Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 6.Kvě.2024 - 10:26
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 162 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Roník
OdeslatNapsal: 23.Úno.2009 - 12:03 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 19:38
Příspěvky: 2171
Bydliště: Duchcov
pajice666, fretka není pes ani kočka, po kastraci většinou naopak pohubne - takže to nebude žádnej sud na nožkách :wink: "hodnější" jsou právě v tom, že neznačkují a nekoušou do majitele za účelem spáření, prostě se chovají jako spokojenej samec mimo říji...

_________________
Žofka, Filip, Bigi, Semy, Miška, GinTonic -> http://www.myferrets.wz.cz
*Na životě nejvíc miluju tu rozmanitost... Každej den mě nasere někdo jinej...*
*Moderní ženy se dnes nevdávají, protože pochopily, že nemá smysl kvůli kousku klobásy tahat domů celé prase...*


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Roník
OdeslatNapsal: 23.Úno.2009 - 12:09 
ŽoFiRo napsal:
pajice666, fretka není pes ani kočka, po kastraci většinou naopak pohubne - takže to nebude žádnej sud na nožkách :wink: "hodnější" jsou právě v tom, že neznačkují a nekoušou do majitele za účelem spáření, prostě se chovají jako spokojenej samec mimo říji...


a v jakym veku je ted vhodneho kastrovat ? jinak dalsi poznatek ja nevim co porad ma s tou posteli, ale dneska jsem mu nasypal moc vonavoucky granulky a otevrel mu budku a on si ty granule stehuje pod postel jak blazen ... vzdycky sup do boudicky dve tri granule v hube a sup pod postel :D myslis, ze se mu v budce nelibi?


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Roník
OdeslatNapsal: 23.Úno.2009 - 12:17 
jinak tak velke kulky nema jako podle obrazku v riji ... spis bych rekl, ze nema zadne :lol:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Roník
OdeslatNapsal: 23.Úno.2009 - 12:25 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 19:38
Příspěvky: 2171
Bydliště: Duchcov
je ještě docela mladej, takže asi ještě nebude v říji, až bude v říji, budou i kulky :lol: kastrace až kolem těch 8mi měsíců, pokud už bude v říji... to, že si schovává granulky je celkem normální, dělá to docel dost fretek a pokud dřív neměl jídlo k dispozici 24hodin, tak si prostě bude dělat zásoby a jídlo schovávat, takže mu zajistěte plnou misku 24hodin denně a to, co si kde poschovává, mu vybírejte, mohlo by se to tam zkazit a být z toho slušná otrava...

_________________
Žofka, Filip, Bigi, Semy, Miška, GinTonic -> http://www.myferrets.wz.cz
*Na životě nejvíc miluju tu rozmanitost... Každej den mě nasere někdo jinej...*
*Moderní ženy se dnes nevdávají, protože pochopily, že nemá smysl kvůli kousku klobásy tahat domů celé prase...*


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Roník
OdeslatNapsal: 23.Úno.2009 - 12:38 
jj jdu ted odkryt postel premyslim, ze ji zabednim... ted jsme si spolu hrali a kousl me do kolena, tak jsem ho zavrel do budky ... ja mel pocit, ze se snazil i pod tou posteli delat pelech uvidim podivam se tam ted ... jinak misku dostava docela velkou az mam strach, aby se neprezral


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Roník
OdeslatNapsal: 23.Úno.2009 - 12:39 
to je dabel za takovou chvili si tam prestehoval temer celou misku :D


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Roník
OdeslatNapsal: 23.Úno.2009 - 12:46 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 19.Led.2008 - 21:15
Příspěvky: 224
Bydliště: Ostrava nebo Stará ves u Bílovce
pajice666 napsal:
jinak misku dostava docela velkou az mam strach, aby se neprezral


Neboj, další rozdíl fretky od jiných zvířat je ten, že se v drtivé většině případů nepřežírají :-) (i když někdy tak mladí samci vypadají :lol: - ale pro ně je to přirozené - přes léto to shodí a na zimu zase naberou) Takže mu bez obav doplňuj misku...

Jinak mi takhle "křečkuje" Bobiša - mám granule v každém zákoutí v bytě :lol: :roll: A to nikdy nezažila prázdnou misku, takže to má prostě jenom v povaze...


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Roník
OdeslatNapsal: 23.Úno.2009 - 12:48 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 30.Čer.2008 - 11:17
Příspěvky: 286
Bydliště: Prachatice
Sára mi zas schovává granule do skříně a do spodního prádla :lol: Takže hledáme furt. Vždycky když ji pustim, tak hledá granule a schovává je potvora :oops: Takže je to u některých fakt normální. A to má Sárina plnou misku pořád


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Roník
OdeslatNapsal: 23.Úno.2009 - 12:51 
ja uz myslel, ze si dela novej pelech, ale mate vsichni pravdu pod posteli jsem nasel kotel granuli, jenze to by jste ho museli videt ja se koukal na pocitaci na film ... on se po me ohlidl mazal s tou plnou hubou pod postel :D ... pak bezel zpatky ... takovy mety ... ted jsem mu to prinesl zpatky koukal na me jak pitomej ... a chrapal na zadikach v hamace a hlavu mel polozenou na podlaze vypadal jako mrtvi, az jsem se lekl ... na stesti zpozornel, kdyz jsem mu otevrel budku... myslite, ze bude lepsi, kdyz mu tu postel zadelam ?


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Roník
OdeslatNapsal: 23.Úno.2009 - 13:00 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 30.Čer.2008 - 11:17
Příspěvky: 286
Bydliště: Prachatice
Radši mu to nezadělávej, možná se tam cítí líp a bezpečněji.
A takhle kdyžtak fretky spí - tohle jsu pejanovo,taky ti sem něco napsal, snad se na mě nebude zlobit :oops:
http://www.youtube.com/watch?v=nfz_p9eTXEo


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Roník
OdeslatNapsal: 23.Úno.2009 - 13:11 
Šmačka napsal:
Radši mu to nezadělávej, možná se tam cítí líp a bezpečněji.
A takhle kdyžtak fretky spí - tohle jsu pejanovo,taky ti sem něco napsal, snad se na mě nebude zlobit :oops:
http://www.youtube.com/watch?v=nfz_p9eTXEo


:lol: :lol: :lol: tak to teda cumim ... ten muj by se teda hned vzbudil :) ... ten se sebou takhle vlacet nenechal :D a hlavne kdybych mu dal takhle prst pred tlamu tak by udelal "chramst" :lol:


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Roník
OdeslatNapsal: 23.Úno.2009 - 13:19 
ted vytuh lekl se me az vypadl z hamaki a tak jsem na nej mluvil at se neboji a usnul na podlaze s hlavou u mrizky


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Roník
OdeslatNapsal: 23.Úno.2009 - 13:23 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 30.Čer.2008 - 11:17
Příspěvky: 286
Bydliště: Prachatice
To mě včera zázrakem spala Sára na posteli. Vytáhla sem ji s pelechu a dala do postele a nevzbudila sem ji :-)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Roník
OdeslatNapsal: 23.Úno.2009 - 13:25 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 1.Dub.2008 - 14:10
Příspěvky: 153
Bydliště: Trutnov
zkus mu pod postel, pokud tam máš "dobrej" přístup dát nějakej pelíšek, nějaký ty hadry a uvidíš, třeba je ta budka na špatným místě. Šmudla taky nechtěla spát v pelechu a natahala si všechno co našla za postel a tam spala, jen co jsem ji tam přesunula pelíšek, tak v něm začla spávat, i když má ještě jeden v koupelně a na hovňousky hooodně krabiček i když nikdy se nevyhneš bobíkům těsně vedle krabičky :lol: ...a kdyby to bylo možný, zůstat s ním pár dní doma, aby nebyl sám a zvyknul si. Šmudlinu máme od chlapa, kterej je choval jenom kvůli penězům a k fretkám chodil jenom v rukavicích, ale zase byla 2 měsíční, takže se rychle přizpůsobila, ale takovejhle puberťoš zkouší co vydržíte, trpělivost a hlavně se nebát, on pak cejtí, že získává nadvládu, ale podle fotek je to medvídek k pomuchlání :D


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Roník
OdeslatNapsal: 23.Úno.2009 - 13:29 
kacenka napsal:
zkus mu pod postel, pokud tam máš "dobrej" přístup dát nějakej pelíšek, nějaký ty hadry a uvidíš, třeba je ta budka na špatným místě. Šmudla taky nechtěla spát v pelechu a natahala si všechno co našla za postel a tam spala, jen co jsem ji tam přesunula pelíšek, tak v něm začla spávat, i když má ještě jeden v koupelně a na hovňousky hooodně krabiček i když nikdy se nevyhneš bobíkům těsně vedle krabičky :lol: ...a kdyby to bylo možný, zůstat s ním pár dní doma, aby nebyl sám a zvyknul si. Šmudlinu máme od chlapa, kterej je choval jenom kvůli penězům a k fretkám chodil jenom v rukavicích, ale zase byla 2 měsíční, takže se rychle přizpůsobila, ale takovejhle puberťoš zkouší co vydržíte, trpělivost a hlavně se nebát, on pak cejtí, že získává nadvládu, ale podle fotek je to medvídek k pomuchlání :D


je to smudla ... taky si myslim, ze nas masiruje vsiml jsem si, ze kdyz na nej zavolam a zaplacam na zem tak pribehne, ale hned by chtel utocit na moji ruku tak pomalu uhnu, myslis, ze bych mu ji mel nechat i za predpokladu kousnuti?


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 162 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign