JPG
Pepinka a Emilka10.JPG [ 19.41 KIB | Zobrazeno 2537 krát ]
Pepinka16.JPG
Pepinka16.JPG [ 17.64 KIB | Zobrazeno 2558 krát ]
Emilka3.JPG
Emilka3.JPG [ 20.17 KIB | Zobrazeno 2562 krát ]

_________________
Pepinka a Emilka - "Pánem Bohem stvořen, krásný život s tchořem"
Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka a Emilka
OdeslatNapsal: 6.Říj.2008 - 1:17 
Site Admin
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 13:58
Příspěvky: 1863
Bydliště: Prostějov
Těm to moc sluší. Fešandy to jsou :wink: :)

_________________
>>> Medový květ <<<


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka a Emilka
OdeslatNapsal: 6.Říj.2008 - 9:10 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 10.Čer.2008 - 12:24
Příspěvky: 51
Bydliště: Praha
Děkujeme :oops:

_________________
Pepinka a Emilka - "Pánem Bohem stvořen, krásný život s tchořem"


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka a Emilka
OdeslatNapsal: 15.Říj.2008 - 16:48 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 23.Čer.2008 - 14:22
Příspěvky: 3
Ahoj freťule.Tak nedávno se mi povedl fakt kauf.Páníčka si nás vůbec nevšímala tak jsem vymýšlela jak upoutat její pozornost.A v tu ránu jsem zahlídla,že na sušáku na prádlo visí její svetr.Tak jsem se pod sušák hezky vykakala a pak jsem jí ten svetr do toho shodila a ještě jsem se v něm hezky vyválela :twisted:
Jinak jsme si včera s Emilkou daly do nosu.Když se páníček nedíval,vylily jsme mu pivo na koberec a šly si loknout.No je fakt,že nám chutnalo,ale pak nám bylo trošku šoufl tak jsme šly s Emilkou radši spát :oops:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka a Emilka
OdeslatNapsal: 15.Říj.2008 - 17:09 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
No holky, vy ste teda uličnice :lol:
Zdravíme Hanku :-) A buďte na ní hodné, uličnice, vždyk je to báječná panička :-)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka a Emilka
OdeslatNapsal: 15.Lis.2008 - 21:36 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 10.Čer.2008 - 12:24
Příspěvky: 51
Bydliště: Praha
Ahoj freťule. Dlouho jsme se neozvaly. Pepina má totiž pubertu, takže tráví většinu času zlobením a vymýšlením toho jak tyranizovat páníčky. Hlavně systematické vyhrabávání všech záchodků několikrát denně jí strašně baví. A dneska, když nás pánička vykoupala se Pepka schválně vykadila do kouta. A pak jsme se spolu domluvily a udělaly jsme po bytě asi 5 bobánků :twisted:
Jinak nám páníček nedávno koupil nový barák :P .Je to fakt žůžo. Pořád v něm řádíme :mrgreen:
No a jinak nám to s Pepkou klape pořád stejně dobře.Tak se mějte všichni dobře a bobkům zdar. :wink:

_________________
Pepinka a Emilka - "Pánem Bohem stvořen, krásný život s tchořem"


Naposledy upravil danik dne 18.Lis.2008 - 14:03, celkově upraveno 2

Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka a Emilka
OdeslatNapsal: 15.Lis.2008 - 22:25 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
Zdáár Pepinko a Emilko,
hlásí se parta hic z Volfartic :lol:
Už sme správná trojka, nevím, jestli jste to zaragistrovaly, že máme novou kámošku :-) Je to bílá sněžná víla a vypadá jak polární medvěd :-) Je pro každou srandu a dokonce s náma kadí přímo za záchůdek aby to našinci neviděli :-) Ale kdyby ste jí viděli, když k nám přišla...Měla celá záda holá :shock: si představte, že byla prý mooc nemocná, že se o ní špatně starali...Ještě že my se máme dobře!!! Takže Pepinko a Emilko, buďte trošku hodnější, važte si toho, že jste u hodných a dobrých páníčků :-) A moc je nezlobte...Jen občas ;-)
Zdraví celá Oáza :-)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka a Emilka
OdeslatNapsal: 18.Lis.2008 - 14:59 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 10.Čer.2008 - 12:24
Příspěvky: 51
Bydliště: Praha
Ahoj freťule.Netušíte co se nám dneska s Emilkou stalo.Dneska panička dotáhla domů něco malého, chlupatého a vůbec to nevypadá jako fretka.Prý je to kotě nebo co a jmenuje se Žofie.Že prý z útulku.Ale co nám po tom?No Emilka se na ní pořádna naježila.Vypadala jako dikobraz.No nevím nevím jestli z nás budou kámošky.Už se nám snažila nacpat do baráku a to teda ne.Tak jsme jí obě vyhnaly.No uvidíme, možná bude fajn.My se brzy ozvem jak to s náma vypadá. Tak se zatím mějte a držte nám palce.
P.S.no když bude zlobit vypustíme na ní pořádný pšouk a bude.

_________________
Pepinka a Emilka - "Pánem Bohem stvořen, krásný život s tchořem"


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka a Emilka
OdeslatNapsal: 18.Lis.2008 - 15:11 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 4.Srp.2008 - 16:22
Příspěvky: 219
no jen vypuste at ví kdo je u vás pánem:)))

_________________
http://wario.rajce.idnes.cz/Fredy/


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka a Emilka
OdeslatNapsal: 21.Lis.2008 - 18:13 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 10.Čer.2008 - 12:24
Příspěvky: 51
Bydliště: Praha
Ahoj freťule.
Tak nám to s Žofinkou celkem klape.Pepča se k ní sice moc nemá, jen jí vždycky zkontroluje jestli se nezačala moc roztahovat a tak, ale zatím neklesla tak hluboko jako já a vůbec si s ní nehraje.Mě to prostě nedá a musím jí párkrát denně pořádně prohnat.A dneska se mi povedl kousek :twisted: pořádně jsem jí 2x kousla do zadní nohy.Jenže ten malý bonzáček začal řvát a pánička mě zavřela za trest do vily.
No chtěly jsme Vám tady s Pepinkou dát pár fotek, ale nějak nám to tady hapruje tak nevíme kde je problém.Škoda.Moc nám to tam sluší :cry:

_________________
Pepinka a Emilka - "Pánem Bohem stvořen, krásný život s tchořem"


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka a Emilka
OdeslatNapsal: 21.Lis.2008 - 22:41 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
Holky, foto se dá dát jen do galerie a vložit sem odkaz na fotku do galerie. Mám ten dojem, že forum je plné....Proto se nedají fotky připojit jako soubor...


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka a Emilka
OdeslatNapsal: 22.Lis.2008 - 17:02 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 10.Čer.2008 - 12:24
Příspěvky: 51
Bydliště: Praha
Děkujeme Peťule.
tak tady posíláme odkaz jak to hezky sluší Emilce s Žofinkou :)
gallery/pic.php?mode=large&pic_id=1535

_________________
Pepinka a Emilka - "Pánem Bohem stvořen, krásný život s tchořem"


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pepinka a Emilka
OdeslatNapsal: 25.Lis.2008 - 11:43 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 10.Čer.2008 - 12:24
Příspěvky: 51
Bydliště: Praha
Ahoj freťule.Tak musíme konstatovat, že nám to s Žofkou hezky klape.Emilka se s ní pere a já jí mám na mazlení.Včera jsme si spolu hezky schruply.Fotky máte v galerii :wink:

_________________
Pepinka a Emilka - "Pánem Bohem stvořen, krásný život s tchořem"


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 85 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign