Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 20.Dub.2024 - 4:57
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 118 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Podzimka
OdeslatNapsal: 23.Lis.2008 - 0:21 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 23.Črc.2008 - 16:25
Příspěvky: 359
Bydliště: Veselí nad Moravou
Tak Vás tady všechny zdravím!
Jmenuji se Luna Podzimka :D ..ano Luna(tohle jméno mi dali nový majitelé kteří mě adoptovali 15.11.2008). Ale musím říct že na mě volají podzimko(tohle jméno mě dali moji zachránci -Petule :D ).Bydlím tady přesně týden a už jsem tu prožila hoodně krásných lumpáren :mrgreen:
Tohle je moje maličkost
Obrázek

trošku se ted představím.. :twisted: Jsem prý hrozný...ANDÍLEK!Ale ještě nevědí co ve mě je :twisted: :twisted:
od prvního dne chodím pěkně na svůj záchůdek,pěkně baštím granulky,paštičky,syrové masko,pamlsky :D Ale dávali mi i nějaké bléé ovoce(jablíčko a banánek) nevíte náhodou na co to je?? :roll: . když si hraji a létám po tom našém bytečku tak nikde nečurám a ani nekadím..vždy se vrátím do své klece na svůj záchůdek (jsem přece slečna velká né?! ) :oops: .Při koupání jsem hodná,neškrábu a ani nevyskakuji z vany.Při dovádění nekoušu,jen jemně stisknu a když jen přece trošku víc a uslyším au a nebo fůj tak hned povolím a začnu olizovat kousnuté místečko :D .ale kde koušu opravdu hoodně jsou ty věci po kterých chodí moje rodina,tuším tomu říkají nohy.Na nich mají úžasné ovlečení a to ponožky..fretˇulky to je vám ale ohromná věc!!tu musím dostat za každou cenu a je mi jedno jak! :twisted: :cheesy:
Trošku o mé rodince: je tu jedna velká paní...Je na mě až moc opatrná jak kdybych byla nějaké mimino..nebo co :roll: :lol: ,potom tu jsou dvě cácorky..správné to holky.Užívám si snima hoodně legrace.Hlavně stou malou..tu rafu do prstů jak můžu,tu větší už tak nemůžu..ta mě potom řekne škaredě..prej fůj podzimo :( .Pak tu je ještě jeden tvor,ale ten není jako já a moje holky,je to chlap..lidičky ten vám je nějaký nabručený :shock: panička mu říká medvídku..že prý pořád bručí,ale nechápu proč tak když není vůbec chlupatá :lol: Když jsem tu byla druhý den tak za mnou došel a pořád mě dával tu úžasnou věc(ponožka se tomu říká-prý) k tlamičce,ale já se ho nějak bála a tak jsem si ho raději nevšímala.Ale on si nedal říct a pořád mě provokoval...dopadlo to tak že jsem neodolala a hoodně jsem se do té ponožky zakousla :P v ponožce byla díra a bručoun začal brblat že mě odnaučí kousat do nohy a šél pryč! :cheesy:
už jsem si tu našla své místečka kam si stěhuji hračky.taky jsem si už podle svého předělala pokojík mích holek :D jen nemůžu požád hnout stou velkou věcí na které sedávají když se dívají na bedýnku s pohyblivíma obrázkama :x Ale já na to dojdu jak ji přestěhovat :twisted:
tady jsou nějaké fotečky kde jsem JÁ :D
v tulenu když spím Obrázek
při jiné poloze Obrázek
ani soukromí tu nemám :x Obrázek
A po dnešním koupání Obrázek to byl odpočinek
A spinkám!!
Obrázek

jiné fotečky jsou v galerii..to Vám vzkazuje panička.Já ji sem nepustím :twisted: .tak se zatím mějte!!

ještě bych zapoměla!Tady je malé video jak jsem si hrála na posteli :cheesy:
http://www.youtube.com/watch?v=2Co7XipYNX4

A já tímto děkuji petuli za radu jak ho nahrát na youtube.Petra-Navis

_________________
Jesinka - ve vzpomínkách


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Podzimka
OdeslatNapsal: 23.Lis.2008 - 9:35 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 16.Dub.2008 - 18:04
Příspěvky: 618
Bydliště: Trutnov
Teda, konečně vidím a slyším o Podzimce v celé parádě :) Ať dělá jen radosti a semtam nějakou lumpárnu :twisted: Moc pěkná slečna.
A Navis, gratuluju k deníčku :wink:

_________________
http://www.tchorenky.websnadno.cz/

http://www.potkanky.websnadno.cz


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Podzimka
OdeslatNapsal: 23.Lis.2008 - 12:33 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
Úplně mě to dojalo :-) Je vidět, že se Podzimka u Vás krásně zabydlela a očividně jsou všichni z rodinky spokojení :-) Slzičky štěstí sem měla v očích, když sem to celé četla, další zachráněný kožíšek :-) Doufám, že to bude pořád takový andílek :cheesy:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Podzimka
OdeslatNapsal: 23.Lis.2008 - 13:05 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 23.Črc.2008 - 16:25
Příspěvky: 359
Bydliště: Veselí nad Moravou
Holky moc Vám děkuji za pochvali!Snažíme se aby tu byla šťastná :oops:

_________________
Jesinka - ve vzpomínkách


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Podzimka
OdeslatNapsal: 23.Lis.2008 - 17:12 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 30.Čer.2008 - 11:17
Příspěvky: 286
Bydliště: Prachatice
Je úžasná! Jak krásně spinká!

Tak si jí pořádně užijte a ať dál kouše hlavně toho pána do ponožek. Já to dělám taky :mrgreen: Sára


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Podzimka
OdeslatNapsal: 24.Lis.2008 - 22:22 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 23.Črc.2008 - 16:25
Příspěvky: 359
Bydliště: Veselí nad Moravou
Tak jsem tady dnes zase....mám chviličku časíku tak něco písnu co je v mojí rorince nového :D ....... tak především si hraji ze svíma holčičkama.Taky papám a to prý hooodně moc :D ,spinkám,taky chodím na záchod :? ale to se snad dělá všude :cheesy: Měla jsem natáčecí den...prý jak si hraji..pořád mě pronásledovali takovou tu věcí :x fretulky mě to ale nebavilo :x . Ale musím se pochválit a panička mě chválila taky!Zpapala jsem to bléé ovoce co jsem dostala,bylo to docela dobré ale už ho nechcíí! :evil: To raději maso :mrgreen: Taky jsem dostala vajíčko(žloutek),ten byla ale dobrý,jen mě ho dali tak najednou zmizel :shock: nevíte kam?? :roll: Jsem ho hledala a nikde nic :(
Obrázek
Taky jsem sváděla šílený boj s jednou hračkou(kravičkou),nějak sní bojuji každý den.Dokonce i v pelíšku..nějak mě ta strakatá věc pronásleduje všude :)
Obrázek
boj 2
Obrázek
boj 3
Obrázek
nakonec jsem vyhrála :twisted:
Taky se mě snažila chytit moje panička a nějak se jí to nepodařilo..prý jsem jak na pérkách :shock: nevím sice co to je,ale pérka nikde nemám :frown:
Obrázek
Taky mě panička vybrala konečně můj balíček od frodíka :cheesy: :cheesy: tak tu je pár foteček :D
Boj s ježkem
Obrázek
krucinál..tak dobré a já se tam nedostanu?? :?
Obrázek
A tohle je prý můj nový záchod!Ten je tak velký a já tak malá :shock: ..prdlajs záchod..udělala sjem si z toho pelíšek a spinkala jsem tam :mrgreen:
Obrázek

No a aby jste věděli že jsem taky trochu klidná a né prý jen to torpédo! :( Tak tu je můj modeling
Modelka Podzimka
se svojí milovanou "úchylkou" Obrázek
Modelka
Obrázek
Uf..to jsem se zase přechválila :mrgreen: :mrgreen:

tady máte video jak si hraji a jak trhám krávu! http://www.youtube.com/watch?v=mCDqXlOYjaw
druhý boj http://www.youtube.com/watch?v=UZmwuGJWuCo
A dnešní ježura http://www.youtube.com/watch?v=1YQL_cIRpiQ
No tod vše jdu si hajnout do pelíšku..brou noc podzimka :D

_________________
Jesinka - ve vzpomínkách


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Podzimka
OdeslatNapsal: 24.Lis.2008 - 22:42 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 4.Srp.2008 - 16:22
Příspěvky: 219
kouzelnej lumpíček:))

_________________
http://wario.rajce.idnes.cz/Fredy/


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Podzimka
OdeslatNapsal: 24.Lis.2008 - 22:48 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 23.Črc.2008 - 16:25
Příspěvky: 359
Bydliště: Veselí nad Moravou
zdenka napsal:
kouzelnej lumpíček:))

Díky moc :oops:

_________________
Jesinka - ve vzpomínkách


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Podzimka
OdeslatNapsal: 25.Lis.2008 - 16:26 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
S Davidem u toho sedíme a smějeme se...Vůbec se holka nezměnila :mrgreen: Je to hopsavka hopsavá :-) Létavice létavá :-) Je naprosto úúúžasná ...


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Podzimka
OdeslatNapsal: 2.Pro.2008 - 20:24 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 23.Črc.2008 - 16:25
Příspěvky: 359
Bydliště: Veselí nad Moravou
Ahojík!
Po delší době se opět hlásím ale jen s malím infíčkem :D
Moje rodina mě stále poslouchá a nechá mě dělat co si zachci :P -není divu když jsem tak slušně vychovaná a nezlobím :D .
Měla jsem už i přehlídkoví den,holčiny na mě začali natahovat nějaký růžoví svetr :shock: fretulky to bylo teda něco...hned brali tu krabičku která tak moc bliká a jen to blikalo... 8) .Ale dalo se to vydržet...dokonce mě chválili že se ani nevyslékám :) kdo by se taky vyslékal když jsem měla plnou tlamičku práce s malt sofkou :lol:
taky proběhl den vážení a potom druhá den na to zase a paničce začali lést oči z důlku :shock: :shock: za čtyři dny to zkusila znova a to už nechápala :lol: :roll: .Prý se musela pokazit váha či co říkala.Během týdne mám z 800gr už920gr.Hned psala mojí zachráňkyni jestli je to možné atd. :roll: ty nadělají...když mě tak strašně chutná :cheesy: . :cheesy:
Předevčírem jsem tady dostala první "rozkaz" od toho pána co tu je.prý mu mám říkat můj páníček :? (brble tady panička :D )Holčičky nechtěli spinkat a když už to panička vzdala tak tam letěl "paníček" a řekl jim že mají spat jinak dostanou na zadek a potom jak odcházel tak se podíval na mě a řekl..."a ty spi taky jinak dostaneš taky na prdel" a šel pryč :shock: :o no toto...
Dnes jsem zažila něco strašného!!! :evil: :evil: :cry: :cry: Panička mě dala takovou divnou věc na mě,prý postrojek.A vzala mě "VEN" :shock: Fretulky to bylo šílené!!já se Vám bála! :( A jaká tam byla zima!!najednou nebyl nikde můj pelíšek. :cry: Snažila jsem se říct paničce že chci jít domů ale ona mě řekla že jen chvilečku at si zvykám :evil: se sní nebavím! :frown: Potkala jsem nějakou paní tak jsem ji hned začala olizovat aby si mě vzala a potom druhou a potom ty malé lidičky(děti) a oni pořád nic! :? nakonec jsem našla jednu "voňavou" věc v té zelené věci co tam roste venku :D ...párkrát jsem ji proběhla a už jsem byla doma a ve vaně :evil: Že prý smrdím víc než tchoř :lol: :mrgreen: Ale to koupání mě nevadilo...a víte fretulky proč?JÁ BYLA DOMA!!! :D :lol: tak zatím kvok freťulky!
Já ve svetříku
Obrázek
Můj pupíček
Obrázek
venku
Obrázek

_________________
Jesinka - ve vzpomínkách


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Podzimka
OdeslatNapsal: 2.Pro.2008 - 22:07 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
:lol: :lol: No čím jí krmíte :-) To je macíček :-) Dáváte jí nějaký růstový hormony ??? :P že je tak veliká :-) Je moc krásná...Děkujeme za krásné zprávičky.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Podzimka
OdeslatNapsal: 3.Pro.2008 - 7:56 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 1.Črc.2008 - 22:06
Příspěvky: 154
Bydliště: Nýřany
Mooooc chválíme, je to fešanda, no a v tom svetříku :P moc jí to sekne.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Podzimka
OdeslatNapsal: 3.Pro.2008 - 11:13 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 23.Črc.2008 - 16:25
Příspěvky: 359
Bydliště: Veselí nad Moravou
peťuli...ničím extra :D .Ona jí jak kdyby jsme jí chtěli co chvíli odstřihnout od jídla :D Má Acanu pro koťata,vytamínky.pamlsky atd....sem tam syrové masko a taky paštičku(tu do druhý den),jogurt nebo tvaroh(ale to jen malou lžičku a to ještě tak jednou týdně) :cheesy: je to prostě hladovec :mrgreen: :mrgreen:
MaJ:děkujeme za pochvalu!Je to náš bobiček zlatý :oops: :P nechá si od holek všechno líbit.Nakonec na ni navléknou aj sukýnku :lol:

_________________
Jesinka - ve vzpomínkách


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Podzimka
OdeslatNapsal: 3.Pro.2008 - 12:01 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 30.Čer.2008 - 11:17
Příspěvky: 286
Bydliště: Prachatice
Navis, je fakt nádherná! Kéž by se Sárinka taky nechala takhle rozmazlovat. Ale nee, ta si dělá všechno po svým :lol:
Chválíme


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Podzimka
OdeslatNapsal: 3.Pro.2008 - 21:09 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 23.Črc.2008 - 16:25
Příspěvky: 359
Bydliště: Veselí nad Moravou
Šmačka,děkujeme za pochvalu! :D No je to šílený mazlík...až mě to dost překvapuje :) čekám kdy dorazí puberta...podle odhadu by jí mělo být tento měsíc už šest měsíců :oops: zatím ale nic a je spíš den ode dne mazlivější a mazlivější a ŽÁRLIVĚJŠÍ a ŽÁRLIVĚJŠÍ(na hračky a na vše co nás od ní odtahuje) :twisted:

tady je jedno videjko jak dnes "uklízela" když šla malá na wc..
http://www.youtube.com/watch?v=1H4c3epWShU

_________________
Jesinka - ve vzpomínkách


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 118 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign